Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Halo Białystok!

Czy mamy forumowiczów z tego zacnego grodu?

Komentarz

  • Ja, ale niestety, od dawna tam nie mieszkam. 
    @argento tam mieszka.
    Podziękowali 1DaddyPig
  • Jestem :)
    Podziękowali 1DaddyPig
  • O ja też szukam tam kontaktów.
    Teraz pogięło moją drugą córkę.
    Pierwsza zamarzyła studiować w Łodzi na filmówce...daleko, ale nie aż tak od Poznania...teraz druga chce zdawać na Lalkarstwo...Kiedyś było w Krakowie...teraz tylko w Białymstoku OMG !!!!
    Czy gdyby były jakieś drzwi otwarte albo ( przyszłościowo) egzaminy - Ktoś przenocuje mi córkę na drugim końcu świata? Tak z wyprzedzeniem pytam
  • We Wrocławiu jest kierunek aktor do pracy z lalką, a ona chce być technikiem lalkarstwa, czyli kimś, kto te lalki projektuje i wykonuje...
  • Wrcoław byłby idealny...poza domem a blisko jednak :)
  • i dojazd dobry
  • My nie w Białymstoku, ale mamy tam stare mieszkanie po babci gdzie idzie przenocować.
    Podziękowali 1sylwia1974
  • Jak by trzeba było noclegu dla córki @sylwia1974 to zapraszamy :smile: Białystok to piękne, spokojne miasto :smile: 
    Podziękowali 1sylwia1974
  • Jestem a jakoby mnie nie ma...
    Podziękowali 2DaddyPig sylwia1974
  • Dobrze,  że jesteś. 
    Podziękowali 2argento sylwia1974
  • edytowano październik 2018
    Też jestem z Białegostoku :) Niestety, jeśli chodzi o nocleg, to odpada, bo mamy małą powierznię mieszkaniową. Ale w razie czego mogę służyć pomocą czy informacją.
    Podziękowali 2DaddyPig sylwia1974
  • to ja się wiosną odezwę, albo jak będą drzwi otwarte czy coś ;)
  • sylwia1974 powiedział(a):
    to ja się wiosną odezwę, albo jak będą drzwi otwarte czy coś ;)
    Zołzo,  to Ty nie wiesz gdzie Argi mieszka ? Foch 
  • @sylwia1974 moja kuzynka ukończyła ten kierunek w Białymstoku dobrych 20 lat temu :) Pracuje w teatrze lalek w Olsztynie. Kokosów z tego nie ma, ale życie wiedzie przyjemne, z pasją. Na pewno ma dużo czasu dla siebie, znajomych, długie wakacje. Jak coś, to mogę podpytać.
    Podziękowali 1sylwia1974
  • argento powiedział(a):
    sylwia1974 powiedział(a):
    to ja się wiosną odezwę, albo jak będą drzwi otwarte czy coś ;)
    Zołzo,  to Ty nie wiesz gdzie Argi mieszka ? Foch 
    Zołza wie...ale Argi się tak mało pokazuje i prawie wcale nie odzywa, że można tylko zgadywać czy żyje  <3 się nie fochaj 
    Podziękowali 1argento
  • moni_k powiedział(a):
    @sylwia1974 moja kuzynka ukończyła ten kierunek w Białymstoku dobrych 20 lat temu :) Pracuje w teatrze lalek w Olsztynie. Kokosów z tego nie ma, ale życie wiedzie przyjemne, z pasją. Na pewno ma dużo czasu dla siebie, znajomych, długie wakacje. Jak coś, to mogę podpytać.
    Będę wdzięczna za wszelkie info :)
    To teraz zdaje się jest kierunek wznowiony...A Twoja kuzynka jest technikiem od robienia lalek czy aktorem - operatorem lalki?
  • no właśnie...a Ewa chce lalki robić....
  • sylwia1974 powiedział(a):
    argento powiedział(a):
    sylwia1974 powiedział(a):
    to ja się wiosną odezwę, albo jak będą drzwi otwarte czy coś ;)
    Zołzo,  to Ty nie wiesz gdzie Argi mieszka ? Foch 
    Zołza wie...ale Argi się tak mało pokazuje i prawie wcale nie odzywa, że można tylko zgadywać czy żyje  <3 się nie fochaj 
    I tak Cię kocham
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.