Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pałac Młodzieży (W-wa)

Pewnie odkrywam Ameryke ;), ale ponieważ Marianna koniecznie chciała chodzić na jakieś zajęcia taneczne, zaczełam szukać opcji w Warszawie. No i okazalo się, ze zajęcia taneczne są organizowane za dużą kase , ale jest też opcja taka jak w tytule. Niby zapisy były w zeszłym roku szkolnym, ale w tej chwili jest nabór uzupełniający i sa jeszcze miejsca w róznych pracownaich, nawet wokalnych, gry na gitarze, teatralnych czy na skokach na batucie :)
Wyszukiwanei wolnych miejsc połaczone z analizą planu lekcji, czasu dojazdu i wieku kandydata moze byc upierdliwe, ale udało mi sie zapisać Marianne na tańce - 1,5 godziny w srody. Dziś mamy pierwsze zajecia. Szymona tez chciałam na coś zapisać, wymysliłam ceramike, ale zanim doniosłam podanie do pałacu miejsce zostało zajęte. Dziś obstawiam inna grupę na ceramike, może jeszcze zajęcia komputerowe - grafika i programowanie. 
Opłata na Radę Rodziców to za pierwsze zajęcia 120 pln na semestr (ogólnie koło 2 godzin lekcyjnych w tygodniu), za każde kolejne (także rodzeństwa) - 100 zł. 
Pochodziłam sobie po pałacu, odezwały sie wspomnienia ;), tez chodziłam tam na rózne zajęcia - jedne były porażka, ale inne całkiem fajne (porażką były robótki ręczne, chyba byłam na to za mała i strasznie sie męczyłam). 
Trzeba wypełnic podanie na stronie urzedu miasta i donieść do Pałacu, zeby je zarejestrować - na parterze, w godzinach 15-19 9jakby ktoś był zainteresowany)

Komentarz

  • Też miło wspominam.
  • Tylko to chyba dla takich co sami dojadą....
  • Na stronie jest wykaz różnych domów kultury z całej Warszawy i wolnych miejsc. Dużo jest na Mokotowie, Pradze południe, Bielanach. Nam akurat Pałac pasuje logistycznie. 
  • my na Bielanachkorzystamy w domu kultury od kilku lat. Choć w Pałacu fajne zajęcia ale jakbym miała tam jechać ze wszytskimi i czekać to bez szans
  • Nas nie przyjęli, bo nie mieszkamy w Warszawie :( Korzystam z miejscowych domów kultury.
  • Teraz jak ich zapisywałam przygotowałam sobie plik załaczników, żeby udokumentowac swoje prawa (płacenie podatków w Warszawie, wielodzietnosć itp.) i nikt nie byl tym zainteresowany. Ale oszukałam z opłatami - jednak pierwsze dziecko ma być 160 - to mam na pismie. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.