Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Rajstopy - ratunku

Skąd brać kilometry rajstop? U nas cienkie drą się na potęgę. Nieco grubsze- typu kobiecego a nie dziecięcego- lepiej, choć też kiepsko. Zwykłe zakupy to plajta. Mamy 12 nóg do obrajstopowania... Hurtownia? Zakupy na gruponie? Własny warsztat dziewiarski???
Podziękowali 1Bridget

Komentarz

  • Cienkich nie noszę, bo się drą. Grubsze (100) kupuję w Tesco.
  • Ech, a już myślałam że to o niechęci do rajstop w ogóle. Ja mam tych nóg10, w większości dużych i się obrajstopowuja same, ale tradycyjnie najgorsze do obrajstopowania są moje wlasne. Unikam rajstop jak dlugo sie da bo... DRAPIĄ. Eleganckich z lycra nie założę za Chiny. Milion razy już bylo tak że nowe rajstopy sciagalam zanim zalozylam do konca. No ogolnie nie-na-wi-dzę rajstop!
  • Trzeba nosić gołe nogi jak najdłużej a potem jak najszybciej przejść na kryjące.
  • AleksandraB powiedział(a):
    Trzeba nosić gołe nogi jak najdłużej a potem jak najszybciej przejść na kryjące.
    Potem na jak najkrócej przejść na kryjące, by znów jak na mszy ciek wrócić do miłych nog.
    To która jeszcze rajstop nie nosiła?
    Ja już dwa razy.
  • Ja lubie rajstopy i lubię chodzic w spodnicach, ale takie rajstopy mam na 2-3 razy. Tez się ostatnio zastanawiałam, czy to jest sens chodzic w spodnicach jak to tak drogo wychodzi. Kupuje rajtki z, gatty, bo jestem wysoka a maja duze rozmiary, ale to ponad 7 zl i tak by trzeba kupowac co kilka dni.
  • Skatarzyna powiedział(a):
    AleksandraB powiedział(a):
    Trzeba nosić gołe nogi jak najdłużej a potem jak najszybciej przejść na kryjące.
    Potem na jak najkrócej przejść na kryjące, by znów jak na mszy ciek wrócić do miłych nog.
    To która jeszcze rajstop nie nosiła?
    Ja już dwa razy.
    W sensie po lecie? Ja :) Póki co, nie ma powodu.

    PS.Mszy ciek jest bardzo inspirujący ;)

    mamaw powiedział(a):
    czy to jest sens chodzic w spodnicach jak to tak drogo wychodzi.
    Drogo wychodzą rajstopy, nie spódnice :tongue: 
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Teraz dopiero widzę, co mi telefon poprzestawiał- najszybciej miało być i do gołych,  nie miłych. Znow chciał na miłych poprawić.  :p
    Podziękowali 1AleksandraB
  • A jakaś hurtownia?
    Kasha - pomrożę i zobaczę...

  • Faktory Ursus wspólny outlet Calzedonia i Intimissimi od 2,50 do 4,90 zł ostatnio 100 par kupiłem.
    Podziękowali 2E.milia Katia
  • Ja chodzę w kabaretkach, bo się dobrze na ciążowy brzuch naciągają. 
  • jan_u powiedział(a):
    Faktory Ursus wspólny outlet Calzedonia i Intimissimi od 2,50 do 4,90 zł ostatnio 100 par kupiłem.
    Oo tak chce tam! Tez bym pewnie z setka wyszła choc mam tylko 3 dziewczyny.
  • Ja chodzę tylko w kryjących, bo po pierwsze mam wrażenie, ze sa jednak lepiej szyte od cienkich i tym samym wygodniejsze, po drugie noga lepiej wyglada :) 
    W zimę nosze takie gładkie na zewnątrz a czymś ala polarem wewnątrz i sa mega ciepłe.
    Najlepsze kupuje a drogeriach, czasem sa w Aldi, czasem jakieś bardziej odjechane w TK Maxx. 
  • Córce, która tez w zasadzie ciagle w sukienkach chodzi rajstopy tylko na wielkie wyjścia, bo tez mam wrazenie, ze niewygodne. Na co dzień super sprawdza sie do sukienek zestaw legginsy + skarpety. Zwłaszcza w czasie przejściowym, mozna dziecku rano dać skarpety, a po południu ściągnąć jak jest cieplej.
  • Chodzę tylko w sukienkach (od pewnego rozmiaru spodnie wyglądają już beznadziejnie) i niestety boli mnie wydatek na rajstopy. Jeszcze muszą mieć porządną wysoką i dobrze uciskającą część majteczkową, a nie byle co co się zsunie pod sadełko i spada z tyłka.
    Ostatnio spodobały mi się rajty z Intermarche firmy Adrian 20 DEN SLIM EFFECT FORMULA. Kosztują 10 zł ale są mocne.
  • edytowano październik 2018
    Nie wiem, co teraz za rajty robią, ale wszystkie mi się drą. Ostatnio kupiłam cztery pary cienkich i przy władaniu trzy mi się podarły. Nie mam kolczastych nóg.
    Dziewczyny też szybko zużywają. Chyba się wybiore do factory w listopadzie. 
    @uJa mogę jakby co i dla Ciebie zakupy zrobić i wysłać. 
    Podziękowali 1E.milia
  • A ja ciemne kryjące kupuje w c&a. 
    Mam takie co i rok mają, chyba że mi któraś z dziewczyn zabierze to wtedy po rajstopach 
  • Predikata powiedział(a):
    Nie wiem, co teraz za rajty robią, ale wszystkie mi się drą. Ostatnio kupiłam cztery pary cienkich i przy władaniu trzy mi się podarły. Nie mam kolczastych nóg.
    Dziewczyny też szybko zużywają. Chyba się wybiore do factory w listopadzie. 
    @uJa mogę jakby co i dla Ciebie zakupy zrobić i wysłać. 
    Tak jest! Zrobic i wysłać! 
    Podziękowali 1E.milia
  • Na zimę kupuję rajstopy polarowe. Bardzo tanie, trwałe i ciepłe.
  • Elunia powiedział(a):
    A Wam się spódnica do tych rajstop nie elektryzuje i nie klei? Długa spódnica, legginsy i botki ok., sztuczne rajty bardzo nie ok.
    @Elunia jest taki sprytny wynalazek co się nazywa płyn antyelektrostatyczny taki np.

    Poza tym ponoć sprawdza się płukanie w płynie do płukania lub occie.
  • Cieplejsze sukienki zwykle sa na podszewce, jak nie to zakładam halke po prostu. Mam dłuższa i krótsza, zawsze jakas spasi. A ze i tak wiecznie marzne, to mi dodatkowa warstwa nie przeszkadza.
  • Noszę głównie sukienki dresowe dypu tuba i nie ma problemu z elektryzowanie ma się.
  • AleksandraB powiedział(a):
    Noszę głównie sukienki dresowe dypu tuba i nie ma problemu z elektryzowanie ma się.
    Gdzie je nabywasz?
  • Bywają w Lidlu, Aldim, firma Merlin ma też takie.
  • Kupiłam wczoraj fajne czarne rajstopy dla siebie z mini poduszeczką pod stopa w Lidlu
  • Pokarmowe rajstopy na pewno dalyby radę ;)
    Podziękowali 2Agnieszka88 AleksandraB
  • Wiem, nie mogłam się powstrzymac ;)
    A mnie przydalyby się antyzylakowe ciązowe na zimę. Kolezanka polecala Aries, ale takowych o 2 stopniu nacisku w Polsce nie ma. Ale moze jakies inne ktoras z Was uzywala i poleca? :)
    #groszek powiedział(a):
    Oczywiście, że polarowe miałam na myśli :) 
  • @Groszek, ale masz piękną profilówkę :)

    Osobiście rajstopy wyściełane wewnątrz polarem kupiłam raz w życiu (na moim bazarze) i poczułam się oszukana - miały być XXXL, a były krótkie >:) Faszyzm i dyskryminacja długonogich! :trollface: 
  • aliexpressowy sajz :D
    Podziękowali 1Katia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.