Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Alternatywa dla TV

Nie mamy telewizora i telewizji - dobrze nam z tym jednak czasami jest chęć obejrzenia czegoś (rzadko bo rzadko ale jest) bądź dzieci coś by chciały.
Radziliśmy sobie różnie np. przez VOD tvp, cda, YT, płatne mecze na ipla, czy abonament np. na eurosporcie jak był TdF. Co do filmów nie chcemy szukać na nielegalnych serwisach z masą reklam i odsyłaczy do nieciekawych stron.
Jestem skłonny zapłacić jakąś kwotę aby mieć dostęp do zasobów. Stąd pytanie:
Czy i z czego ewentualnie korzystacie?
Co można polecić?
Jak jest z Netfliksem?

Opcja raczej nadal bez odbiornika TV.

Komentarz

  • Ipla umożliwia też wykup pakietów. Ja co prawda korzystałem raczej tylko że sportowych.
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • Netflix jest zaangażowany w promocję cywilizacji śmierci. Odradzam.
    Podziękowali 2Katia Joannna
  • My też bez TV już ponad 6lat. Filmy oglądamy na DVD - monitor mamy całkiem spory ;) Mi czasem jednak brak tv w czasie jakiś większych imprez sportowych typu Mundial. Dzięki za wątek ;)
  • Maciek_bs powiedział(a):
    Netflix jest zaangażowany w promocję cywilizacji śmierci. Odradzam.
    Niestety na rynku VOD dominuje Netflix, w takim świecie żyjemy...
    popularność serwisów VOD
    porównanie serwisów
  • Dokładnie tak! My nie mamy tv od jakichś 10 lat i brakuje głównie w przypadku dużych wydarzeń sportowych. Jest jakaś rada?
  • mamaa powiedział(a):
    Dokładnie tak! My nie mamy tv od jakichś 10 lat i brakuje głównie w przypadku dużych wydarzeń sportowych. Jest jakaś rada?
    W Black Friday kupiłem Eurosport na rok za 44,50 zł, ale jak masz kibiców piłkarskich to będzie im mało. 
  • edytowano grudzień 2018
    ja się czasem waham czy czegoś  nie wykupić, ale też szkoda mi tej ciszy i spokoju bo jednak jakoś by zachęcało by więcej się gapić
    znowu jak coś oglądamy w necie to wyskakują wkurzające, nie zawsze nieodpowiednie reklamy, internet słabo  ściąga  itd., sami wiecie.. (Joannna kiedyś podawała jak się tego pozbyć na YT ale się nie postarałam zainstalować)
    jak policzyłąm 14 lat bez TV żyjemy i chyba tak zostanie

    strrrasznie chciałabym zobaczyć film "Ajka"
    czy macie pomysł gdzie jednorazowo, za opłatą można zobaczyć?
  • Brakuje mi wypożyczalni filmów. Kiedyś, jak się chciało obejrzeć jakiś film, szło się do wypożyczalni VHS, które były na każdym rogu. Teraz bywa, że nigdzie nie ma tego, co chcę zobaczyć. Netflixa mamy na spółkę, ale tam dawno nie znalazłam nic ciekawego oprócz Psiego patrolu dla dzieci.
    Podziękowali 1monia3
  • Gosia5 - ja poza kupowaniem , wypożyczam też filmy z biblioteki . A dzieci oglądają w internecie .
    Podziękowali 1Gosia5
  • edytowano grudzień 2018
    warto wiedzieć dzięki  @Elunia ; :)
  • Pewnie złotego środka nie będzie bo to wszystko "zależy" co w danym momencie jest konieczne - raz jeden syn kolarstwo, drugi mecz a córki kolejny odcinek Janki :-).

    Dzięki za wszelkie sugestie
  • Do Wrocławia mam za daleko. Zapytam u nas w bibliotece, ale szału to chyba nie będzie...
  • edytowano grudzień 2018
    Gosia5 powiedział(a):
    Brakuje mi wypożyczalni filmów. Kiedyś, jak się chciało obejrzeć jakiś film, szło się do wypożyczalni VHS, które były na każdym rogu. Teraz bywa, że nigdzie nie ma tego, co chcę zobaczyć. Netflixa mamy na spółkę, ale tam dawno nie znalazłam nic ciekawego oprócz Psiego patrolu dla dzieci.

    Moje dzieci jeszcze chetnie ogladaja magiczny autobus i magiczny autobus znow rusza w trase na Netflixie - moze Twoim tez sie spodoba ? dla mnie to troche taka inna wersja bylo sobie zycie i tego typu bajek
  • na netfliksie ostatnio ogladali rowniez Jozef- wladca snow :smile: 
  • Nie wiem jak w innych miastach , ale w Opolu jest duży wybór dobrych filmów w Bibliotece Zbiorów Obcojęzycznych .  
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.