Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

O czym marzycie?

12324252729

Komentarz

  • Skuter jest prosty, sama się nauczysz. Mi brat raz pokazał i zaraz jeździłam. 
    Podziękowali 1madzikg
  • O zdrowiu dla bliskich i dla siebie.
  • O wiosnie!.

    Ale ostatnio tez coraz częściej marzę o pracy, o tym, zeby wyjsć do ludzi...
  • Ja marze obecnie, zeby sie wreszcie lepiej czuc. Od 3 tyg jestem bez sil. Wstanie z lozka to wyczyn. Gdyby nie koniecznosc, to bym nie wstawala.
  • o zdrowiu

  • Mamuma mam tak samo. Czasem mimo konieczności nie wstaje
  • O większym domu a najlepiej farmie:)
    Podziękowali 2celinka Bridget
  • Taki piekny wątek schowany.
    Zaczęłam marzyć o samochodzie trrenowym ,jeep albo podobny.
    Wnuki rosną I bym z nimi poszusowała.
    Dzis wogole warunki swietne. :)
  •  :) mi się marzą ferie zimowe nad morzem. Nigdy nie byłam nad Bałtykiem w zimie. Ferie mamy po 10 lutym, oby dzieci były zdrowe to marzenie ma szanse się spełnić.  
  • hmmm tak najbliżej to mi się marzy, żeby córka z filmem semestralnym zdążyła i mogła z nami na narty pojechać...ale Wielkopolska ma w tym roku ferie w pierwszym terminie i buuuu mała szansa...został tydzień z haczykiem do wyjazdu...

    ponadto marzę o dużej kanapie do salonu i różnych wykończeniach remontowych w mieszkaniu na które albo kasy brak, albo kasy i czasu...takie przyziemne marzenia...
  • resztę w swoim zakresie realizuję powolutku
  •  
    ja przyziemnie
    marzã mi się kluski dyniowe z przepisu @Katarzyny
  • i...czego ci brakuje? 
  • Privek napisze @nowa
  • założyłam ten wątek 5 lat temu i dalej marzę o tym samym tyle ze teraz niektóre z tych marzeń stały się już całkowicie nierealne :( nie udalo mi się spełnić żadnego z nich :(
    Podziękowali 1In Spe
  • Może 5 lat to za mało? Cóż to znaczy wobec wieczności...
    A może te marzenia nie są dobre dla Ciebie.
  • edytowano styczeń 2019
    widać dobra praca czy dom to dla takiej osoby jak ja zbyt wysokie oczekiwania.... widocznie nie jestem tego warta.
  • Jeny ja tez.. dzis właśnie obsmarkana se zmęczenia i nerwów wystawiałam dzieci na dwór gdy siostra z jedynki( wspólnoty neo) napisała czy ma prztjsc. Wyszła z nami A potem posiedziała z nimi aż zasneli. Anioł.Może bym nie zwariowała jakby tak codziennie ktoś,"...
  • Wierzyć tak naprawdę oraz być oazą spokoju a.nie burzą z piorunami :neutral: (męczy mnie to okropnie )
    Podziękowali 3kiwi OlaOdPawla AleksandraB
  • Sprawdziłam mój wpis. Niczego mi się nie udało zrealizować, ale jestem dobrej myśli, że kiedyś...
  • ha, ha, nadal nie mam ogrodnika!
  • nowa powiedział(a):
    No to skoro wątek i styczeń
    Marzy mi się
    -nierealne
    1 prawo jazdy- dziwne chyba realne
    2 zdrowie
    3 remont domu
    4 żebym potrafiła zapewnić coś ponad biedę dzieciom
    - mało realne

    1 rozrzutnik do obornika
    - realne
    1 nasiona warzyw
    2 wąż do podlewania- mam ,ale jeszcze chce kupić
    3 konewka- mam
    4 zbyt na te kozły- ta z ub roku sprzedane 
    5 meble kuchenne- dalej marze
    6 wyjazd z dziećmi do Kodnia i Pratulina- bylismy w Kodniu
    7 nauczyć się szyć-troszkę umiem
    8 znaleźć i dać rady do pielenia czy jakiejś innej pracy dorywczej jeździć- dalej aktualne bo nowy rok
    9 sprawną kuchenka z piekarnikiem - mam
    10 motyki że dwie - dalej aktualne
    I bardzo bym chciała żeby moje skarby były dobrymi ludźmi- zawsze aktualne



  • Nasiona sa co roku aktualne ,a i bym chciała zraszacze i folie do ogrodu kupić ale to nie zając 
  • @MAFJa - a może ona mogłaby regularnie przychodzić? To skarb z tego, co piszesz
    Podziękowali 2nowa MAFJa
  • Sama zaproponowała. Przychodzi normalnie we wtorki. Ale może załatwi kogoś jeszcze ze swojej wspólnoty. Kiedyś inna sąsiadka z innej wspólnoty tez przychodziła. Ale na stałe teraz się nie zdeklaruje bo zdrowie słabo. Chociaż jak potrzebuje do przedszkola wyjść czy gdziekolwiek to nie odmawia. Na prawdę są takie anioły 
    Podziękowali 1nowa
  • edytowano styczeń 2019
    Bo aby marzenia się spełniły trzeba je zapisać i powiesić w widocznym miejscu ... Bo wtedy stają się celem a nie tylko marzeniem... 
    Podziękowali 1OlaOdPawla
  • Sama zazdrość to chyba nie grzech jako takie coś. Chyba ze byś mnie za to nie lubiła czy inaczej jakoś złe myślała ;-) sama se zazdroszczę. Ja przy trojaczkach ciagle proszę o pomoc gdzieś. Wyzbyłem się resztek godności w tym względzie ;-) O ta opiekę w przedpołudniowych to do dziekan czy kogoś takiego z pedagogiki pisałam. Obiecała ogłosić ale nikt się nie zgłosił. A wiem ze do innych trojaczków rok temu był nadmiar wolontariuszek. A tu sama ciocia się zadeklarowała w drodze na roraty :-) 
  • ja marzę aktualnie o nowej sofie i fotelach
    i tego będę się trzymać :D
    wszelkie marzenia duchowe, relacyjne wywalam na dno ;)
  • Kurcze ja bym się musiała zdecydować. Wiem ze kolejno czeka nas w najbliższych latach wymiana instalacji gazowej, może izolacja dachu, ja zaś marzyłabym o przebudowie werandy na trzeci pokoj dziecięcy .. i umeblowaniu dolnego pokoju do nauki dla fa. . . 
  • edytowano styczeń 2019
    Naprawdę marzę o remoncie, o tym,  by mąż zaczął się leczyć i o powrocie do miasta,  mojego miasta. To tak przyziemnie,  oprócz tego,  co wcześniej pisałam. 
    Podziękowali 2nowa Felicyta
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.