Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

przepuklina brzuszna

Poszukuję namiarów na sprawdzonego specjalistę (fizjoterapeutę poporodowego, lekarza) zajmującego się leczeniem przepukliny brzusznej w Warszawie. Czy ktoś może mnie poratować? 
«1

Komentarz

  • Za godzinę mogę zapytać, jakbym się nie zgłaszał, to przypomnij.
  • Pytałem. Konkretu jeszcze nie mam, ale nie tracę nadziei.
  • To ja też nie tracę  :)
  • wiem,  że dobra fizjoterapia poporodowa jest na al.  solidarności między kinem femina a pl.  Bankowym - Fizjomama.  Ale czy konkretnie zajmują się przepuklina brzuszna,  to trzeba by zadzwonić i się dowiedzieć https://www.fizjomama.pl/
    Podziękowali 1zoja
  • Z własnego doświadczenia bardzo polecam Anię Klicką- Fizjomamę :)
    Podziękowali 1zoja
  • edytowano styczeń 2019
    Mam jeszcze fajną fizjo osteopatke w srodmiesciu. Zakleja teraz plastrami brzuch znajomej, której mięsień brzucha się rozszedł po porodzie.
  • @annabe a dasz na nią namiary? 
  • Czy to do operacji jest??

  • a miał ktoś doczynienia z przepukliną u dzidziusia?
  • Nie wiem
  • uJa córka miała. Niby teraz już się nie plastruje ale jej bardzo pomogło, a miało być do operacji. Teraz ma 4l i prawie już nie ma śladu 
  • Mi plastrowali przepuklinę brzuszna i bez sensu to było, skóra po tylu porodach tak rozciągnięta, że plastry nic nie pracowały, tylko sobie były.
  • Mój 5 latek ma stwierdzoną 2 mce temu delikatna przepuklinę. Plastrujemy u dobrego fizjo.
  • Ja z najczystszym sumieniem mogę polecić p. Anne tylko to jest Konstancin Jeziorna.
    Podziękowali 1zoja
  • Ka.tka. powiedział(a):
    uJa córka miała. Niby teraz już się nie plastruje ale jej bardzo pomogło, a miało być do operacji. Teraz ma 4l i prawie już nie ma śladu 
    A kiedy miala stwierdzoną? 
  • Czy mozna cos zdzialac bez operacji przy przepuklinie brzusznej malej i rozstepie miesni brzucha po 5 ciazach? Fizjo moze pomóc czy szkoda pieniędzy? Czy jest tu ktos komu realnue pomógł?
  • edytowano styczeń 2019
    @mamaw no moja znajoma do tej ostropatki fizjo chodzi i pracują nad tym. Rozszedł jej się po ost porodzie mięsień tak ze mogła rękę włożyć i jelit dotknac... nie miała operacji. Ćwiczy z nią i plastry zakłada.

    Edit: poprosiłam ja o nr i czekam
  • Jak dlugo juz pracuje nad tym i czy widzi jakies efekty?
  • Co z przepuklina pepkowa u 2 miesiecznego malucha?robi sie cos z tym?
  • Nam lekarz kazal kleic specjalne plastry, a tak od siebie pilnowalam zeby nie plakal, bo przy placzu wypinal bardzo brzuszek.
    Podziękowali 1Arletta
  • uJa powiedział(a):
    Ka.tka. powiedział(a):
    uJa córka miała. Niby teraz już się nie plastruje ale jej bardzo pomogło, a miało być do operacji. Teraz ma 4l i prawie już nie ma śladu 
    A kiedy miala stwierdzoną?
    Aż zajrzałam do książeczki -  6tyg. przepuklina była duża, chirurg od razu powiedział że będzie do operacji w wieku chyba 3-4lat. Kazał nic nie robić tylko kontrolować u lekarza. Na początku sie posłuchalam ale zauważyłam, że przy każdym placzu- wysiłku powiekszala się jeszcze bardziej. Więc zaczęłam słuchać znajomej wielodzietnej mamy i plastrowac. Powolutku ale było lepiej. Operacji nie będzie
  • Dzięki! Ja zauwazylam jak miala jakiea pol roku ze przy placzu robią sie jej takie bulwy. Mam skierowanie do chirurga zobaczymy co powie. Fizjo mam dobrego nie daleko to moze co poradzi:/ dzięki
  • A czemu sie nie plastruje?
  • Bo podobno i tak to nic nie daje hehe u dorosłych czy starszych dzieci może faktycznie nie ale u takich maluchów uważam, że warto. U naszej to była gula wielkości korka od szampana. Ciekawe co u Was chirurg powie. Jak nie jest duża to podobno jak mięśnie brzucha się wzmacniają, w miarę wzrostu dziecka, powinno samo zniknąć. 
  • mała ma dwie bulwy sporej wielkości, na wzgórku łonowym, jak się wścieka to się pojawiają a tak to nie ;/ no zobaczymy
  • Och, to chyba inna przepuklina, u nas był ogromny pępek 
  • mi położne też mówiły,że plastry nie działają
  • U nas nic nie wystaealo, pod skora lekarz wyczul, moze dlatego plastry pomogly bo mala przepuklina byla. Z taka wystajaca to faktycznie trzeba chirurga sie poradzic.

  • @zoja kontakt Katarzyna Glinska 509624814 
    Znajoma miała przepuklinę tez i ta dziewczyna zlikwidowała ją do minimum w 6tygodni. Nie zamknęła zupełnie jeszcze przez rozstep mięśni brzucha ale pracują nad tym cały czas. 
    Podziękowali 1zoja
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.