Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

kawiarniania Poznań

Czy polecacie jakąś kawiarnię w Poznaniu? Ma być miło, kameralnie i nie jakoś straaasznie drogo ;)

Komentarz

  • Kamea. Ale dawno nie byliśmy, nie pamiętam cen.
  • Myślałam, że kawiarniania to jakiś nowy zawód - niania opiekująca się dziećmi w kawiarni...
    Podziękowali 3Sylwunia aga---p Felicyta
  • edytowano luty 2019
    Sweet surender - kawiarnia prostancka. Na gruponie można kupon do nich kupić . 
  • Jakby co, to @Yucami chodziło o kawiarnię protestancką, nie prostacką ;) Ale nie prowadzą indoktrynacji.

    Potwierdzam, że w Sweet surrender jest bardzo miło i smacznie. To jest na parterze kamienicy na Roosevelta, po sąsiedzku z Borejkami ;)

    Kameę też wspominam z rozrzewnieniem... cóż tam były za desery...Ale też słyszałam, że to już nie to.

    Byliśmy parę lat temu we Francuskim Łączniku na Sołaczu. Kameralnie na maksa.
    Podziękowali 1Felicyta
  • Dzięki dziewczyny :smile: W końcu (z polecenia) trafiłam do Na teatralce, desery i ciasta pyszne, ceny przystępne ale klimat bardziej żeby miło zjeść i do domu....mało intymnie. Choć w rogu na kanapie przesiedziałam z mamą trzy godziny....
  • Cafe Misja - polecam
  • niedaleko Fary....ooo...spóźniłam się...@awia - to na przyszłość
  • W Cafe Misja byłam. Szukalam czegoś nowego :)
  • W Cafe Misja jak ostatnio byliśmy i zobaczyliśmy cennik to się mocno zapowietrzylismy. Generalnie pozycji poniżej 10 zł to ciężko znaleźć 
  • To prawda Cafe Misja do najtańszych nie należy ale takie Ptasie radio i inne których menu przeglądałam są podobne. Na teatralce wyraźnie taniej a naprawdę deser lodowy z gorącymi malinami czy deser z mascarpone, malinami i bęzą-rewelacja :) Tyle że brak klimatu.....choć w Cafe misja też nie jest jakoś strasznie klimatycznie....
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.