Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

«1

Komentarz

  • nie musiał i nie zginął  :p
    Podziękowali 1gielki
  • Oj jak już idziemy w taki hardcore, to przecież z Kulczykiem się gdzieś teraz opala ;) 
  • to nie ma być smieszne i nie jest
  • co czuje rodzina jak czyta teraz ze go załatwili na scenie niefachową reanimacją?
  • druga część artykułu ze zmian na ziemi to bzdura, zwłaszcza że była sekcja Adamowicza.
    Skupmy się na tej części gdzie zgodnie z prawdą opisano sytuację niefachowej reanimacji, co potwierdzone jest w innych źródłach.
  • Prayboy powiedział(a):
    co czuje rodzina jak czyta teraz ze go załatwili na scenie niefachową reanimacją?
    Co czuję rodzina, nie wiem, ale zanim oficjalnie podano do informacji, że AdAmowicz nie żyje, cały Gdańsk huczał o tym, gdzie i z jaką dokładnością i jak 'profesjonalnie' został dźgnięty i że nie żyje, bo nie miał szans na przeżycie. 
    Nożownik ma status poszkodowanego. Niby jakieś zarzuty postawiono organizatorowi, ale głównie o składanie fałszywych zeznań z tego co wiem, a nie o zła ochronę imprezy. 


    A nade wszystko.
    Co myślą rodziny tych biednych ratowników wrzuconych w takie łajno, kiedy czytają takie artykuły?


    Sprawa stoi na głowie. A wybory wygrywa zastępca, która jak z trampoliny odbija się przy każdej wypowiedzi na nazwisku byłego prezydenta. 
  • Jajego ja to moze głupia jestem rzeczywiście bo podatna na takie rzeczy. No dużo tych pytań nawet jak coś naciągane.. 
  • całkiem zdedłam kiedy zobaczyłam zdjęcie rodzinne nowej prezydentowej gdańszczan  B)
  • edytowano marzec 2019
    Elunia powiedział(a):
    A co jest takiego zaskakującego? 


    podobieństwo dzieci do rodziców :D
  • Niewątpliwie. 
    Piszę o życiu prywatnym pani prezydent ponieważ jej życie rodzinne jak widać jest składową tego żałosnego cyrku...
    Podziękowali 1MAFJa
  • i to i to  :)
  • edytowano marzec 2019
    W jednym z wątków dwie formuki fachowo tłumaczyły że postępowanie ratowników było ok - chyba @draconessa i @Aga85 ?
    Podziękowali 2OlaOdPawla draconessa
  • Taaa teraz bedzie, ze to ratownik winien nie nozownik? Kiedys wierzylam w medycyne a dzis juz widze jej ogromne ograniczenia. Moze dzieki tej sutuacji naucza sie czegos na przyszlosc, stworza nowe procedury postepowania, bo w takiej sutuacji jak.byl ten.ratownik nie ma za bardzo czasu na myslenie a teraz na analizowanie, doswiadczenia bedzie duzo czasu.
    Podziękowali 2draconessa ewaklara
  • In Spe - nie prezydentowej  tylko prezydent
  • A może ktoś tę fotkę wkleić ? 
    Podziękowali 2E.milia asiao
  • w sumie jak bym napisała w cudzysłowiu to byłoby ok  :)
    ale przyznaję rację

    Podziękowali 1Monika73
  • M_Monia powiedział(a):
    Taaa teraz bedzie, ze to ratownik winien nie nozownik? Kiedys wierzylam w medycyne a dzis juz widze jej ogromne ograniczenia. Moze dzieki tej sutuacji naucza sie czegos na przyszlosc, stworza nowe procedury postepowania, bo w takiej sutuacji jak.byl ten.ratownik nie ma za bardzo czasu na myslenie a teraz na analizowanie, doswiadczenia bedzie duzo czasu.
    Chodzi o błędy. Ludzie popełniają błędy. Np. Księżna Diana po wypadku została odwieziona drugą karetka bo była przytomna. Potem okazało się że krwawila wewnętrznie z rozerwanej żyły płucnej. 
    Podziękowali 2M_Monia draconessa
  • Przepraszam że jestem upierdliwa ale jestem wyczulona na takie firmy. Na "sędzine" reaguje szczególnie alergiczne :) 
  • a sędzina czemu nie?
    tak niezaczepnie pytam  :)

  • Tak kiedyś określało się żonę sędziego...
    Podziękowali 1In Spe
  • A nie osobę wykonująca ten zawód. 
  • Coś jak dyrektorowa  ;)
    Podziękowali 1Monika73
  • Mnie z kolei kiedyś mocno zdziwiło, że pielęgniarki nie lubią określenia "siostra" . 
  • Prayboy wiem akurat my to dobrze wiemy w naszej rodzonie o bledach medycznych. Mzna bylo inaczej i bylaby szansa na przezycie. Moze, ale wierze w to ze ratownik robil wszystko co wydawalo mu sie w tej krotkiej chilli najlepsze. Sluzba zdrowia nie jest Bogiem. A moze jakby postapic inaczej I by przezyl.bylaby w stanie bardzo zlym i zmarlby np po kilku miesiacach w mekach? Moze rany byly juz za duze zeby to sie udalo.
    Podziękowali 1draconessa
  • Monika, czytałam wypowiedzi, że niektóre osoby traktują to słowa jako zbyt bezpośrednie, a czasem protekcjonalne albo umniejszające stanowisko i zakres obowiązków.

    Inaczej brzmi "proszę pani" albo "pani pielęgniarko".

    Chociaż ja po części rozumiem też zwolenników "siostry".
    Podziękowali 1Monika73
  • Tak wiem. Ale nie zdawałam sobie wcześniej z tego sprawy. 
  • To jak zwracać się poprawnie do pani pielęgniarki?
  • Ja też bardzo lubię jak słyszę siostro, szkoda mi, że to zanika
    Podziękowali 1M_Monia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.