Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

homopozew.pl - aktywiści LGBT chcą zniszczyć Kaję Godek

edytowano marzec 2019 w Ogólna
Szykuje się prawnicza bitwa o wolność słowa: http://homopozew.pl
«13456710

Komentarz

  • A co ona takiego powiedziala o homoseksualistach?
  • Musi nauczyc sie wazyc slowa. Mozna to samo powiedziec publicznie a inaczej.
  • żona mojego kolegi, jest wporzo
  • Nie Monia. Trzeba mówić wprost, nazywać  nasza rzeczy po imieniu. Mowa ma być tak, tak, nie, nie. Relatywizacja dobra i zła to pierwszy stopień do deprawacji dzieci.
  • Przypomina młodszą Krystynę Pawlowicz.
    Podziękowali 1M_Monia
  • edytowano marzec 2019
    Ja tez mowie "nie" dla homoseksualistow, jednak jezyk nie moze byc agresywny do strony przeciwnej. Nie stawiajac granic bedziemy uzywac coraz gorzej mowy nienawisci a to jest miecz obosieczny. Ja bym na jej miejscu sie tak nie odezwala, oczywiscie publicznie. Mam nadzieje ze rozejdzie sie po kosciach jakos
  • Za co? Że gejów nazywa zboczeńcami? I dobrze powiedziała! Właśnie przez tzw. „poprawność” homolobby panoszy się coraz bardziej.
  • Powiemy mu że jest zboczony
  • Mi się tez niestety łatwo mówi 
  • Myślisz że jak się nazwie rzeczy po imieniu to się już nic więcej nie robi...
    Podziękowali 1Gosia5
  • Chyba niektorzy wypowiadajacy sie publicznie powinni miec specjalne nauki, "Jak powiedziec to samo I skrytykowac nie uzywac wulgaryzmow I nie obrazajac itp. A to nastepny pan. Ona to jeszcze ( cenie Kaje ze tak walczy z aborcja ale tu mi.sie troche nie podoba ) ale ten pan na prawde przesadza. Moglby wypowiedziec swoje zdanie inaczej. https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/korwin-mikke-jedzie-po-bandzie-dzieci-niepelnosprawne-umyslowo-idioci-i-debile-aa-XSEx-2MtT-bsu5.html
    Podziękowali 1Monika73
  • Kaja Godek w załączonym fragmencie filmiku powiedziała że są zboczeni 
    Trzeba by sprawdzić czy to słowo to wulgaryzm 
    Podziękowali 1draconessa
  • Nie mam aż tak daleko posuniętej fantazji ..ale jak ktoś ma zboczenie to niech o tym wie ...

  • Wypowiedz publiczna to co innego niz jezyk potoczny w domu.
  • Tomasz i Ewa powiedział(a):
    A co zrobicie, jeśli jedna z waszych pociech okaże się być homoseksualna?
    To samo, co kiedy okaże się być alkoholikiem, hazardzistą, czy narkomanem. Aby pracowała nad pozbyciem się niebezpiecznego i niezdrowego nałogu. Na szczęście każdy rodzi się heteroseksualistą i każdy może ułożyć sobie życie w normalny sposób.
  • edytowano marzec 2019
    Homoseksualizm to nałóg?
    ------------------

    wydaje się, że tak;
    taka łatwiejsza odmiana seksoholizmu
  • Pioszo54 powiedział(a):
    Homoseksualizm to nałóg?
    ------------------

    wydaje się, że tak;
    taka prostsza odmiana seksoholizmu
    Dobrze, że napisałeś "Wydaje się "
  • Dobrze, że napisałeś "Wydaje się "
    ------------

    polska język trudna język
  • Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Malgorzata powiedział(a):
    Najbardziej lubię argument 

    A co zrobisz jak Twoje dziecko zostanie homoseksualistą ??

    Co to ma być za straszenie ??
    Poziom.przedszkolaka czy zeròwki.???

    Otòż nie zostanie.
    I jakies dywagacje w temacie mnie słabo chwytają.
    Nie boję się.
    Serio.



    Czyli jak, jesteś przygotowana na taką okoliczność? Powiesz mu „ty zboczeńcu” czy zamówisz panienkę z eskortu, żeby mu pokazała jak właściwie używać członka?

    T :)
    Nie jest przygotowana, bo nie zakłada takiej możliwości .
  • edytowano marzec 2019
    Czyli jak, jesteś przygotowana na taką okoliczność?
    -------------------

    odpowiadam za siebie:
    tak, zawsze się przygotowywałem i zawsze starałem się wytłumaczyć i pokazać dzieciom, że staranie o założenie rodziny i wychowanie potomstwa to warunek konieczny dobrego życia
  • Pioszo54 powiedział(a):
    Homoseksualizm to nałóg?
    ------------------

    wydaje się, że tak;
    taka łatwiejsza odmiana seksoholizmu
    Co za bzdury
    Na jakiej podstawie stawiasz takie diagnozy?
    Podziękowali 2beatak Monika73
  • edytowano marzec 2019
    wyjątki potwierdzają regułę - stan kapłański służy budowie lepszego świata - królestwa Bożego na ziemi

    (ale jednocześnie celibat księży prowadzi do upadku instytucji KK; dawno temu, chyba w 2009, rozmawiałem o tym tutaj, z Łukaszem i chyba równiez skłaniał się do rozwiązania stosowanego u grekokatolików)
  • Co za bzdury
    Na jakiej podstawie stawiasz takie diagnozy?
    ----------------------

    nie z każdym warto rozmawiać
    Podziękowali 2asiao Rogalikowa
  • wystarczy ze podając tezy z czapy dodasz argumenty i źródła
  •  chyba nieświadomie
    --------------------

    niech będzie, co mi tam :)
  • Jeśli będziemy mówić dzieciom, ze to zboczenie, to nie będą homo, bo nikt nie chce być zboczony. Jeśli będziemy im przedstawiać to jako alternatywę, będą częściej wybierać. Proste. 
    Podziękowali 4Isako apolonia Wela Barbasia
  • edytowano marzec 2019
    a co z tej historii ma wynikać ?
  • Gosia5 powiedział(a):
    Jeśli będziemy mówić dzieciom, ze to zboczenie, to nie będą homo, bo nikt nie chce być zboczony. Jeśli będziemy im przedstawiać to jako alternatywę, będą częściej wybierać. Proste. 
    Aha...Kiedyś mówienie ze to zboczenie i inne takie było bardziej powszechne niż teraz i co z tego wynikało? Więcej cierpienia, ukrywania się i zrywania kontaktów z taka rodzina.
  • edytowano marzec 2019
    @Tomasz i Ewa , a jak nie będziemy mówić? 
    @Paprotka ; na pewno mniej niż teraz. Poza tym teraz homoseksualizm z powodzeniem się leczy. 
  • Pozwolisz, ze nie skomentuję. Chyba bardzo się nudzisz. 
    Podziękowali 2Pioszo54 Aniuszka
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.