Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

homopozew.pl - aktywiści LGBT chcą zniszczyć Kaję Godek

2456718

Komentarz

• Pioszo54 powiedział(a):
    Czyli jak, jesteś przygotowana na taką okoliczność?
    -------------------

odpowiadam za siebie:
    tak, zawsze się przygotowywałem i zawsze starałem się wytłumaczyć i pokazać dzieciom, że założenie rodziny i wychowanie potomstwa to warunek konieczny dobrego życia
    Czemu dissujesz stan kapłański?

Bezdzietny ksiądz jest nieszczęśliwy? 

T :)
    Podziękowali 1Monika73
    Homoseksualizm to nałóg?
    ------------------

wydaje się, że tak;
    taka łatwiejsza odmiana seksoholizmu
    Co za bzdury
    Na jakiej podstawie stawiasz takie diagnozy?
  • edytowano 15 marzec
    wyjątki potwierdzają regułę - stan kapłański służy budowie lepszego świata - królestwa Bożego na ziemi

(ale jednocześnie celibat księży prowadzi do upadku instytucji KK; dawno temu, chyba w 2009, rozmawiałem o tym tutaj, z Łukaszem i chyba równiez skłaniał się do rozwiązania stosowanego u grekokatolików)
  • Co za bzdury
    Na jakiej podstawie stawiasz takie diagnozy?
    ----------------------

nie z każdym warto rozmawiać
    Podziękowali 3Malgorzata asiao Rogalikowa
    Czyli jak, jesteś przygotowana na taką okoliczność?
    -------------------

odpowiadam za siebie:
    tak, zawsze się przygotowywałem i zawsze starałem się wytłumaczyć i pokazać dzieciom, że staranie o założenie rodziny i wychowanie potomstwa to warunek konieczny dobrego życia
    Otoż to

Oraz z mej strony , zawsze mowiłam , że to zboczeńcy .
    Więc wiedzą wszyscy , że to zboczeñcy.
    Tyle w temacie.

I jestem.przygotowana na wiele rzeczy , I wierz mi , wiem co piszę.
    Mam 7 dorosłych dzieci , I już wiele przeszłam jako rodzic dorosłych dzieci.
    Dla Ciebie to slowa pisane , dla mnie spora praktyka .
    I doprawdy , wiem o czym piszę praktycznie.

A pieprzenie o tym , ze moje dzieci mogą zostać homo , to raz, straszenie mnie jak rodzica , po drugie, zmiékczanie mojego stanowiska wobec zboczeńcòw, nota bene , niektòrzy z nich wyciãgają swoje lepkie łapy pod plaszczykiem seksedukacji.

Mogę być oszoľomem nietolerancyjnym , bez empatii dla inności.
    Mnie to nie rusza.

Jestem w takim miejscu I wieku, że nie robi to na mnie zadnego wrażenia , że ktoś nazwie mnie tym czy tamtym .
    Zastraszania pod płaszczykiem , że moje dzieci ............
    Nie rusza mnie to, wcale.
  • wystarczy ze podając tezy z czapy dodasz argumenty i źródła
  • Tomasz i Ewa powiedział(a):
    A co zrobicie, jeśli jedna z waszych pociech okaże się być homoseksualna?

T ;)

Aa i zapomniałam , że zanim odszedłeś z forum bawiłeś się w trolling.
    Stara wyjadaczka forum tu też jestem.

Oraz dwa
    Po Tobie takiego tekstu się nie spodziewałam.
    Zawiodłeŝ. 
    Podziękowali 1Pioszo54
    Malgorzata powiedział(a):
    Najbardziej lubię argument 

A co zrobisz jak Twoje dziecko zostanie homoseksualistą ??

Co to ma być za straszenie ??
    Poziom.przedszkolaka czy zeròwki.???

Otòż nie zostanie.
    I jakies dywagacje w temacie mnie słabo chwytają.
    Nie boję się.
    Serio.

Czyli jak, jesteś przygotowana na taką okoliczność? Powiesz mu „ty zboczeńcu” czy zamówisz panienkę z eskortu, żeby mu pokazała jak właściwie używać członka?

Osobiście powiedziałam wszystkim dzieciom zanim pomyśleli o zostaniu zboczeñcem.
    Więc przygotowałam się zawczasu. :p :p
    Podziękowali 3Gosia5 Wela Barbasia
  • Pioszo, chyba nieświadomie, poruszył sedna problemu. Nie chodzi tu wszak o fizjologiczne kwestie związane z seksem analnym (praktykowanym również przez pary hetero) lecz raczej o potomstwo. W przypadku synów sprawa jest oczywista. Warto zauważyć pewną analogię do sprzeciwu rodziców wobec wstąpienia progenitury w stan kapłański lub zakonny. Znam sprawę jedynaka, którego matka wyciągnęła szantażem emocjonalnym z seminaryjnej ławki, grożąc nawet samobójstwem. 

•  chyba nieświadomie
    --------------------

niech będzie, co mi tam :)
  • Malgorzata powiedział(a):
    Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Najbardziej lubię argument 

A co zrobisz jak Twoje dziecko zostanie homoseksualistą ??

Co to ma być za straszenie ??
    Poziom.przedszkolaka czy zeròwki.???

Otòż nie zostanie.
    I jakies dywagacje w temacie mnie słabo chwytają.
    Nie boję się.
    Serio.

Czyli jak, jesteś przygotowana na taką okoliczność? Powiesz mu „ty zboczeńcu” czy zamówisz panienkę z eskortu, żeby mu pokazała jak właściwie używać członka?

Osobiście powiedziałam wszystkim dzieciom zanim pomyśleli o zostaniu zboczeñcem.
    Więc przygotowałam się zawczasu. :p :p
    Jesteś bardzo pewna siebie. 

T
  • edytowano 15 marzec
    I vice wersa @Tomasz i Ewa , starcie gigantòw mamy 
    Z tym , że ja nie silę się na trolling 

Za komplement dziekuje :) 
  • edytowano 15 marzec

• Koledze Maciejowi polecam zaznajomić się z historią Normana Goldwassera - specjalisty od tzw. terapii konwersyjnych dla gejów - który ostatecznie okazał się być aktywnym homoseksualistą. 

T ;)
  • Jeśli będziemy mówić dzieciom, ze to zboczenie, to nie będą homo, bo nikt nie chce być zboczony. Jeśli będziemy im przedstawiać to jako alternatywę, będą częściej wybierać. Proste. 
    Podziękowali 4Isako apolonia Wela Barbasia
  • edytowano 15 marzec
    a co z tej historii ma wynikać ?
  • Gosia5 powiedział(a):
    Jeśli będziemy mówić dzieciom, ze to zboczenie, to nie będą homo, bo nikt nie chce być zboczony. Jeśli będziemy im przedstawiać to jako alternatywę, będą częściej wybierać. Proste. 
    Tak proszę pani. A jak im będziemy mówić, że picie, palenie, ćpanie szkodzi, a masturbacja powoduje ślepotę, to uchronimy je przed tymi okropnymi rzeczami i na sto % wyrosną na pobożnych ludzi i uczciwych obywateli. 

Podziękowali 1Monika73
  • Gosia5 powiedział(a):
    Jeśli będziemy mówić dzieciom, ze to zboczenie, to nie będą homo, bo nikt nie chce być zboczony. Jeśli będziemy im przedstawiać to jako alternatywę, będą częściej wybierać. Proste. 
    Aha...Kiedyś mówienie ze to zboczenie i inne takie było bardziej powszechne niż teraz i co z tego wynikało? Więcej cierpienia, ukrywania się i zrywania kontaktów z taka rodzina.
    Gosia5 powiedział(a):
    Tak proszę pani. A jak im będziemy mówić, że picie, palenie, ćpanie szkodzi, a masturbacja powoduje ślepotę, to uchronimy je przed tymi okropnymi rzeczami i na sto % wyrosną na pobożnych ludzi i uczciwych obywateli. 

Większość jednak nie ćpa.

Podziękowali 1apolonia
    Gosia5 powiedział(a):

Czy ty także wierzysz w sprawczą moc słowa rodzicielskiego? Czy jesteś może zaklinaczem deszczu? Będzie tak i tak, bo ja tak chcę i to powiedziałam?

T
  • edytowano 15 marzec
    @Tomasz i Ewa , a jak nie będziemy mówić? 
    @Paprotka ; na pewno mniej niż teraz. Poza tym teraz homoseksualizm z powodzeniem się leczy. 
  • Gosia5 powiedział(a):
    @Tomasz i Ewa , a jak nie będziemy mówić? 
    @beatak na pewno mniej niż teraz. Poza tym teraz homoseksualizm z powodzeniem się leczy. 
    Tak. Hitler miał sukcesy. Elektrowstrząsy, lobotomia. A dla beznadziejnych przypadków Zyclon B. Gratuluję inspiracji. 

T ;)
  • Pozwolisz, ze nie skomentuję. Chyba bardzo się nudzisz. 
    Podziękowali 3Pioszo54 Aniuszka Wanda
  • Gosia5 powiedział(a):
    Pozwolisz, ze nie skomentuję. Chyba bardzo się nudzisz. 
    Trafiona. Zatopiona. Weź lekcje u Małgorzaty. 

T ;)
  • apolonia powiedział(a):
    Nie Monia. Trzeba mówić wprost, nazywać  nasza rzeczy po imieniu. Mowa ma być tak, tak, nie, nie. Relatywizacja dobra i zła to pierwszy stopień do deprawacji dzieci.
    No ja już całkiem niedawno zresztą-zadałam pytanie przy kolejnej dyskusji o homo, czy wobec członków swoich rodzin, będących trochę na przekór z 10 przykazaniami tez tak otwarcie i wprost komunikują te słowa prawdy tak-tak...
    i odpowiedzi nie było... B)
    Gosia5 powiedział(a):

Czy ty także wierzysz w sprawczą moc słowa rodzicielskiego? Czy jesteś może zaklinaczem deszczu? Będzie tak i tak, bo ja tak chcę i to powiedziałam?

T
     Mieszasz .
    I wiesz o tym .
    Homoseksualizm nie jest normą , I wiesz o tym .
    Więc po co mieszasz resztę ???

Zalezy Ci bardzo na oŝmieszeniu mnie??
    Bo " focha" zedytowałeŝ , I wymyśliłeŝ inną drogę ???

Racz się w takim razie sam . Dokazuj ile dusza zapragnie.
    Wolność wszak jest.
    Gosia5 powiedział(a):

T
     Mieszasz .
    I wiesz o tym .

Wolność wszak jest.
    Koleżanka się starzeje?

Gosia5 powiedział(a):

Przy piciu może być alkoholizm
    Przy paleniu , rak 
    Przy masturbacji , nerwica czy inne jakieś 
    Natomiast homoseksualizm , to może być brak Zbawienia , a ja jako rodzic jestem od tego aby szli drogą do Zbawienia 

Jak chcą iść na odwyk , na  leczenie raka , czy do  psychologa ( nie wiem gdzie się leczy masturbowanie ) 

Przy homoseksuakizmie idzie walka o życie wieczne

Więc przyznaj , że pomieszałeś kategorie ciežkoŝci , wstydu oszczędż
  • Nie chodzi mi o to, czy jest, czy nie jest normą tylko o podejście do tematu. 

T
    Gosia5 powiedział(a):

T
     Mieszasz .
    I wiesz o tym .

Wolność wszak jest.
    Koleżanka się starzeje?

Nie .
    Kolega masturbuje się wirtualnie .
    Podziękowali 1apolonia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.