Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Maszynka do strzyżenia

Stary Philips dogorywa, kupiłam nowego i jest do... Do niczego. Polecacie jakaś maszynkę do włosów? Tak do 200, maks. 300 zł. 

Komentarz

  • Mąż kupił maszynkę Moser. Jest zadowolony, tylko nie wiem dokładnie którą.
    Podziękowali 1Gosia5
  • Remington?
    Podziękowali 2Gosia5 sanna
  • Jeśli możecie, podajcie, proszę, jaki macie model.
  • Ja też polecam Moser.
  • Tylko nie wiem jaki model mamy. Kosztowała coś 350 zł, ale warto. Często w salonach fryzjerskich używają ją.
    Podziękowali 1Gosia5
  • edytowano maj 2019
    Mój ma taką
    Maszynka do strzyżenia Moser 1661 + golarka 3615.
    Na eMagu kosztuje ok 250.
    Podziękowali 1Gosia5
  • jakiś rok temu kupiłem Philipsa przewodowego i daje radę, naweet całkiem nieźle
    Podziękowali 1Gosia5
  • Używaliśmy Philipsa przewodowego prawie 20 lat. Był bez zarzutu. Nowy bezprzewodowy jest taki se. Przede wszystkim ma źle zaprojektowany ten element regulujący długość - natychmiast się zapycha włosami o trzeba co chwilę czyścić. W starej włosy na bieżąco spadały.
    Podziękowali 2Skatarzyna Gosia5
  • Ja tam używam takiej z Rossmanna za 39,99 i chwalę sobie. Warto zachowac paragon, bo w razie awarii do 2 lat muszą naprawić lub wymienić na nową (przerabiałem z taką z Carrefoura, ale ten R. jest lepszy).
    Podziękowali 2Gosia5 Nika76
  • edytowano maj 2019
    Gosia5 powiedział(a):
    Jeśli możecie, podajcie, proszę, jaki macie model.
    Remington od czasu do czasu wypuszcza nowe modele, patrz na ilość i długość grzebieni.
    Jeżeli bateria będzie litowa (Li-ion) to nie wolno jej całkiem rozładowywać a pod żadnym pozorem nie można przechowywać rozładowanej bo padnie. Bateria wodorkowa (Ni-MH) lubi żeby ją całkiem rozładować przed powtórnym naładowaniem. Litową przechowujemy naładowaną do połowy, ostatecznie do pełna.
    Podziękowali 1Gosia5
  • My mamy wahl. Ciężka ale bardzo solidna. Daje rade nawet na niedźwiedzich włosach mojego syna :smile: https://www.okazje.info.pl/okazja/sprzet-agd/wahl-taper-2000.html?gclid=EAIaIQobChMIjKf_v52Y4gIVidmyCh3RGQq-EAAYAyAAEgJ1L_D_BwE&gclsrc=aw.ds
    Podziękowali 1Gosia5
  • Ale widzę że jak kupowaliśmy to była tansza.....
  • edytowano maj 2019
    Wahla powinno być łatwo zamówić z Europy Zachodniej, jak w PL za drogo.
    Raptem 35 zł różnicy :( .
  • Ja jestem zadowolona z philipsa. 5 głów strzygę i daje radę ;)
  • Dziękuję za wszystkie podpowiedzi. Może jeszcze ktoś coś? @Nika76 , Ty jesteś chyba profesjonalistką, prawda? Poleciłabyś coś?
  • edytowano maj 2019
    Nie znam się za bardzo na maszynkach bo nie było mnie dotąd stać na zakup porządnej. ..
    Ta co byla kiedyś w Lidlu była niezła. . Obecnie na nią poluję

    W salonach spotykam Mosery albo Wella ale akumulatory mają do kitu. .... prędzej czy później trzeba strzyc na kablu
    Podziękowali 1Gosia5
  • edytowano maj 2019
    @Nika76 ;
    Porządny akumulator to litowo-jonowy, jakby go wyjąć to powinna być podana jego pojemność w watogodzinach. Jeżeli podali tylko amperogodziny to trzeba je przemnożyć przez napięcie.
    Podziękowali 1Gosia5
  • W salonach to chyba powinny być takie z wymiennymi akumulatorami ładowanymi poza urządzeniem, prawda @Nika76? Żaden akumulator nie zniesie takiego obciążenia.
    Podziękowali 1Nika76
  • My mamy na kablu Mosera bo nie lubię akumlatorów. Poprzednia philipsa właśnie taka była i do bani. Moser ma długi kabel i nie przeszkadza on w strzyżeniu.
    Podziękowali 1Gosia5
  • Jedyny minus kablowej to... kabel, który smyra zimnym po plecach strzyżonego w czasie strzyżenia  :D
    Muszę chyba kupić tę pelerynkę fryzjerską wreszcie...  B)

  • Pelerynkę mam i fartuszki dla siebie też. Brakuje jedynie dobrej maszynki. 
  • Idąc za ciosem zamówiłam pelerynkę na allegro  B)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.