Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Odtruwanie i odrobaczanie organizmu

1484950515254»

Komentarz

  • I czy można kurierem wysłać?
  • Czy dawałyście zentel półtoraroczniakowi?
    na ulotce pisze że od 2 lat, i się zastanawiam czy ryzkowac :disappointed: czy jest ktoś kto dał i przeżył? :)
  • Poratujcie proszę. Podejrzewam coś pasożytniczego (lamblia?) u naszej 5l (częste stolce 3-4x/dz, niskość, słabe włosy). To się już dobrych kilka mcy ciągnie. Poza tym jakoś specjalnie nie choruje, łapie wirusy od rodzeństwa i dość lekko przechodzi. Macie pomysł do kogo u nas w 3mieście iść po sensowną diagnozę?
    Pozwolę sobie wywołać lokalizacyjnie: @Agnicha, @Bambidu, @Dorota, @Dorotak, @asia-ch ?


  • hmm @Agnicha bardzo dziękuję! A do tego gastroenterologa można z ulicy? Bez skierowania?
    Z innej strony chyba mamy pakiet w LUXmedzie może uderzyć do pediatry i co poprosić o badania tarczycy (trójka tak?), pewnie mofro. Tam pewnie trafię słabo wiedzowo, ale skierowania raczej dadzą o ile sensownie poproszę.

  • Wątek założony lata temu, nie jestem w stanie przewertować.
    Możecie mi w dwóch zdaniach napisać, co dawać przy lekkich naszych podejrzeniach czegoś - raz na jakiś czas dzieci boli gardło i brzuch równocześnie i chyba w czasie pełni, albo mamy schiza ;) Mało chorują i brak innych objawów, na wirusa nie wygląda, ale przy bólu brzucha od razu jest jęczenie o gardło.
  • @OlaOdPawla, Pediatra mi mówił kiedyś że od anginy często dzieciom brzuch boli.

    Ale pewnie już otrzymałaś odpowiedź na to stare pytanie.
  • Od prawie miesiąca mamy szczeniaka. Był odrobaczany no i wróciło.
    Co gorsze złapałam moją najmłodszą na gorącym uczynku: całowała psinę na czole.
     Bóg wie co ona jeszcze robiła, czy pies ją nie oblizał  :s
    Cay mam sie przygotować na najgorsze?

    HELP!
  • UUUUUUUUUP!!!!!!
  • @Isako pies był u nas 14lat (bylam dzieckiem ponad 8l), calowalam go "z jezyczkiem". Nikt nie odrobaczal mnie, nie pamiętam czy psa. Byłam do niedawna okazem zdrowia.
    Ale fakt że nie miał widocznych objawów robaczycy.
    Teraz nie przejmuje się jak mi nawet male dzieci obce psy liżą. Dzieci w miarę zdrowe, czasem łapią rsv.
    Podziękowali 1Isako
  • Czy zamawiajcie jeszcze nitozoxanide? Czy może wyszło coś innego lepszego na rynku? Raz do roku się odrobaczaliśmy profilaktycznie( wcześniej mieliśmy problem z lambliami i dr Ozimek tym nas wyleczył) niestety nie damy rady się do niego wybrać... czy wie ktoś może, czy jest coś jeszcze lepszego na rynku niż nittozoxanide? Będę wdzięczna za pomoc-:)
  • Moi drodzy bardzo pilnie potrzebuje duża dawkę leku Decaris. Czy ktoś ma i mogłabym odkupić??
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.