Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gospodarstwo agroturystyczne

edytowano kwiecień 2008 w Ogólna
Mój mąż wkońcu wraca z morza:bigsmile::bigsmile::bigsmile:, więc chcielibyśmy udać się na kilkudniowy wypoczynek pod koniec kwietnia.
Myśleliśmy o gospodarstwie agro (najlepiej w górach), gdzie byłyby konie i inne zwierzaki oraz odpowiednie warunki dla dzieci (ew. plac zabaw), dostosowane do tej pory roku.
Może znacie i możecie polecić jakieś fajne miejsce?
Chyba podobny temat kiedyś tu gościł, ale nijak nie mogę znależć:shamed:, więc wybaczcie, jeśli go powtarzam...
«1

Komentarz

  • Agagaw, zajrzyj na tę stronę
    www.farfurnia.com.pl
  • Polecam Farfurnię...

    Mieliśmy tam właśnie zlot wielodzietnych...

    Super okolica i gospodarze...

    Miód malina...:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • Potwierdzam to co mówi Argento. Strona niestety nie jest ostatnio aktualizowana - np. gospodarze już od dość dawna mają czworo dzieci ;). poza tym miejsce w realu jest o wile piękniejsze. Ceny na stronie są aktualne.
  • A coś w tym stylu, ale nad morzem?

    Albo: coś w tym stylu, ale żeby można było dojechać bez samochodu, tzn. np pociągiem a gospodarze wyjeżdżają po was (nas - nie mamy samochodu) na stację?
  • http://www.tadek.mierzeja.pl

    Polecam...super gospodarze...i okolica...:bigsmile:
  • [cite] argento1967:[/cite]Polecam Farfurnię...

    Mieliśmy tam właśnie zlot wielodzietnych...

    Super okolica i gospodarze...

    Miód malina...:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    A gdzie mają "Salę królestwa..."?
  • Taw- idz na spacer ,napij sie kawy i wyrzuc te zolc...
  • [cite] Taw:
    A gdzie mają "Salę królestwa..."?[/quote]

    Spytaj Maćka on powinien wiedzieć bo się tam wybiera...
  • Nie przypominam sobie Argento, abym Ci coś takiego mówił.
  • [cite] Maciek:[/cite]Nie przypominam sobie Argento, abym Ci coś takiego mówił.
    Maciek nie bądź taki skromny. Może wybierzemy się razem? Nie ma to jak góry, las, męskie towazystwo i kozy ;)
  • Taw-nareszcie jakas fajna propozycja dla Was,naprawde.I bez zolci.
  • Góry swietnie robią na poprawę humoru, kondycję - intelektualną też.
    Tak? Nie wiem czy poziom mi nie zaszkodzi.
  • Państwo na Zawadce to zacni ludzie, ale muszę się też pochwalić, że jestem spowinowacony z Bogusławskimi. Niestety do Rotszyldów żadnych powiązań nie mam, może w przyszłych pokoleniach coś się zmieni :cool:
  • Wiesz tam całkiem sporo nad poziom morza.Górek w okolicy kilka to można na którąś wejść.
    Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, a człowiek podobno powinien piąć się w górę.
  • [cite] Tomasz i Ewa:[/cite]Jak, za przeproszeniem, bluszcz jakiś?

    T:bigsmile:
    Ty siedz cicho bo po Berghofie następny przystanek Tybet.
  • Berghof jest bardzo malowniczy, podobnie jak i okoliczna okolica. Szkoda, że gospodarza nie było w domu, bo chętnie bym się zatrzymał tam na dłużej.
  • A nas bardzo dużo takich miejsc tylko czy chcecie tutaj?
  • U nas we wsi ani jednej krowy.
  • Manna to wybieraj większa wieś nad samiutkim jeziorem,mała wieś jakaś,lub całkiem dalej od ludzi w lesie i cenę podaj na priw to ja załatwiam coś.
  • edytowano lipiec 2016
    manna, ja nieeodmiennie poleecam Agroturystyke Sopień w. Gleboczku. Koniki maja ok2km dalej w stadninie. Jezioro super, dzieciolubni gospodarze i pyszne jedzenie.
  • My tam bedziemy ze znajomymi jeszcze jednymi, wiec im wiecej tym fajniej. Oni tez maja dwie corki :-)
  • Oby! Daj znac. A,jak nie, to w innym terminie tez warto. Okolice przesliczne i absolutnie relaksujace.
  • Agroturystyka u Rychertów, Kiełpino na Kaszubach http://rychert.gdan.pl/
    Nasi znajomi tam byli z rodziną, nasza córka była tam z koleżankami 2 lata pod rząd na konnym obozie, jest OK
  • czy ktoś zna jakąś agroturystykę w woj. wielkopolskie, lubuskie ewentualnie dolnośląskie ? ;;)
  • Pod Poznaniem jest Podkowa Gruszczyn. Nie jest to typowe agro, ale mają stadnine koni i dzieci mogą sobie pojeździć, maja też własny basen 140cm głębokości i trampoline.
  • Sprawdzę - dziękuję za namiary :)
  • my mieliśmy basen i trampolinę w cenie pokoju; jak zawsze, zależy kto czego szuka, nam była jedynie potrzebna baza noclegowa, a konie u naszych dzieci były dużą atrakcją, każdy poranek i wieczór spędzały oglądając konie;
  • @manna daj znać czy do Emilii dojedziesz?
  • Możecie polecić jakieś fajne gosp agro. 
    Najlepiej w okolicy Soliny.
    Tylko najlepiej żeby było dostosowane dla osób niepełnosprawnych -nie potrzeba przystosowania dla wózka inwalidzkiego. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.