Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Róże za Ojczyznę - szukamy nowych osób! :)

1246759

Komentarz

  • myślę, że dobrze byłoby zacząć jutro od jakieś uroczystej modlitwy... np. śluby jasnogórskie lub Milenijny Akt oddania Polski w macierzyńską niewolę Maryi, Matki Kościoła, za wolność Kościoła Chrystusowego ? jakiś akt zawierzenia...
  • Kresowianko w poście 80 napisałas od 1.XII.
    Może lepiej poprawić? Czy mam zwidy...?
    Edit:Czy czegoś nie zrozumiałam?
  • Olesiu, napisałam "do" :)

    ale to nie zwidy, ino normalka. zapytaj Bridget, też dziś tak "doczytałam" sobie w jej poście ;)
  • mamy w naszym gronie jakiś grafików... bo znów mam pomysła:)
  • Dziękuję.:bigsmile:
  • [cite] DOEtata:[/cite]mamy w naszym gronie jakiś grafików... bo znów mam pomysła:)

    Paweł od Oli :)
  • sprawdzona marka! ale nie wiem czy znalazłby czas...
  • a to już trzeba się u Źródeł pytać ;) w senie że u Oli :tongue:
  • DeoTato, jeśli decydujemy się jutro na jakąś formę modlitwy wstępnej, to proszę o zalinkowanie do tekstu, jak wybierzemy, co to ma być.
  • bo w mojej róży mamy takie obrazki z patronem wraz z modlitwa zawierzenia... i możnaby zaprojektować taki obrazek z wizerunkami różnych polskich świętych, potem wydrukować, zalaminować i rozesłać ludziom, jako taka wspólnotowa legitymacja:)
  • Kresowianko, a kto odmawia piątą bolesną tzn. Śmierć Pana Jezusa na Krzyżu?
  • śluby jasnogórskie[?]:

    link
  • AgoMario - jeszcze nikt, ale Cielinka się zadeklarowała, że w razie braku chętnych, przejmie do pięciu tajemnic:) a jeżeli nawet ona by nie mogła, to jest to następna po mojej, więc też mogę wziąć :)
  • [cite] DOEtata:[/cite]bo w mojej róży mamy takie obrazki z patronem wraz z modlitwa zawierzenia... i możnaby zaprojektować taki obrazek z wizerunkami różnych polskich świętych, potem wydrukować, zalaminować i rozesłać ludziom, jako taka wspólnotowa legitymacja:)

    no to trzeba pogadać z Pawłem, może to nie jest dużo roboty...
  • ha! Mamy komplet! Mój chłopak się włącza :)
  • mysle ze Prayboy przesiadł się z NP - wpiszmy go jako 20tego. skontaktuje sie z nim.
  • byłaś 15 sek szybsza:)
    a Pawła zapytam
  • DOEtato - ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby i on dołączył i czekał na utworzenie kolejnej Róży :)
  • :cheer::cheer::cheer::cheer::cheer:
    :clap::clap::clap::clap::clap::clap:

    DEO GRATIAS!!!

    :tooth:
  • [cite] Kresowianka:[/cite]Czyli tak: do 1.XII

    - Agusia odmawia modlitwy początkowe
    - AgaMaria "Pod Twoją Obronę" w intencjach Ojca Świętego

    pasuje Drogie Panie Agnieszki?

    :smile:

    Jak najbardziej :bigsmile:
  • u mnie w róży mam namiary do wszystkich, tel, adres no i staram się jako zelator o zapewnieniu członków o ciągłości modlitwy (raz na miesiąc dzwonię, smsuję z informacją o zmianie tajemnicy)
  • muszę popatrzeć czy jako w sumie Róży Żywego Różańca przysługują nam takie same odpusty...
  • DOEtata wysłałem Ci maila...
  • DOEtato - Ja będę co miesiąc zmieniała listę w pierwszym poście - plus stale podbijała wątek. Nasza Róża jest nietypowa, bo internetowa, więc może forum wystarczy? :)

    Ewentualnie dwa dni przed zmianą ktoś zrobi alarm i przypomni, że to już :)
  • Bardzo się cieszę :bigsmile:
    A kto będzie patronem?
    Wszyscy polscy Święci, tak?
  • argento nic jeszcze nie mam...
  • tak :) I Błogosławieni :)
  • a wcześniejszego dostałeś???:shocked:
  • Kresowianka trzeba wszystko podsumować (co/kto/kiedy/ile/śluby itd) w jednym poście, żeby jasność była. Will You? :)
  • argento nic a nic nie dostałem

    edit; napisz na maila do ProMamy.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.