Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Róże za Ojczyznę - szukamy nowych osób! :)

1235759

Komentarz

  • to dziwne ja dostałem rano od Ciebie maila i odpisałem...sprawdź swoją pocztę mailową...
  • UWAGA UWAGA! Podsumowanie!

    Jest komplet 20 osób - mamy R??ŻĘ! --> teraz zbieramy chętnych do trzeciej! :D

    - Każda osoba odmawia dziennie jedną tajemnicę różańca - tą, którą wybrała.

    - Rozpoczynamy JUTRO wyjątkowo odmówieniem "Ślubów Jasnogórskich" - druga Róża też startuje, razem z pierwszą :)

    - osoby odmawiające Zwiastowanie i Ukoronowanie Matki Bożej na Królową Nieba i Ziemi odmawiają modlitwy, odpowiednio, początkowe (Skład Apostolski, Ojcze Nasz, 3x Zdrowaś Mario, Chwała Ojcu) i końcowe (Pod Twoją Obronę) (jako że zaczynają i kończą różaniec)

    - pozostałe osoby odmawiają tylko dziesiątkę

    - 01.12.2011 zmieniamy tajemnice, czyli przechodzimy o "tajemnicę dalej". Będzie o tym głośno... :)

    - Udział w Róży, póki co, jest bezterminowy. Gdyby ktoś miał trudności z wypełnieniem zobowiązania, proszony jest o zgłoszenie się :) Forum bowiem nie znosi próżni i na pewno ktoś przejmie modlitwę :)

    - Zapraszamy do Róż również osoby spoza forum! :D
  • Bis - baaaaardzo się cieszę...!:bigsmile:
  • argento: napisz do ProMamy na gmail, bo ja nic nie mam (sorrka za OT)
  • Kurcze, no, przespalam (doslownie)... Mozna jeszcze? Bo chyba jestescie juz w komplecie?
  • Ja jestem już w róży różańcowej rodziców za dzieci. Przeszkadza , żeby być też tutaj ? Bo jak nie , to się zgłaszam.
  • no to już macie 1/10 drugiej róży :) potrzeba tylko zelatora co się zajmie buchalterią :)
  • [cite] Monika73:[/cite]Ja jestem już w róży różańcowej rodziców za dzieci. Przeszkadza , żeby być też tutaj ? Bo jak nie , to się zgłaszam.


    Moniko - ja też jestem.:bigsmile:
  • [cite] Monika73:[/cite]Ja jestem już w róży różańcowej rodziców za dzieci. Przeszkadza , żeby być też tutaj ? Bo jak nie , to się zgłaszam.

    Monika73 ja jestem zelatoram RRzDz i wydaje mi się, że nie przeszkadza jedno drugiem:)
  • [cite] argento:[/cite]to dziwne ja dostałem rano od Ciebie maila i odpisałem...sprawdź swoją pocztę mailową...

    Może odesłałeś na no-reply? Mi się to często zdaża:wink:
  • Jestem też w innej róży (modlitwy o pracę) i to nie wadzi być tutaj
  • to póki co wpiszę Was tutaj - dopóki nie utworzycie nowej Róży :)

    podajcie tylko tajemnice :)
  • też się zgłaszam - IV tajemnica światła Przemienienie na górze Tabor poproszę
  • Maciejko, Juko, Moniko73 --> wpisuję Was do tajemnic światła - od pierwszej włącznie - sprawdźcie sobie w pierwszym poście która ma którą:)
  • DOEtata sprawdź teraz maila...
  • To my też startujemy jutro ?
  • Rozumiem , że ja mam trzecią tajemnicę światła ? - głoszenie Królestwa Bożego i wzywanie do nawrócenia ?
  • Moniko73 - tak i tak :)
  • Fajnie. :bigsmile:
  • Bea - doczytaj dobrze , druga róża właśnie się kompletuje :bigsmile:
  • Do Róży też się chętnie zgłoszę.

    Myślę, że na "dziesiątkę" nie będzie problemów z czasem.

    Gdyby zebrała sie odpowiednia ilość osób, to proszę o dopisanie.

    Może być każda tajemnica, najlepiej Chwalebne, za wyjątkiem I, bo tą będę odmawiać w listopadzie będąc już w innej Róży.
  • Pierwsza jest kompletna , druga pewnie zaraz też będzie :wink:
  • ale się nasze forum różańcowe zrobiło. Fajnie, Ci co spękali przed NP wcześniej niech się już teraz nie wymawiają. Wszyscy za różańce:wink:
  • Bea@ - już poprawiłam, dzięki! I dopisałam Cię do "Nawiedzenia"

    Agagaw - jest "Wniebowstąpienie"

    Jesteście obie dopisane do pierwszego postu :)
  • Kresowianko,

    to mimo braku kompletu startujemy juz jutro, czy czekamy, az sie druga kolejka zbierze?
  • Jak rozumiem Zesłanie Ducha Świętego jest wolne?
    Jeżeli tak to ja się zgłaszam.
  • Jestem za tym, żeby pierwsza róża już wystartowała od jutra niezależnie od skompletowania się drugiej. Jak myślicie?
  • Kresowianko, zgłaszam się, poproszę o dopisanie.
    Tajemnica jaka zostanie, obojętnie.
  • AgaMaria - my z Pierwszej bez dwóch zdań startujemy jutro! Także nie zapomnij!;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.