Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Róże za Ojczyznę - szukamy nowych osób! :)

13468959

Komentarz

  • Kochani! Startujmy wszyscy razem! Nieważne, czy druga Róża się uzbiera - ważna jest intencja i siła modlitwy! :D
  • Aleks, B., witajcie! :D Jesteście dopisani! :D i zapraszamy do startowania jutro z nami :)
  • No właśnie , przecież ja już o to wcześniej pytałam i dowiedziałam się , że my też jutro :bigsmile:
  • podbijam trochę wyżej i zapraszam niezdecydowanych! Szczegóły w 123 poście! :)


    I taka refleksja - co myślicie o określeniu ram czasowych Róży, to znaczy każdy wyznaczyłby sobie swój własny koniec pierwszego etapu, na przykład za rok, do wakacji, dożywotnio. Oczywiście z możliwością przerwania, gdyby pojawiły się problemy. Chodzi o to, że chyba łatwiej jest zmobilizować się, jeżeli widać wyraźnie na co (i na ile) się decydujemy... :)
  • To pewnie dobry pomysł.
    Choć ja przyznaję, że jakoś tak czuję obowiązek nieustannego trwania na modlitwie za Ojczyznę, czy jest źle, czy będzie dobrze...
    Po prostu obowiązek...
  • Ustanowienie Eucharystii wolne jeszcze?
    Ja bym się nieśmiało (-Ty, nieśmiało?!?- skomentowała Namorowa:wink:) zgłosił.
  • proszę! :D I witamy!

    A Namorowa jaką tajemnicę chce? :wink::wink::wink:
  • Jestem już w jednej róży. Forumowa za Ojczyznę jest moją drugą różą. W obu chcę być "dożywotnio". Gdyby coś się miało zmienić dam znać, ale prędzej zrezygnuję z tamtej róży niż z tej za Ojczyznę.
  • jest jeszcze coś wolnego?
  • Mogę i ja?
    Jakby Zwiastowanie było jeszcze wolne...
  • ja sie dopisuje.. na poczatek moge miec Zwiastowanie.
  • Odsyłam zainteresowanych do pierwszego postu - tam jest spis tajemnic i przydział:)


    Roseo - jest wolne Zwiastowanie - dopisuję Ciebie! Jako, że będziesz rozpoczynała cały różaniec, przypadają Ci też modlitwy początkowe, ok? :)

    Odrobinko - wybierz sobie z pierwszego postu, odmów która jest wolna (gdzie jest tylko jedna osoba) - i daj znać, żebym Cię wpisała :)

    MAFJo - Rosea była pierwsza ;) ale jeżeli nie masz nic przeciwko, to w listopadzie mogę Cię przypisać do Ukoronowania Maryi na Królową Nieba i Ziemi, tak, że w grudniu będziesz odmawiać Zwiastowanie. Co Ty na to? Tylko uwaga - jeżeli się zdecydujesz na V chwalebną, to odmawiasz też "Pod Twoją Obronę", jako że kończysz różaniec :)
  • Kresowianko, wpisz mnie do 2 róży, tajemnica, jaka jest wolna, w końcu jak wytrzymamy, to dojdziemy do każdej. Proszę o informację, bo chcę niedługo iść spać, a rozumiem, że dziś rozpoczęcie.
  • to trwa 20 miesiecy czy juz forever? :)
  • @Maniek - super!

    Otrzymujesz "Ofiarowanie Pana Jezusa w Świątyni Jerozolimskiej"

    :bigsmile:

    i zachęcam do przeczytania postu 123 --> a w skrócie - rozpoczynamy Ślubami Jasnogórskimi:)
  • [cite] MAFJa:[/cite]to trwa 20 miesiecy czy juz forever? :)

    jak kto chce (post 159.) :)
  • Dopisz jeszcze Mańkę, moją żonę
  • [cite] maniek:[/cite]Dopisz jeszcze Mańkę, moją żonę

    Super!

    "Odnalezienie w świątyni"
  • Jak dobrze policzyłam to w drugiej Róży brakuje jeszcze siedmiu osób.
  • Aleks - dzięki za czujność! :D

    Sześciu, bo Odrobinka się jeszcze nie zadeklarowała, którą tajemnicę wybiera :)
  • hop! :) ZAPRASZAMY! :D
  • Już działa.
  • chyba jeszcze nie
  • Mnie otwarło tabelę myślałam że to to , czyli że chcieliście tyle tylko pokazać. :shamed:
  • zreszta może to być lipa bo na pałkę robiłem...
  • Tomira o 12.00 uruchomi się sonda... ale nie wiem jak będzie działać....
  • Dopiero teraz czytam i nie bardzo mam czas wszystko, ale biorę pierwszą wolną
  • No to jak kierowniczka Kresowianka się pojawi to magmonda dostaniesz I Bolesną w II Róży
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.