Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Róże za Ojczyznę - szukamy nowych osób! :)

145791059

Komentarz

  • hehe, dokładnie :)

    Magmonda, Modlitwa w Ogrójcu:)

    wszystko jest w 1. i 123. poście :)
  • Nie chcę może nikogo zniechęcać, ale już dostałam po kuperku dzisiaj z rana. Dokładnie w związku z tajemnicą, którą wczoraj zaczęłam odmawiać...
  • oj, co się stało...?
  • A, nic...
    Zwiastowanie to mi się z dzieckiem kojarzy, więc przyszło mi do głowy wczoraj nieśmiało, że wiem, że intencja inna, ale może dziś na wizycie u lekarza, jak dostanę wyniki badań, to będą na tyle w porządku, że może... No ale to wszystko tak nie działa, nie wiem co ja sobie myślałam.
    No i zobaczyłam dziś dwa wyniki i obie z dr miałyśmy taką minę: :shocked: i na razie nie bardzo mogę z tym coś zrobić...Tzn. wpadłyśmy na pewien pomysł, ale tak mnie to już na wstępie zszokowało, że najpierw mam to przemyśleć.
    I tyle - taka głupota.
    :bn:
  • chyba nie dziala jak mialo - ta sonda
  • cytuję Doetatę: "skucha"
  • naprawię to w domu, teraz nie mam czasu i komp się wiesza, ale sonda będzie!
  • bo chciałem, aby można dawać 5 głosów a nie tylko jeden, ale może i jeden wystarczy??? kto głosował na św. Faustynę? ;)
  • W temacie Róży to ja już NP zaczęłam w innej b. ważnej intencji egoistycznie co prawda ale więcej mogę nie dać rady.
  • ale chcialam jeszcze na cztterech :)
  • MAFja ja wiem, ja też chciałem na 5, ale muszę dopracować to w domu i wrzucę jak będzie gotowe!
  • [cite] MAFJa:[/cite]ale chcialam jeszcze na cztterech :)

    myślałam przez moment, że chcesz jeszcze cztery tajemnice... :wink::tongue:
  • pani Kierowniczko! proszę się nie zachowywać jak headhunter ;)
  • no jak nie, przecie to dla dobra Matki naszej, Ojczyzny! Jak najwięcej headów trzeba zhunterować!

    a propos "pani Kierowniczki" - nie wiem czemu, ale od razu przypomina mi się Bareja..
  • Ale ale! Jak tylko utworzy się druga Róża, to ja czekam na ujawnienie się Zelatora/ki tejże!
  • oświadczam, ze ja nizej podpisana nie chce jeszcze czterech tajemnic rozanca do odmawiania. MAFJa.:cool:
  • MAFja ależ nie odmawiaj...
  • MAFJa, nooo.. :bi::bi::bi:





















    dobra, żartuję - i tak super że jest nas tyle - i tyle modlitwy! :ip::iw::ip::iw::ct:











    ale..








    wciąż czekamy na Nowych!
















    ciągle zapraszamy! :D Pamiętaj, bez Ciebie [yes, YOU!] ta Róża to nie to samo..... :wink::cool:
  • przecie jestem w niej
  • MAFJa: przecie jestem w niej
    -------------------------------------

    wiem wiem! :D :D :D
  • @Kresowianko to ja zamawiam Zmartwychwstanie Pana Jezusa
  • @OL: brzmi nieźle...:bigsmile:
  • hehe, było też "poproszę Cud w Kanie" i "ja bym chciała nawiedzenie św Elżbiety" :bigsmile::bigsmile:
  • Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny, tę tajemnicę od dziś będzie odmawiał mój mąż Janusz :bigsmile:
    Proszę o dopisanie go do listy.
  • A co dla mnie przypada???:gf::gf:
    Juz widzę...Biczowanie Pana Jezusa od dziś.
  • A może by tak każda róża miała swojego patrona? Czy już to było?
  • Ganno - na razie pierwsza Róża ma Wszystkich Świętych i Błogosławionych Polski

    natomiast myślałam o tym, że może rzeczywiście, kiedy utworzy się druga Róża (a to już tuż tuż;) można by było to rozdzielić - i tak jedna byłaby od Świętych, druga od Błogosławionych :)

    ale to już pod Wasze przemyślenie i decyzję :)

    a propos, Druga Różo, myślcie powoli o tym, kto chciałby zostać "Zelatorem" :) (i co miesiąc zmieniał listę tajemnic, motywowałby, podbijał wątek:cool:
  • Kresowianko, proszę dopisz do imienia "Janusz" mąż C.
    Zauważyłam, że już jest forumowicz z nickiem Janusz... to tak, aby nie było pomyłek.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.