Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Auto dla wielodzietnych - do sprzedania

edytowano listopad 2011 w Ogólna
Moi przyjaciele mają do sprzedania Forda Galaxy, rocznik 2000, siedmioosobowy. Kupili go nowego, więc miał tylko jednego właściciela. Bezwypadkowy.
Dwa miesiące temu urodziło im się szóste dziecko (syn, po 5-ciu córkach :bigsmile:, prosiłam tu wtedy o modlitwę w intencji szczęśliwego porodu), więc się już nie mieszczą.
Jeśli ktoś byłby zainteresowany, to proszę o wiadomość na priv, a wtedy podam bezpośrednie namiary.
«1345

Komentarz

  • A znamy, znamy :bigsmile:
    Pamiętam, jak dowiedziałem się, ze przełamali damską passę to mnie lekko zazdrość zżarła :bigsmile:
  • Wszystko jeszcze przed Wami :bigsmile:
    Choć my akurat naszej męskiej passy nie przełamaliśmy i już pewnie nie przełamiemy .....
  • Nigdy nie mów nigdy :wink:
    "Nawet Elżbieta w swej starości .... "
  • Korekta, rocznik 2001.
    A przy okazji podbijam.
    Samochód jest w bardzo dobrym stanie. NIC nie trzeba robić przy nim (w sensie jakichś napraw).
  • Czy ten Ford jest jeszcze aktualny?

    Bo mam zaprzyjaźnioną rodzinę wielodzietną, która byłaby zainteresowana.
  • zaczekam aż będzie z 2010
  • :bigsmile:
  • Napi
    [cite] Iśka:[/cite]Czy ten Ford jest jeszcze aktualny?

    Bo mam zaprzyjaźnioną rodzinę wielodzietną, która byłaby zainteresowana.

    Napisz na priv, to podam Ci telefon do właściciela.
  • Gdyby dla kogoś ford nie był wystarczający to my sprzedajemy naszą "zetkę".
    Nie bardzo umiem wklejać zdjęcia, jak wróci dużytata, to coś wklei.
    Lancia Zeta 2.1 td z 2000 r 7 osobowa i jeszcze jest miejsce na "bagaż". Bogate wyposażenie i też nie wymaga nakładów. Wsiadać - jechać.
  • IrenaB1
    Wysłałam maila na priv - chyba mi doś nieskładny wyszedł, ale wiadomo o co mi chodziło :wink:


    Dużamamo!
    Chciałam do Ciebie też wysłać od razu, z powodu tego samego co do Ireny, ale coś mi nie wyszło (serwer mi odbił maila), wiec jak możesz i sprawa jeszcze aktualna, to spróbuj proszę do mnie na priva wysłać jakiś kontakt.
  • Też chętnie zobaczyłbym oba samochody i ich oparametry (silnik, przebieg)
  • ach jak fajnie brzmiałby tytuł Auto dla wielodzietnych - do oddania...:tooth::tooth::tooth:
  • może i jest takie... :)

    ale raczej nie na długą jazdę...
  • [cite] DOEtata:[/cite]może i jest takie... :)

    ale raczej nie na długą jazdę...

    pesymista...:wink:
  • bo może znam kogoś kto chce się pozbyć auta dla wielodzietnych, ale raczej już wysłużonego - jak coś mogę dać namiar.
  • wiesz pozbyć...chodzi o oddanie w dobrym stanie...ale się rozmarzyłem...:bigsmile:
  • no wiesz - z tego co widziałem - to jeździ jeszcze, ma różne usterki jak to 11letnie auto. Ale na gaz jest:wink:
  • chłopie 11 letnie toż to małolat jeszcze...ja jeździłem 20 letnim ESPACEM piękny był...kochany...
  • a co auta szukasz? w kategorii oddam, w dobry stanie? :wink:
  • [cite] DOEtata:[/cite]a co auta szukasz? w kategorii oddam, w dobry stanie? :wink:

    ja nie...
  • Iśka oraz inni zainteresowani "Zetką"
    podaję maila, bo ja też do Ciebie nie mogę wysłać
    agregorjan@gmail.com
  • [cite] argento:[/cite]ty???
    ja mam Mućkę - ze 2 lata jeszcze muszę pojeździć, żeby IRR się opłacił ;)
    Ale poważnie mówiąc - nasi znajomi kupili nowe wielodzietne auto i stare oddadzą pewnie za bezcen, jak nie na złom.
  • [cite] knrdsk1:[/cite]Też chętnie zobaczyłbym oba samochody i ich oparametry (silnik, przebieg)

    Wysłać Ci namiary?
  • [cite] DOEtata:[/cite]
    [cite] argento:[/cite]ty???

    Ale poważnie mówiąc - nasi znajomi kupili nowe wielodzietne auto i stare oddadzą pewnie za bezcen, jak nie na złom.

    a mógłbyś ewentualnie napisać coś więcej na priv...
  • wiadomość została wysłana
  • odpisałam:bigsmile:
  • Dużamamo!
    na ten adres też mi odbiło maila :sad:
  • ups!!!
    pomyliłam się w adresie, próbuję jeszcze raz :smile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.