Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

8 grudnia - godzina łaski

edytowano grudzień 2010 w Ogólna
kopiuję wpis M z dużych rodzin

http://sanctus.pl/foto/NMP/Rosa_Mystica_Montichiari.jpg

Jest taka jedna godzina w roku, gdy Niebo pochyla się tak nisko nad ziemią, że Bóg jest na wyciągnięcie ręki. I Jego odwieczne skarby miłości. Jest taka jedna godzina w roku, gdy wszystko jest możliwe. Obietnica z nią związana jest naprawdę wielka! Oto Matka Najświętsza ogłasza, że przez sześćdziesiąt minut w roku Niebo staje nad nami otworem, że każdy, kto w tym czasie zamknie trzymany nad głową parasol niewiary, otrzyma od Boga to, co mu najbardziej potrzebne.

Więcej:
http://sanctus.pl/index.php?grupa=44&podgrupa=355&doc=300
«1345

Komentarz

  • Nie trzeba aż tak daleko sięgać ;) .

    Sznurek numer 1

    Sznurek numer 2

    Dzięki za przypomnienie!
  • I ja dziękuję!
  • Dzięki. Powierzmy Matce Bożej w przeddzień jutrzejszego święta nasze wszystkie potrzeby i troski - duże i małe :surprised:
  • Ludzie, ile ja się tutaj ciekawych, dobrych i pożytecznych rzeczy dowiaduję. Bogu niech będą dzięki za Takich ludzi i Takie forum. :ih:
  • +++

    ten czas jest mylący :wink:
  • normalnie nie mogę się wpisac na dole
    ale Barbaro +++
  • Dziekuje!

    Prosze o westchnienie w czasie modlitwy. Moze byc na samym koncu... :bigsmile:
  • +++
    pomódlcie sie prosze i za mmnie ide dziś na usg połówkowe
  • Ja już kilka dni pamiętałam i się zastanawiałam jak się włączyć do modlitwy, skoro w pracy akurat cały dzień szkolenie. Od wczoraj najmłodsza ma anginę, a średnia zapalenie ucha. Zdecydowasłam się pójść na zwolnienie (chociaż w pracy część osób myśli, ze zrobiłam to specjalnie, zeby nie iść na to szkolenie ):sad:
    Mąż mnie jednak wspiera, ze dobrą decyzję podjęłam, i zobaczę to dopiero później. Na razie jestem z całą dzieciarnia w domu. Czekamy na 12
  • Ja dzisiaj w godzinie łaski modlić się będę za tych:
    którzy w Boga nie wierzą,
    którzy Boga nie uwielbiają,
    którzy Bogu nie ufają
    i którzy Boga nie miłują

    aby przestali być ateistami!!!
    +++
  • Szczególnie za tych małolatów wykształciuszków (przyszłych lekarzy), z którymi ostatnio rozmawiałam na fb.
  • Agnieszko 63 (i inni, którzy będą w tej godzinie prosić), proszę o modlitwę szczególnie za mnie i J - o łaskę nawrócenia, i sakramentalne małżeństwo. Bóg zapłać.
  • ja dostałam smsa z prośbą za Sylwka, który po operacji tętniaka mózgu nie wybudził się ze śpiączki

    i za mnie jak westchniecie , będę wdzięczna
    jakaś strasznie letnia jestem
  • E.milia +++
    Sylwunia, rzecz jasna, też. +++ (wpisałam ale wskoczyło 7 godzin wcześniej...)
  • Jutro będą mi kroić nogę.
    Westchnijcie, proszę by nic nie popsuli i żebym się obudziła, bo jak jedną uśpili to na amen :sad:
    I generalnie by wola Boża się działa, a ja żebym umiała ją przyjąć z pokorą.

    Edit:
    Aaa... wątki pomyliłam, ale w sumie jakby komu godzina wolno płynęła i nie miał pomysłu o co w godzinie łaski jeszcze prosić...
  • i za ewe B i nataniele
  • E.milia, Sylwunia, Barbara
    +++
  • Co sie dzieje z wpisami ?
  • i ja czekam na tę Godzinę
    we wszystkich intencjach forumowych ych wypowiedzianych i tych noszonych w sercu

    +++

    za wszystkich forumowiczów
    +++

    i za mnie i moje małżeństwo też westchnijcie...
  • +++ tez prosze o westchnienie...
  • Czyli laczymy sie w modlitwie :bigsmile:
  • +++ pomódlcie sie prosze i za mnie ide dziś na usg połówkowe
  • A ja w tym roku przegapiłam :-( Ogromna szkoda :cry:
  • No to ja wywlekę na wierzch...

    Kochani, Agaska w swoim wątku modlitewnym prosiła, by w nadchodzącej godzinie łaski wspomnieć ją i AgęMarię.
  • Pamietam rok temu...


    Katarzyno, pamietam jak pisalas, ze bylas na rozancu, a potem wrocilas do domu i ...:wink:
  • Przypomnijcie 8 grudnia, o której jest ta godzina?
  • Między 12:00 a 13:00??
    Tak mi się wydaje:)
  • Nie wiedziałam o tym. Proszę, przypominajcie aż do 8go podbijając wątek.
  • W ten dzien tez Święta Penitencjaria udzieliła członkom Żywego Różańca odpustu zupełnego, pod zwykłymi warunkami, osiem razy w roku, mianowicie:

    W dniu przyjęcia do Żywego Różańca
    Narodzenia Pana Jezusa
    Zmartwychwstania Pańskiego
    Zwiastowania Najśw. Maryi Pannie
    Wniebowzięcia Matki Bożej
    Królowej Różańca św.
    Niepokalanego Poczęcia Maryi[/b]
    Ofiarowania Pańskiego.
    A warunki jak zawsze
    Wypełnić trzy warunki:
    Spowiedź sakramentalna lub bycie w stanie łaski uświęcającej.
    Przyjęcie Komunii Świętej.
    Odmówienie modlitwy w intencjach Ojca Świętego
  • Z jakich objawień jest ta Godzina Łaski?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.