Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

UWAGA!!! Małgorzata32 - modlitwa bardzo potrzebna

134689189

Komentarz

  • Dopiero teraz weszlam na forum. Obiecuje modlitwe, jutrzejsza komunie w intencji rodziny Malgorzaty.
    +++
  • Myślę, że wszyscy kończymy dzisiejszy dzień w poczuciu głębokiego szoku. Jakiekolwiek mieliśmy plany na dziś, nieszczęście w rodzinie Małgosi przesłoniło wszystko. Nie chciałbym jednak, abyśmy popadali w defetyzm. Chrześcijanin jest człowiekiem nadziei - te słowa Jana Pawła II musimy wciąż powtarzać w duchu. Poniżej wklejam zdjęcie Weroniki ze wspólnych tegorocznych wakacji na Mazurach. I wierzę głęboko w to, że Weronika wróci do nas tak samo radosna i sympatyczna, jak zawsze.

    http://img269.imageshack.us/img269/1616/p1060039jpgobrazekjpeg8.png
  • +++
    Boże miej w opiece te dzieci!!!! Módlcie się gorąco. Pół roku temu moja rodzina miała wypadek i wiem, że tylko modlitwa sprawiła, że wszyscy żyją ( po ciężkich tygodniach w szpitalu).
    Jest mi ciężko na duszy....
    Także moja jutrzejsza Komunia Św w intencji poszkodowanych...
    Musimy wierzyć...
  • Dołączamy modlitwę naszej rodziny!
  • Koszmar ... jedna chwila, a tak wiele może zmienić :cry:
    +++
  • Sms od Małgosi:

    "Bardzo boję się, co przyniosą najbliższe godziny. Zwłaszcza tej 23 kiedy będzie kolejne badanie (tomografia) Weroniki. A i u Oli niepokojące wieści - krwawienie się zwiększyło"

    Bardzo Was proszę - kto może niech czuwa do 23.
    Małgorzata powiedziała wcześniej, że z trudem idzie jej modlitwa.
  • Małgosia bardzo niewielkie zadrapania i uszkodzone ubranie. Mąż nie wiem.
    Michaś miał zdaje się rozcięta głowę - ale tu Kerima może więcej napisać, bo go widziała.
    Mały miała badania z których wyszło, że wszystko ok, tylko został na obserwacji.
    Najgorzej z dziewczynkami :sad:
  • Ja na pewno będę czuwać +++
  • Ja też
    +++
  • Będę czuwać +++
  • Nie mogłam dziś wejść na forum, ale cały dzień trwam na modlitwie za Weronikę i Olę. Eucharystię ofiarowałam w ich intencji, teraz chłopcy sami zaproponowali, że odmówimy cała rodziną dziesiątkę rózańca w intencji rodziny Małgosi.
    Jutro znów Ofiara Eucharystyczna w ich intencji i ciągła modlitwa...

    Może zbierzmy się wszyscy razem na modlitwę o 23.00?
    Niech ktoś mądrzejszy ode mnie powie, jak się będziemy modlić- różaniec, koronka czy może jakaś litania...
  • Ja również będę czuwać +++
    W ogóle jestem zszokowana tą wiadomością :cry:, sama dziś mam za sobą ponad 200 km przejechanych, czytając wątek cieszę się jak nigdy dotąd, że już jesteśmy w domu, pogoda nie najlepsza dziś.
  • [cite] Cart&Pud:[/cite]...

    Może zbierzmy się wszyscy razem na modlitwę o 23.00?
    Niech ktoś mądrzejszy ode mnie powie, jak się będziemy modlić- różaniec, koronka czy może jakaś litania...

    Dobry pomysł
  • Przeczytałam wcześniej, ale nie mogłam się zalogować.

    Pamiętam ciągle.

    Małgosiu +++

    O 23 będę się za Was szczególnie modlić.
  • Ja też będę o 23...
  • najpierw różaniec potem Koronkę i litanie... wszystko to modlitwa...tylko ważne by z wiarą.
  • jestem i będę +++
  • czyli indywidualna modlitwa do 23 a o 23 co?
    Może o 23 Koronkę do Miłosierdzia?

    Przez nią uprosisz wszystko,
    jeżeli to, o co prosisz, będzie zgodne
    z wolą moją (Dz. 1731).
  • Bardzo dobry pomysł!!!!! Koronka o 23 .
    Haku, dawaj znać jak tylko coś będziesz wiedzieć..
  • +++ też dopiero przeczytałam
  • Dołączam do czuwających.

    Koronka za Małgorzatę i rodzinę o 23.


    +++
  • dzisiejsza Eucharystia była w intencji dzieci Małgorzaty
    modle sie dalej+++
  • Będziemy się modlić o 23 i zapraszam znajomych na FB do tego samego.
  • weszłam znów po wieści ,
    wracam do +
    będę o 23
  • Też o 23 będę się modlić.
  • modliliśmy sie dizś całą rodziną różańcem w tej jednej intencji. Bedziemy się modlić o 23ciej.
  • o 23 i my
    +++
  • o 23 na posterunku modlitewnym melduję się i ja
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.