Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Odtruwanie i odrobaczanie organizmu

2456754

Komentarz

  • Tak. Ok 2,5  godziny temu
  • Kapusta kiszona, pestki z dyni.
    +czosnek -też wygoni robaki.
    czosnek wygoni też wampiry
    :-B
    w tv oglądałam, więc prawda musi być
    ;)
     ale nie wychodziły porami
    :D
    Podziękowali 1Ania i Adam
  • Ale z tą mąką to coś jest na rzeczy. Koleżanka mówiła mi kiedyś, że jak chce się sprawdzić czy są w środku robaki, to trza na brzuch mąki posypać.

    Robaki lecą do mąki i to się czuje. U niej w każdym razie ten test zawsze wychodził i się potem potwierdzał w bardziej "światłych" badaniach.
  • edytowano marzec 2012
    Ale z tą mąką to coś jest na rzeczy. Koleżanka mówiła mi kiedyś, że jak chce się sprawdzić czy są w środku robaki, to trza na brzuch mąki posypać.

    Robaki lecą do mąki i to się czuje. U niej w każdym razie ten test zawsze wychodził i się potem potwierdzał w bardziej "światłych" badaniach.
     tzn jak to robią bo ja mam wyobraźnię za małą na to ;)
  • no nie wiem dokładnie, bo u nas nie wyszło ;)

    ale chyba łaskocze jakoś czy nawet boli.
    Podziękowali 1jan_u
  • Aga - no w brzuchu, w brzuchu
  • Ale z tą mąką to coś jest na rzeczy. Koleżanka mówiła mi kiedyś, że jak chce się sprawdzić czy są w środku robaki, to trza na brzuch mąki posypać.

    Robaki lecą do mąki i to się czuje. U niej w każdym razie ten test zawsze wychodził i się potem potwierdzał w bardziej "światłych" badaniach.
     tzn jak to robią bo ja mam wyobraźnię za małą na to ;)
    Ale z tą mąką to coś jest na rzeczy. Koleżanka mówiła mi kiedyś, że jak chce się sprawdzić czy są w środku robaki, to trza na brzuch mąki posypać.

    Robaki lecą do mąki i to się czuje. U niej w każdym razie ten test zawsze wychodził i się potem potwierdzał w bardziej "światłych" badaniach.
     tzn jak to robią bo ja mam wyobraźnię za małą na to ;)
    łaskoczą w pępek  =:)
    Podziękowali 1jan_u
  • Rozmawialismy z DOE, ze ma to logiczne prawo bytu.

    W diecie przeciw grzybiczej i robakowej ;) przede wszystkim nie ma cukru, maki i mleka.

    Wiec miod + maka = Wynik.

     

    Z tego co w necie wyczytalam, to nie mozna na brzuch, bo robaki wchodza do watroby itp Natomiast na plecy bezpieczniej.

     

    Nie wiem, naczytalam sie dzis duzo. Ponoc sa rejony w Polsce gdzie sie robi ciasto nalesnikowe i nim polewa dziecko.

  • Spokój już! Dzieci pobudziłam.... =))
  • ja to mam wyobraźnię za dużą i widzę jak te robale dziury wiercą,żeby wyleźć




    to tak jak ja. Masakra

    Przeczytalam o dziewczynie, co robila sobie taki test miod+ maka, nie wyszlo , wiec dala sobie siana, umyla sie , wyciera a na ramieniu ROBALE!!!

    Dostala paniki. Jak to przeczytalam, noc murowana pelna przyjemnosci  ;]

  • jak mi się te omączone robaki przyśnią ...























    ;)
  • No ładnie, a ja mleko z miodem chlipię, to do mnie wlezą... @-)
  • Balum, nasyp mąki na poduszkę, to będą spać obok! 
  • hahahhahhahahahaha

     

    Ide spac ! Co za dzien? Jak nie co dzien ;)

  • Błagam was - zmiłujcie się... ciasto będę się bała zagnieść :-S
  • Balum, nasyp mąki na poduszkę, to będą spać obok! 
    Albo we włosy sobie nasyp...
    Rano mąż powie witaj Gorgono, jaki ładny dzień. :D :D :D
  • Dobrej nocki!
    image

  • Zaczyna mnie wszystko swędzieć - dobranoc!

  • tez tak jakby ... wszystko... wszy, robale- cholerka sugestywne jesteście
  • To co? Dobranoc - pchły na noc!
  • edytowano marzec 2012
    Tak mi się skojarzyło - podobno jak się natrzesz miodem, a potem wejdziesz do gorącej kąpieli, ze skóry wychodzą jakieś strrrraszne rzeczy  [..] [..] [..] ja się boję i nie próbuję ;)
    Kiedyś się mówiło, że tasiemiec wyłazi do malin.

    Tak naprawdę to już prędzej antyrobacznie działają duże ilości czosnku spożywane systematycznie.
    Jednak jeśli ktoś już ma robale i to namnożone pozostają silne środki farmaceutycznie, powodujące paraliż robaków i wydalenie ich z organizmu.
    Oczywiście najpierw robi się badanie , jakim rodzajem pasożytów człowiek jest zarażony, bo innych środków używa się na nicienie czy obleńce a innych na płazińce.
    Człowiek nie pies i raczej żaden lekarz nie przepisze tabletek działających na wszystko naraz.
  • olejek z oregano 
  • Ło matko , co za hardcore !!! Te robaki wychodzące przez skórę mnie powaliły  =;
  • oj-no po co czytałam ten wątek?
    brrrrrrrrrrrrr


    :-&
  • No mówię wam, robiłam i wyłażą. Nie wim co to jest, ale napewno nie mąka. Ja smarowałam małą tylko miodem, no i jeśli jest tego co raz więcej to nie może to być , że warstwa miodu się powiększa. Pro mamo- Moi znajomi robili i tez nic. Wiec albo nie na każdego działa (dorośli podobno z powodu grubszej skóry), albo jest się nie robaczywym :)
  • Ale co to za robaki ? Nie słyszałam o takich , przynajmniej w naszej strefie klimatycznej. 
  • Nie wiem, może im chodzi o tęgoryjce?
  • Prowincjuszko - a co to takiego ? 
  • wątek ok ok ok :)
  • edytowano marzec 2012
    Żyją w Egipcie ale podobno ( nie znam nikogo kto by miał) przywleczono je do Polski. Ich larwy wwiercają się przez skórę w stopach a potem żyją w dwunastnicy i powodują anemię. należą do nicieni.I pierwsze słyszę, aby takie coś zwalczać miodem.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.