Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna forumowa

edytowano luty 2010 w Proszę o modlitwę
+++

W znanych intencjach.

Ja teraz szczególnie proszę za wstawiennictwem św. Teresy Benedykty od Krzyża - Edyty Stein.
«1345

Komentarz

  • +++

    @Monika, ja rzadko się wpisuję, bo z modlitwą u mnie kiepsko. Ale i tak od czasu jak jestem z Wami, jest o wiele lepiej. Będę się starał jak najwięcej.
  • My pamiętamy. Zwłaszcza mój mąż. Zważywszy na to że bratowa też ma problemy z nowym dzidziusiem w brzuszku modlimy się za was i za nią podczas wieczornej rodzinnej modlitwy. +++
  • Monika, na ile tylko potrafię +++
  • Moniko , pamiętam stale ! +++
  • Moniko, nawet całkowicie nieznani ludzie modlą się w Twojej i Twojego synka intencji +++
  • My się modlimy za was na spotkaniach naszego kręgu dk. A ksiądz duszpasterz w innych kręgach też:) podałam też waszą intencję na pierwszoczwartkową Mszę świętą, bo wtedy odprawia się ją z udziałem DK
  • +++
    Dziś mnie dzieci obudziły wczesniej niż zwykle:bigsmile:
  • Mona, ja też pamiętam.
    +++
  • Moniko, ze względu na wasze zbliżanie sie do porodu +++
  • Monika, ja i tu, i tam...
    Nie mam teraz najlepszego czasu, wątpliwości mnie osaczają, depresja sezonowa (mam, łagodną, ale mam). Modlę się tak naprawdę tylko wieczorem z Frankiem - i za Józka i Ciebie.
  • +++
    Monika, poprosiłaś już kapłana o błogosławieństwo przed porodem?:smile:
  • Wczoraj gdy czytałam ten wątek moja Zosia ( 10 l) zapytała się o co chodzi, dzisiaj po wyjściu z Kościoła powiedziała mi "wiesz mamo modliłam się za tę panią z forum i jej synka...
  • Monika z całego serca was ściskam i +++
  • Marcelina, nawet nie wiesz jak Cię rozumiem. W takim czasie jak ten Twoj kiedyś pomagał mi seans 10 minutowy w solarium, żeby się dogrzać i doświetlić (wiem, wiem - niezdrowe, rak itd, itd..., ale raz na rok chyba można) i fitness, żeby się rozruszać, nowa fryzura, ciuch, kosmetyk i... aby do wiosny ;)

    Mnie jeszcze sauna, uwielbiam się rozgrzać i od razu humor się poprawia i ponoć zdrowsze niż solarium. Mona +++
  • Poszłam wczoraj do kościoła sama, na 17.00. Do wyboru miałam jeszcze pójście samej na papierosa.
    A w kościele - Msza z Sakramentem Chorych.
    Taki żarcik.
    Już mi lepiej.
  • O jak mi się marzy basen, sauna..... Nawet o tym nie myślę....
    W dodatku zima już mi za długo trwa, na początku miałam siły, żeby ubierać trójkę, pchać wózek, a z tyłu ciągnać sanki.... Teraz już mam dość, drogi nieodśnieżone to trudno pchać wózek, za bardzo odśnieżone, sanki nie chcą jueździć....
    Teraz z wyjściem czekam, aż maż wróci z pracy i przynajmniej pomoże mi z ubieraniem dzieciaków
  • Ja mam chustę na szczęście, bo ścieżki wokół bloku są odśnieżone na szerokość jednego koła w wózku...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.