Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jak zrobić zaproszenie?

edytowano wrzesień 2012 w Polecamy
Jak zrobic samemu zaproszenie na urodziny dziecka?
Zaproszenia dla syna - zrobilismy znakomite, calkowicie sami, przy pomocy ad pomysl - Pawła od Oli.

Licze na cenne rady.

Komentarz

  • Na takie kartki, gdzie mozna kupic?image

  • ja tam od lat mam gotowca przygotowanego w Wordzie. Zmieniamy tylko numer urodzin oraz datę.
  • Aga jest taki zwyczaj w przedszkolu ze kazdy przynosi swoje zaproszenie.

    Chcialam zrobic sama, ale nie wiem gdzie mozna kupic taki papier jak tu na zdjeciu jest...

    Czy jak to zrobic/

  • Pro w papierniczym albo jak masz dużo czasu to na allegro albo jakimś netowym scrabookingowym
  • Dzieki.

    Jednak głupia i tempa jestem. Myslalam, ze to jakos samemu bardzie, a to zwyczajnie kupic mozna.

    Empik mam blisko, nawet 2 duze. Tyle,że chcialam dziś zrobic, by jutro dać gotowe... a tu takie buty...

    hmmm...

     

    Czy jest jakis normalny papierniczy w Krk?

  • http://www.artpasje.pl/ - tutaj możesz dostać duuuużo scrapowych różności :)

    W razie czego służę pomocą jeśli chodzi o sprawy techniczne (zajmuję się scrapbookingiem od 3 lat), może będę mogła coś podpowiedzieć.
  • a nie masz jakiegos pakowego-prezentowego, zeby go wykorzystac?
    taki mialam plan. w domu nic nie mam. Zawierucha
  • Pro, trzeba było mówić wczoraj, mam kilka pomysłów zawsze przy sobie.
  • Emipik dość drogi
    jeśli nie ma czasu by kupić w sieci to:
    lepiej w sklepie dla plastyków np. "Szał" na rogu Sławkowskiej i Pijarskiej - można dostać ładny papier, trochę innych rzeczy
    sklep dla hobbistów na Garbarskiej - tam dużo rzeczy do scrabookingu, fajne papiery itp.
    oraz kilka innych sklepów dla plastyków na placu Matejki

    pasmanteryjne (wstążki, sznureczki, róże itp.) rzeczy lepiej kupić w pasmanterii, bo taniej - fajna jest w połowie Karmelickiej (taka w bramie) oraz na Filipa
    przyda się na pewno dobry klej typu "Magic", który po wyschnięciu jest przezroczysty i dobrze łączy różne materiały

    podaję adresy, które znam, bo bywam ;)
  • ostrzeżenie !!!

    po wejściu do tych sklepów ma się ochotę kupić wszystko ;)

    ja tak mam 

  • Tu jest parę pomysłów i można sobie też coś druknąć  http://cp.c-ij.com/en/contents/1004/
  • Wprawdzie to nie zaproszenie, ale może komuś się przyda, lub 'przerobić" na zaproszenie ;)
    image
  • Zrobiłam z Doe :)

    Ogromnie dziekuje.

    Za 18 zaproszen, zapłacilam mniej niz 10 zł. Nie wiem czy to dużo, ale są jedyne w swoim rodzaju.

  • Pro, a gdzie fotki?
  • Wstydze się ;(
  • Wstydze się ;(
    Pokazuj, bo zaraz idę spać!
  • Lubię takie własnoręczne tematy.
    ooo, ja też już zasypiam....... i mam problem by po polsku zdanie sklecić....
  • Zrobiłam z Doe :)

    Ogromnie dziekuje.Za 18 zaproszen, zapłacilam mniej niz 10 zł. Nie wiem czy to dużo, ale są jedyne w swoim rodzaju.
    Za 10zł nie kupiłabyś nawet 10 zaproszeń.

    I
    czekamy na fotki :)
  • @Pro, nie kokietuj, ale pokazuj.
  • Ej no nie!!! Nie sa jakies ekstra, bo robilam w takim stylu pierwszy raz.

    Te ktore robilam dla syna sa rewelacyjne!!! Rozkaz o wybuchu Powstania Warszawskiego. Na papierze moczonym w kawie [p0omysl Pawła od Oli]

     

  • nie gadaj, tylko pokazuj! Now!
  • To te dla syna pokaz. Mój na 10 ur będzie miał grę miejską, tematem właśnie Powstancza Wwa, na razie pomysłów mamy (a raczej on ma wiecej, niż czasu na zrealizowanie).
    Pomysł na zaproszenia bardzo nam się przyda.
  • @ProMamo

    Tak jak piszą dziewczyny, nie gadaj tylko pokazuj !!!

  • @groszek, ja zawsze robię sama zaproszenia (tzn. z pomocą Męża i dzieci, które ostatnio już same przejmują stery).
    Jeżeli chodzi o symboliczne pamiątki -- zajrzyj na stronę Canon Creative Park
    http://cp.c-ij.com/en/categories/CAT-ST01-0071/top.html

    Dawno już tam nie myszkowałam, nie mam czasu na paper craft, ale ciągle wierzę, że kiedyś zrobię sobie sobie te wszystkie papierowe cuda ; -)


Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.