Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki mikser lub robot kuchenny?

2456789

Komentarz

  • One wszystkie podobne są w sumie. Ja na Twoim miejscu poszłabym do sklepu i pooglądała. Potem możesz przecież nie kupić, nie?:wink:

    Lepsze są takie, gdzie całą wkładkę się zmienia a nie tylko jakieś tarki w plastikowej obudowie. Takie rozwiązanie zajmuje więcej miejsca ale jest trwalsze.
    Sprawdź Zelmera- dokupienie części nie będzie problemem.
    I popytaj, czy ma płynną regulację obrotów, czy tak jak mój tylko szybko- wolno.
    Jak płynna regulacja- to i śmietanę ubijesz.
  • Pisałam o tym tutaj.
    Jest drobniutka i szukają w niej choroby :cry:
    Ale badania zrobic trzeba, bo w razie czego zawsze mozna podac hormon wzrostu, albo szukać przyczyny gdzie indziej. Jesteśmy tez w poradni gastroenterologicznej. Byłyśmy juz tam w szpitalu to wykryli u niej refluks, ale szukaja dalej... Jesli hormony będa w porządku, to idziemy znów na gastroenterologię, a tam czeka ją gatroskopia i będa badać wchłanianie :cry:
  • [cite] Cart&Pud:[/cite]One wszystkie podobne są w sumie. Ja na Twoim miejscu poszłabym do sklepu i pooglądała. Potem możesz przecież nie kupić, nie?:wink:

    Lepsze są takie, gdzie całą wkładkę się zmienia a nie tylko jakieś tarki w plastikowej obudowie. Takie rozwiązanie zajmuje więcej miejsca ale jest trwalsze.
    Sprawdź Zelmera- dokupienie części nie będzie problemem.
    I popytaj, czy ma płynną regulację obrotów, czy tak jak mój tylko szybko- wolno.
    Jak płynna regulacja- to i śmietanę ubijesz.

    Byłam w sklepie i zgłupiałam :shamed:
    Tyle tego...
  • To życzę jej zdrowia . Biedna z tymi badaniami ...
  • Tu masz dwa, które mi się podobają:
    Zelmer Talent

    Zelmer Prymus

    Prymus ma właśnie te nakładki trące, co jest, uważam, pomyłką:sad:
  • 574174373

    Takie coś?
  • tu masz opis Talenta:

    Funkcje
    Sterowanie: Mechaniczne
    Ilość prędkości: Płynna regulacja
    Tryb pulsacyjny: tak
    Funkcja Turbo: nie
    Funkcje specjalne: Nie

    Charakterystyka
    Pojemność malaksera [l]: 3
    Wyposażenie malaksera: Nóż metalowy, Tarcza do plasterków, Tarcza do przecierania ziemniaków, Tarcza do frytek, Tarcza do wiórek, Trzepaczka do ubijania, Nasadka hakowa, Popychacz, Łopatka
    Mikser kielichowy: nie
    Pojemność miksera [l]: Nie dotyczy
    Dodatkowe przeznaczenie: Nie
    Inne: Pojemność mieszacza ciasta 1.5kg mąki

    Techniczne
    Moc [W]: 900
    Zabezpieczenia: Przed przeciążeniem, Blokada narzędzia w przypadku otwarcia pokrywy
    Konstrukcja: Podstawa antypoślizgowa
  • O fajny ten Zelmer talent!!!
    Podoba mi się :bigsmile:
  • Wiesz...cena zbliżona a funkcji 5 razy mniej.
    Wszystkie sałatki, frytki, kapustę na cienko/grubo dalej musisz ręcznie.
  • O! mam taki jak na obrazku wklejonym przez Monę, ale bez tych "dzbanków" stojących obok.
  • [cite] Cart&Pud:[/cite]Wiesz...cena zbliżona a funkcji 5 razy mniej.
    Wszystkie sałatki, frytki, kapustę na cienko/grubo dalej musisz ręcznie.

    Cena zbliżona czego do czego?
    Który nie?
  • Robi z miską - nie.
    Robi bez miski + Talent to by było to, co ja bym kupiła.

    Jest jeszcze Zelmer Fenomen.
    Ma masę elektroniki- co jest minusem, ale ma dzbanek do koktaili i potężny silnik 1000W.
  • :rolling:
  • Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu mam talent :bigsmile:
  • :rolling::rolling::rolling:
    To jest RobiRobi
  • Widzisz, Małgorzata, jak to się baba z babą dogada przy mikserach....
    :cheer::cheer::cheer:
  • Super!!!
    Dla mnie najwazniejsze, że ładny:shamed:. Gdybym wszystko takie miała, to z kuchni bym nie wychodziłą... :heartsabove:
  • A co powiecie o takim:

    product.jpg

    Tu jego opis:
    Opis
  • Chyba w porządku. Sądząc po komentarzach to ludzie go bardzo wychwalają... Jeszcze sie zastanowię. Na razie kupiłam zwykły mikser z blenderem (bo muszę miec go szybko), ale się zasadzam na coś takiego... Jesli ktoś ma coś wypróbowanego, to proszę o sugestie. Ten Bosh łączy w sobie to wszystko o czym wczesniej pisalismy i cena chyba tez jest znośna jak na taki sprzęt.
  • [cite] akuczak:[/cite]A co powiecie o takim:
    Boscha polecam wszystkim. Zajmuje mało miejsca (bo się elegancko składa), jest wielofunkcyjny i efektywny. Małżonka sobie bardzo chwali.
  • A co myślicie o tym http://www.clatronic.pl/robot-kuchenny-km-3323.html ? Opis brzmi obiecująco, cena przystępna. Miał ktoś jakieś sprzęty tej firmy?
  • @Agnieszka88 mam taki i ogólnie jestem zadowolona. 
  • @Skatarzyna a ciasto na chleb na zakwasie daje radę?
  • @Agnieszka88, tak, bez problemu. 
  • @Malgorzata

    Nienienieeienienie...Kitchen Aid to jednak nie taki super, bo silnik słaby.
    Aczkolwiek dizajn i przystawki ma super :)
  • @Skatarzyna dziękuję za informację :) chyba zacznę męża na niego namawiać ;)
  • edytowano styczeń 2014
    @chabrowa

    moc Kitchenaid ma słabą, ale o dziwo pracuje lepiej niz robot z moacą 1200 czy wyższą. Kwestia technologii. Tak mówią też ci, którzy mieli okazję pracować i porównać rózne markowe urządzenia. 
    Ja zamawiam Kiciusia  stąd:
    nowe,  z 5 letnia gwarancją, nie używane, z minimalnymi, fabrycznymi usterkami lakieru (ledwo zauważalne) a tańsze o 500-700zł przez to. Taniej jest sprowadzać z Europy a znacznie taniej z USa, ale trzeba miec transformator z powodu innego napiecia i mozna miec duzy problem z gwarancją.

    Dzis przyszła  wyciskarka, Hurom Versapers, rewelacja! Tu tez niby moc 150 W(a kosztuje niemało) a wyciska dwa razy bardziej efektywnie niż sokowirówka. Łatwo się myje.

    I jeszcze maszynka Zelmer MM1200 czeka na wypróbowanie, ma funkcję :mielenia mięsa, szatkownicy, przystawki do krojenia w plasterki, tarcia ziemniaków, młynek żarnowy, wyciskarke do owoców (miekich takich jak maliny, truskawki, pomidory-których nie mozna wyciskać w tej pierwszej wyciskarce,  i nakładkę masarską) To wszystko za jedyne 400zl, zobaczę w weekend jak się spisuje.

    Zdecydowałam się na ta maszynkę bo wychodzi taniej niz jedna przystawka do kitchenaida, a zanim skompletuje wszystkie muszę na czymś pracować.  I bardzo dobre opinie ma ta maszynka.

     

  • @Małgorzata jaki kolor KItchenaida byś chciała? Najtrudniej na kolor się zdecydować. Na razie najbardziej podoba mi się  błękit paryski, kobaltowy, karmelkowe jabłuszko. 
  • Po tygodniu używania Boscha MUM 5 mogę go uczciwie polecić. Używam wiele razy dziennie, próbowałam wszystkie funkcje. Wyrabiał ciężkie ciasta chlebowe, pizzowe z kilograma mąki. Warzywa na surówki ściera dokładnie, śmietanę ubiją błyskawicznie. Kubek blendera sprawdził się nawet przy miksowaniu daktyli, kokosu na mleko. Młynek do zboża również działa szybko i sprawnie, ma 7 stopni grubości mielenia. Za tydzień będę miała jeszcze przystwkę do krojenia warzyw w kostkę. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.