Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

NAWILŻACZ POWIETRZA

edytowano grudzień 2012 w Ogólna
Ktoś ma? Możecie polecić jaki kupić? Czy ultradźwiękowy? Na allegro jest cała masa i duuuuuuuuuża rozpiętość cenowa. Poradzicie coś?

Komentarz

  •   ja  stawiam  czajnik na kaloryferze 
  • Właśnie, Asia, a masz nebulizator?
  • tak, ale J. nie chce i myślałam, że fajnie byłoby ogólnie w całym mieszkaniu nawilżać
  • No to ja dalej drążę temat :-)

    Znalazłam podobny wątek na forum i ktoś mówił, żeby nie brać ultradźwiękowego tylko mechaniczny.

    Znalazłam takie coś:

    http://allegro.pl/nawilzacz-oczyszczacz-triada-badania-7-funkcji-i2822350757.html

    Drogi trochę, ale może warto?


  • My prawie w ogóle nie włączamy grzejników więc nawilżacze wieszane na grzejnikach odpadają.

    Może ktoś ma tę Triadę i może coś o niej napisać?

  • Wczoraj kupowałam nebulizator i przy okazji dowiedziałam się, że te ultradźwiękowe bardzo psujne są i za mniej niż 1000 nie radzą kupować - może można to na nawilżacz przenieść...

    Mama_asia - mój roczniak też nie chce nebu, ale chowam się z nim do namiotu plażowego, przykładam maskę, sama drugą mam dla towarzystwa i jakoś się udaje :) 
  • I podłącze się - @Katarzyna - stosowałaś Olbas do nebulizatora - jako dodatek, parę kroli do soli???
  • My mamy ultradzwiękowy Boneco (kupiliśmy, bo tu na Ukrainie był dużo tańszy niż w PL). Generalnie jesteśmy zadowoleni - no nawilża powietrze, ale.... po nocy, na meblach, płytach, reklamówkach (nawet schowanych w szufladach) zostaje taki biały pyłek, który wygląda jak kurz... i irytuje mnie baaaardzo!
    ~X(
    Podziękowali 1Bambidu
  • AAaa  i dodam, ze nam wczęśniej nie udało się uzyskać takiego efektu nawilżenia  przez np. kładzenie mokrych ręczników na kaloryfery.
  • Ta Triada to same ochy i achy poza tym, że podobno głośna jest.


    Podziękowali 1mamababcia
  • ze strony:

    Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na fakt, że na rynku polskim jest wiele nawilżaczy, ale TRIADA to jedyne urządzenie posiadające POZYTYWNE BADANIA KLINICZNE, dzięki uzyskaniu aerozolu średniokroplistego, poprzez zastosowanie systemu MECHANICZNEGO ROZBICIA WODY (PATENT NR 175936)


    NIE jest to nawilżacz ULTRADŹWIĘKOWY! Dlaczego?

    Najwłaściwszym aerozolem do nawilżenia górnych dróg oddechowych jest aerozol średniokroplisty, a ten można otrzymać jedynie przez mechaniczne rozbicie wody. Rozwiązanie MECHANICZNEGO rozbicia wody, objęte PATENTEM RP, zastosowane jest w nawilżaczu TRIADA, którego jesteśmy dystrybutorem. Dzięki temu rozwiązaniu nawilżacz posiada POZYTYWNE BADANIA KLINICZNE

  • @agga - olbas do nebulizatora? Nie ryzykowałabym.
  • Myśmy Ventę zajeździli na śmierć :-(
  • Mój domowy sposób na nawilżanie to zajeżdżanie pralki ;) A potem na "sklepowy wieszak" do pokoju :)
  • To mnie z tym Olbasem zastanowiłyście - może ja mam słaby ten nebu - kupiłam Philips Family... a inhalacje  gorąca woda+olbas+ręcznik na głowę robiliśmy czasem i OK.
    Spróbuję to wam opowiem ;)

    @Wanda priv piszę w innej sprawie
  • @Katarzyna - siło fachowa - poradź coś konkretnie :-)

    Czy to dobrze wydane pieniądze czy darować sobie?

  • @mama_asia - jak masz w domu suche powietrze (a może jeszcze do tego płyty k-g na ścianach), to warto zainwestować w dobry nawilżacz-oczyszczacz. Venta jest bardzo OK ale kosztuje małą fortunę.
  • venta to nie na moją kieszeń.

    Myślałam o tej Triadzie :-)

  • edytowano grudzień 2012
    A pranie rozwieszone po całym mieszkaniu nie wchodzi w grę?
    :)
  • Podbiję temat bo się zastanwiam czy ma sens kupować. Budżetu nie mam za dużego 150-200 zł. w sezonie grzewczym ręczniki na kaloryerze dają radę, poza sezonem jest sucho...
    To dobry wydatek, czy raczej nic nie daje??
    I zastanawiam się jeszcze czy to nie powoduje grzyba/pleśni w mieszkaniu?
  • Szukam nawilżacza, oczyszczacza powietrza, raczej na częste stosowanie i większe powierzchnie. Cenowo mogę wydać około 1,5 tys.
    Na co zwrócić uwagę przy zakupie?
    Co takiego ma w sobie Venta, że jest lepsze od innych?


  • Up
    Podziękowali 1kika0
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.