Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Projektor - rzutnik - interaktywność...

edytowano grudzień 2012 w Ogólna
Nie to, że mam za dużo pieniędzy, ale czasem "ciocia z Ameryki" się odzywa ;)

Szukam od paru dni informacji na temat projektorów, ale żywy człowiek przydałby się do pomocy :)

Czy Ktoś wie na co zwracać uwagę - w bardziej rozbujałej fantazji mógłby być zdolny do połączenia z tablicą interaktywną :)

Może jst na sali ukryty znawca - pasjonat


[-O<

Komentarz

  • Zwracaj uwagę na koszt lampy, te bowiem lubią się przepalać i trzeba wymieniać.

    Pod drugie: nieco zależy do czego ma być projektor: prezentacje  w małej czy dużej sali? kino domowe na ścianie?
  • edytowano grudzień 2012
    Prezentacje i kino domowe w średniej wielkości salonie. ;)

    @Gregorius -a możesz powiedzieć od jakiej ceny lampa jest warta uwagi?

    I czy te lampy opłaca się wymieniać, bo słyszałam, że firmy sprzedają sprzęt jak lampa się przepali - no ale ja nie firma i może lampa nie jest taka droga i jest sens zmienić lampę, a nie cały sprzęt?
  • Jeśli edziesz dużo kozystać to lampa ci sie edzie prepalać co kilka miesięcy.
  • agga,
    my z tej zamówionej z e-baya korzystamy już ponad rok i nic nie wskazuje na to, żeby miała się przepalić.
  • Przeznaczenie podała.
  • @storektoja -myślę o takim projektorze, który nadawałby się i do tablicy interaktywnej ( w przyszłości, bo tablicy jeszcze nie mam) i do kina domowego Full hd. Proszę zapytaj dostawcę, a i miałby być używany w pomieszczeniu ok 20m'. 
  • O pisaliśy razem - ale jest w skrócie teraz ;)
  • Jestem dinozaurem, nie wiem co to tablica interaktywna.
  • Tak o taką jak w szkołach.
  • Nie wiem jeszcze jakim funduszem - to ma być zrzuta więc przyjmę co dadzą ;) 
  • A nie mogę znaleźć takiego, który nadawałby się i do tablicy i do kina...
  • edytowano grudzień 2012
    Dzięki - tablice są różne i za 4000 i za 14000  - na razie spytaj tylko o rzutnik - bez tablicy :)
    No i wiadomo najtańszy z dobrych :)
  • 2h dziennie max i to z górką raczej.
  • Super - dzięki!!!
  • edytowano grudzień 2012
    A, bo znalazłam takie, które mogą pracować nonstop - ale nam nie o to chodzi - chodzi o dobre parametry - "rozdzielczość, ostrość, szykość " czy jak to inaczej ująć ;) - no i wtykę do tablicy...
  • aha - no widzisz nie wiedziałam z tym wifi - dzięki wielkie - to czekam co tam wyjdzie :)
  • edytowano grudzień 2012
    @skorek  - no to już wiem więcej, bo widzę, że też chcesz taką tablicę ;) - jak chcesz mieć full hd - to kupujesz tablicę dotykową z LCD za 11000 i już nie potrzebujesz projektora.... żal ;)
    ale może nie jest tak tragicznie, może Twój znajomy ma lepsze rozwiązanie - oby...
  • Dziękuję serdecznie - odpisałam.
  • @agga... i jaki projektor znalazlas?
    teraz ja szukam. Nie znam sie kompletnie w temacie. Cos tam niby czytalam aale raczkujaca jestem...
    Moze ktos potrafi polecic.
    Rzutnik/projektor bedzie wykorzystywany do szkolen w raczej jasnej sali szkolenj 2-3h dziennie. Ustawiany na lawce - obraz rucany na tablice szkolna lub ekran jak sie go dorobie.
  • @Lila - dziekuje bardzo :)
    Z tymi widelkami to problem bo chcialabym najtanszy. Po prostu ruszam z firma, ze szkoleniami i boje sie ze sie nie uda, ze nie bedzie chetnych. Chcialabym uzywany kupic na poczatek ale sie boje. Celuje wiec w cene najnizsza mozliwa, ale jednoczesnie zeby po pierwszych zajeciach ktos nie zryzegnowal " bo nic nie bylo widac" .
    Widzialam jakiegos Acera za 1200 to dla mnie juz bardzo duzo - za duzo, ale nie wiem czy cos tanszego sie da.
  • @Lila bardzo dziekuje :) jest duza szansa ze jeszcze nie kupie, niby potrzebuje na juz albo na za chwileczke :) ale nie wiem czy znajde. Jakby co dam znac zeby nie marnowac Twojego meza czasu. :) Dziekuje :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.