Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Prawo Jazdy - wątek dla zdających, odświeżających i marzących aby je mieć! :)

145791058

Komentarz

  • @Taja masz łączony praktyczny z teoretycznym?

    Ja mam 28 grudnia o 13 III podejście....
    Już pisałam że wcześniej się na dieslu uczyłam, no i dziś 2 raz benzynką jechałam i już mi tak nie gasł jak ostatnio, ale dowiedziałam się że parkowanie na 1 się robi, dieslem robiłam na 2 biegu...

    Czy ktoś miał podobnie? uczył się na dieslu??
  • Taja, ja mam 7.01 drugie podejście do praktyki :)
  • @Taja masz łączony praktyczny z teoretycznym?

    Ja mam 28 grudnia o 13 III podejście....
    Już pisałam że wcześniej się na dieslu uczyłam, no i dziś 2 raz benzynką jechałam i już mi tak nie gasł jak ostatnio, ale dowiedziałam się że parkowanie na 1 się robi, dieslem robiłam na 2 biegu...

    Czy ktoś miał podobnie? uczył się na dieslu??
    Tak. Mam łączony. Czyli jak zdam teorię idę na placyk, jak zdam placyk jadę na miasto, jak zdam miasto idę się cieszyć :D


    Boję się, myślałam, że będę wyluzowana i generalnie będzie luz. A im bliżej tym bardziej się boję... jeszcze przede mną 8 godzin jazd... W tym jedna na placyku w WORDZie. U nas jest taka praktyka, że kursant wykupuje sobie na godzinę plac w WORDzie i tam jeszcze ćwiczy łuk, górkę itd. Cieszę się z tego bo byłąm tylko dwa razy na placyku i niby wychodzi mi ten łuk ale... jakoś tak... eh! 
  • Proszę o modlitwę dziś, tj 28 grudnia o 13.00. Mam egzamin praktyczny 3 podejście.... Ciekawe jak będzie...
  • Wyszło jak zwykle, czyli nie zdalam na placu. Uderzyłam w pacholek i koniec egzaminu. Nie mogłam już ani powtórzyć ani wyjechać na miasto.

    Powodzenia innym
  • Bierz  lekcje i ćwicz ten plac. Do skutku, aż ci się w nocy te manewry będą śniły :)
  • anjaniebieska, może instruktor Ci to kiepsko tłumaczy? Ja po długiej przerwie już tak dokładnie nie pamiętam, ale wiem, że tak łopatologicznie mi mówił "przy drugim słupku kierownice skręcamy pod kątem 45'... itd" i generalnie na moje 7 podejść 6 razy na miasto wyjechałam... co mnie nie uratowało zbytni, ale może do 8razy sztuka :P
  • edytowano grudzień 2012
    Katarzynas. poszukaj w wolnej chwili, proszę. Mąż usiluje co prawda zdać w Skierniewicach, ale jeden pies... Może w W-wie byłoby mu łatwiej po pracy? Eh, juz mi go szkoda normalnie.
    W Skierniewicach zdaje? Poprosze tatępafcia aby odezwał sie na priva. Mamy świetny namiar ...
    Przepraszam że tak długo :)


    Mamapafcia, super, podziwiam. Ale słuchej, Ty musisz jeździć w takich warunkach jak mgła lub zaspy i lód...nie dało się inaczej?
    Możliwosć zamieszkania gdzieś w Elche czy innej Orihueli telepracując dla zleceniodawców z PL niby jest teoretycznie wykonalna, ale odkąd dziecię już zaSternikowane, to jakoś tak tego.
    Mnie już rodzice zjechali, że już 2 raz nie zdałam i to na placu, że na darmo pieniądze tracę, powinnam zdawać jak będę starsza i ustatkowana,
    bessęsu. Słyszeliśmy to w swoim czasie i ja i @mamapafcia. Opcja zdawania jak najwcześniej (sensownie oczywiście) wygrywa.

  • Miarą naszej prędkości jest siedemdziesiąt. Osiemdziesiąt, gdy jesteśmy mocni.

  • Miarą naszej prędkości jest siedemdziesiąt. Osiemdziesiąt, gdy jesteśmy mocni.
    70 to ja jeżdżę, ale mph :D 
  • ykhymkhym, ja się chwalił nie będę :)
  • na łuku ćwiczyłam dość długo, nawet instruktor się zdziwił, że właśnie tam oblałam, bo 2 h przed egzaminem dobrze robiłam... ajjj brak mi słów :( będę ćwiczyć dalej... W Nowym Roku spróbuję po raz kolejny...
  • Może sztres? Może zły samochód? Nie wiem jak teraz, ale mój kumpel w LO oblał z powodu awarii zamka w drzwiach (drzwi mu się otworzyły na rondzie - nie, nie na rondzie od kapelusza). Z tym, że to było dwadzieścia parę lat temu.
  • Anja, dobrze rozumiem, mój jedyny raz kiedy wjechałam na łuku na linię był właśnie na egzaminie... Co ten stres z nami robi?

    A mój praktyczny dopiero 28 lutego...
  • Jutro o 13:45 zaczynam egzamin. Najpierw teoria, potem placyk i miasto. Taki jest plan i mam nadzieję, że tak będzie i wrócę wieczorem i się Wam pochwalę.

    Tymczasem kto może, będzie pamiętał i chce : niech mnie wesprze modlitwą i dobrym Aniołem. Denerwuję się trochę a w moim stanie to nie jest wskazane ;) nie tylko ze względu na dziecię w brzuchu :) 




    [-O<
  • Taja, będę pamiętać +++

    I dobry Anioł
    O:-)
  • edytowano styczeń 2013
    A próbowaliście robić nowe testy? Ja się podłamałam,za mało czasu i filmiki wydają mi się mało czytelne. Czy rzeczywiście tak odbiera się otoczenie z pozycji kierowcy?
    http://credo3.home.pl/Testy2013/quiz.html

    Taja+++
  • Taja, trzymaj się +++
  • św. Krzysztofie +
  • a podbiję se, za dwie h Taja zdaje! :)
  • Pamiętamy, pamiętamy :)
  • A ja o 20. Też proszę!!! (tylko praktyka, drugie podejście).
  • Ja mam prawko od 5 lat i ciągle boję się sama jeździć. Mąż udręczony jeżdżeniem po pracy na zakupy do lekarzy... Ale dzisiaj dzieciaki się rozchorowały na anginę, gorączka 39,7 musiałam wsiąć i zawieźć je jak najszybciej do lekarza. Mam nadzieję, że w końcu ten strach przed jezdżeniem mnie opuści zanim urodzi się trzecie.

  • A ja o 20. Też proszę!!! (tylko praktyka, drugie podejście).
    +


    Ja mam prawko od 5 lat i ciągle boję się sama jeździć. Mąż udręczony jeżdżeniem po pracy na zakupy do lekarzy... 

    Skoro nie jeździsz, to nic dziwnego, że się boisz. Przerwijcie błędne koło (wiem, że kosztuje, wiem. Łatwiej z wiekiem nie będzie)
  • Dokładnie. W kontekście ostatnich nerwów zastanawiam się, czy się nadaję na kierowcę
  • Taja?? czekamy na wieści
  • A mi się jazda baaardzo podoba. Byle zdać i w trasę ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.