Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Muzyka która naprawdę robi wrażenie

1356743

Komentarz

  • @ Gregorius
    "Nawet", bo większość uważa go za egzotyczny, a w rzeczywistości chyba jest najbardziej zbliżony do łaciny (nie jestem specjalistą, tak mi się wydaje z mojego oglądu i nasłuchu).
  • :jumping::jumping::jumping::jumping::jumping::jumping::jumping::jumping::jumping::jumping::jumping::jumping::jumping::jumping::jumping::rolling::rolling::rolling::rolling::rolling::rolling::rolling::rolling::rolling::rolling::rolling::rolling: Daliście czadu, dziękuję! Byłem tam dokładnie o 12.00. Poszło tak jakby mnie ktoś prowadził za rękę. Po samochodzie wspomnienie, cała zapłacona kwota odzyskana - na koncie w banku. Chwała Panu!

    :swingin::thumbup:
  • :cheer::cheer::cheer:
  • Myślałem o tym, ale mam takie oficjalne zdjęcie przy sobie... Może wieczorem będę miał coś stosownego.
  • :cheer::peace::thumbup::thumbup::thumbup:
  • :clap::thumbup:

    P
  • odnośnie muzyki jeszcze:
    kiedy nasza pierwsza córka miała kolki ( a miała przez kilka miesięcy i darła się po 4-5 godzin) mój mąż chodził z nią po domu i śpiewał.....( a akurat śpiewać to on nie potrafii :wink:)
    Jednego wieczoru, gdy miał "dyżur", żebym mogła się wyspać prześpiewał wszystkie znane pieśni religijne, harcerkie, biesiadne....jak o 2 w nocy usłyszałam za ścianą hymn państwowy......byłam pewna, że repertuar mu się wyczerpał ( ale był dzielny!!):crazy:
  • Ta muzyka chyba nie robi wrażenia, ale czasem gdzieś nam w tle gra, gdy "Radyjo" wyłączone ;)
    mpqdLqYYpoY
  • Mona, to Wy też ostatnio prądu nie mieliście? ;)
  • Gorzej. W ciągu kilku miesięcy wybudowali nam blok 10 m. od naszego tak, że muszę chodzić z radiem po domu, żeby cokolwiek odebrać :cry:
    Najlepiej odbiera Radio Zet :devil:
    Kupiliśmy na to konto nowe, lepsze radio i nową antenę, ale to nic nie dało. Pozostają nam manewry ze zwykłym "jamnikiem". :confused:
  • @mona: Jak byłem młodszy, to na adapterze (pamiętacie takie urządzenie?) często kręcił się winylowy krążek z tytułem "Alchemy Dire Straits"
  • Brian "HEAD" Welch - nawrócony, a więc były gitarzysta zespołu KoRn

    Prócz muzyki, na górze jest 'artystyczne' video z jego świadectwem (po ang).
  • Jakaś nieciekawa muzyczka mi wyskoczyła pod koniec tego filmiku.
    Ktoś nie lubi swojego ojca.

    Jakoś nie mam zaufania do nawróconych muzyków. Ci ludzie tyle przeszli, są tak poranieni. Wiedzą gdzie jest dobro ale brakuje im sił i łatwo upadają.

    Trudno ich wskazywać dzieciom jako osoby godne naśladowania.
  • Trudno ich wskazywać dzieciom jako osoby godne naśladowania.
    ---
    :thumbup:

    A na muzyczkę nie zwróciłem uwagi - obczaję ten film jeszcze raz...
  • Znaczy się stretching robisz?
    :crazy::crazy::crazy:
    W Twoim stanie to niewskazane chyba?:tooth:
  • chyba szparagi
  • zaprosiłam męża na koncert Raz Dwa Trzy i oczywiście pięknie było a najbardziej podoba mi sie ten utwór
  • Ja słucham praktycznie wszystkiego (myślę, że dobrze przekrój moich zainteresowań oddają statystyki na Last.FM), ale w samochodzie, od kilku dobrych miesięcy, najczęściej leci u mnie polskie reggae/ragga/dancehall icon_arrow.gif Raggamuffin A.D. 2008
  • bardzo lubię raz dwa trzy,ostatnio na tróję trafiłam na koncert Rafała Olbrychskiego polecam jego piosenki a tu jego koncert null
  • Ze strony Armii na myspace, o poezji Budzyńskiego:

    "Its form changed together with the author, form anarchic rebellion, through gnosis, Christian mysticism, neophyte proselytism to current mature Christian humanism."

    Co to k***a jest "Christian humanism"?
  • Czyli taka myśl w stylu "hurraoptymistyczny V2"... Nie podoba mi się...
  • [cite] Marcelina:[/cite]Humanizm chrześcijański
    Pierwsze przeczy drugiemu.
  • No właśnie o to mi chodzi. :thumbup:
  • Bardzo dużo dobrej muzyki w jednym miejscu
    straciliśmy dwie nocki słuchając
    http://chomikuj.pl/frania59
  • Jedna z moich ukochanych piosenek i kapitalny klip:
    Budzy solo
  • @Marcelina

    jak przeczytałam wprowadzenie, WIEDZIAŁAM, że to będzie ten utwór,

    jeszcze tylko kliknęłam linka, żeby się upewnić,

    i oczywiście się poryczałam, zawsze płaczę jak tego słucham...

    a ja mam za kilka dni rodzić, wyprawkę muszę szykować, a nie siedzieć i wyć!

    zaraz mąż przywiezie dzieci z przedszkola i szkoły i będę musiała wszystko zwalić na hormony ciążowe:))))
  • Mam, mam, mam!
    Płytę mam od Agaty M.
    Czuję się wybrańcem!!!

    Agato M. wielkie dzięki!!!

    :ih::ih::ih:

    Naładuję sobie słuchaweczki i :surfing:

  • A mnie się podobał taki dżez:trompet:, byłem tydzień temu na koncercie Jagodziński Trio, rewelacja
    Podziękowali 1zbyszek
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.