Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kto chce zamieszkać po sąsiedzku?

edytowano sierpień 2013 w Ogólna
Jest działka do sprzedania naprzeciwko nas (vis a vis bramy), 30 km od śródmieścia Warszawy, 12-14 minut od Promieni (post-Sternik Warszawa-Zachód).

Gmina z Kartą Dużej Rodziny
«1

Komentarz


  • Gmina z Kartą Dużej Rodziny
    :))) no nie mogę! przypomniałam sobie akademie! ;)
  • Pakujcie busa i zwijajcie się na Chełmońszczyznę. Będziecie mieli Akademię ol jir rałnd :)
  • U mnie (też naprzeciw mojej bramy) jest dom do kupienia i do zamieszkania od zaraz, bo i odnowiony, i wyposażony, i ładnie urządzony. Ogród też tiptop. Fajnie byłoby mieć jakichś kolejnych dobrych sąsiadów (bo ci, co już są, są super - to dodatkowa added value przy zakupie domu). Lokalizacja - na południe od W-wy, pod Konstancinem.
  • Pakujcie busa i zwijajcie się na Chełmońszczyznę. Będziecie mieli Akademię ol jir rałnd :)
    vana, Przyjacielu, vana :P 

    i póki co nie oglądamy się jeszcze za domkiem/ziemią do kupienia bo mamy już swój jeden kredyt :D
  • Irena, taki dom w takiej lokalizacji to pewnie majątek kosztuje?

  • Irena, taki dom w takiej lokalizacji to pewnie majątek kosztuje?


    Pewnie mało nie kosztuje, ale rynek teraz jest taki, że trudno się sprzedaje. I jeśli chce się sprzedać, to trzeba być elastycznym i iść na kompromis. Nie znam ceny. Zainteresowanym służę kontaktem.
  • A poza tym tu ceny nie są konstancińskie. Konstancin to Konstancin. Mimo iż graniczymy z Konstancinem, to tu jest typowa, mazowiecka wieś.
  • I ja poszukuję dobrego sąsiada. Działka po sąsiedzku jest do sprzedania ;)
  • to może wpisujcie lokalizacje będzie łatwiej, cena jak ktoś zna też się przyda:-)
  • edytowano sierpień 2013
    Czyli: Irena - Konstancin - dom

    Ja: za Nadarzynem - działka
    media są, cena jest imho do dużej negocjacji. KDR i post-Sternik
  • Pakujcie busa i zwijajcie się na Chełmońszczyznę. Będziecie mieli Akademię ol jir rałnd :)
    vana, Przyjacielu, vana :P 

    i póki co nie oglądamy się jeszcze za domkiem/ziemią do kupienia bo mamy już swój jeden kredyt :D
    Ojtam, prawie bus ;)
    Jak nie jest to będzie.

    Co to jest tylko jeden kredyt w dzisiejszych czasach;) (nie, nie namawiam)
  • Jeden kredyt, zaraz jedna pensja i co? 

    ciągle pod górkę :D

    ale ja polecam rodziców Pafcia na sąsiadów! Mili są i sympatyczni, radą służą i pewnie dobrą kawą też :D
  • Koło nas sprzedaja dwor, cena była chyba 900 tys., po generalnym remoncie w latach 80-tych, chyba 7 pokoi. Gmina Dobre w mazowieckim, http://www.dwory.net/Minsk%20Mazowiecki,%20powiat/Ruda%20Pniewnik.html 
    Przepiekny jest, zawsze wzdycham z zachwytem, ilekroc obok przejezdzamy, no, ale nie stac nas. 
  • edytowano sierpień 2013
    Jeden kredyt, zaraz jedna pensja i co? 

    ciągle pod górkę :D

    ale ja polecam rodziców Pafcia na sąsiadów! Mili są i sympatyczni, radą służą i pewnie dobrą kawą też :D
    Że kawą (a pijemy prawdziwą) i czemchatą częstujemy wszystkich oglądających z orga, to było tak oczywiste, żem zapomniał napisać, głupia głowa :)

    Dziękuję @Taja za tak niezasłużone laurki :)

    FIGYELEM, ATENCIÓN
    Obok są jeszcze dwie mniejsze (lub jedna większa - bo obok siebie), możliwe że taniej
  • Irena, taki dom w takiej lokalizacji to pewnie majątek kosztuje?


    Pewnie mało nie kosztuje, ale rynek teraz jest taki, że trudno się sprzedaje. I jeśli chce się sprzedać, to trzeba być elastycznym i iść na kompromis. Nie znam ceny. Zainteresowanym służę kontaktem.
    Ja jestem zainteresowany - możesz podać jakieś bliższe namiary?

    Aniuszka - możesz podać jakiś kontakt do tego dworku?
  • @Mateusz, jakiś czas temu widziałam ogłoszenie w necie, nie mogę go teraz znaleźć, nie pamiętam, jaka to była strona. Ale tu możesz się skontaktować z właścicielem (właściwie to chyba jego córką, bo właścicielem jest chyba ojciec tej dziennikarki) - http://www.monikarogozinska.pl/
  • Irena, taki dom w takiej lokalizacji to pewnie majątek kosztuje?


    Pewnie mało nie kosztuje, ale rynek teraz jest taki, że trudno się sprzedaje. I jeśli chce się sprzedać, to trzeba być elastycznym i iść na kompromis. Nie znam ceny. Zainteresowanym służę kontaktem.
    Ja jestem zainteresowany - możesz podać jakieś bliższe namiary?

    Aniuszka - możesz podać jakiś kontakt do tego dworku?

    Osobiście czy zawodowo jesteś zainteresowany?
  • edytowano sierpień 2013
    Koło nas sprzedaja dwor, cena była chyba 900 tys., po generalnym remoncie w latach 80-tych, chyba 7 pokoi. Gmina Dobre w mazowieckim, http://www.dwory.net/Minsk%20Mazowiecki,%20powiat/Ruda%20Pniewnik.html Przepiekny jest, zawsze wzdycham z zachwytem, ilekroc obok przejezdzamy, no, ale nie stac nas. 



    Też westchnęłam.................

    Samo kupienie, to jedno, ale potem utrzymanie takiego dworu, to niezły wydatek.


    Edit: I jeszcze zabytkowy, to w ogóle trzeba stale do Konserwatora zabytków się zgłaszać, żeby coś zrobić samemu.

  • Irena, taki dom w takiej lokalizacji to pewnie majątek kosztuje?


    Pewnie mało nie kosztuje, ale rynek teraz jest taki, że trudno się sprzedaje. I jeśli chce się sprzedać, to trzeba być elastycznym i iść na kompromis. Nie znam ceny. Zainteresowanym służę kontaktem.
    Ja jestem zainteresowany - możesz podać jakieś bliższe namiary?

    Aniuszka - możesz podać jakiś kontakt do tego dworku?

    Osobiście czy zawodowo jesteś zainteresowany?
    osobiście
  • Irena, taki dom w takiej lokalizacji to pewnie majątek kosztuje?


    Pewnie mało nie kosztuje, ale rynek teraz jest taki, że trudno się sprzedaje. I jeśli chce się sprzedać, to trzeba być elastycznym i iść na kompromis. Nie znam ceny. Zainteresowanym służę kontaktem.
    Ja jestem zainteresowany - możesz podać jakieś bliższe namiary?

    Aniuszka - możesz podać jakiś kontakt do tego dworku?

    Osobiście czy zawodowo jesteś zainteresowany?
    osobiście

    piszę priv
  • IrenaB - dzięki za informację - napisałem na priv jeszcze jedno pytanie.
  • No idealne warunki lokalowe dla wielodzietnych, nie? :-)
    W kazdym kątku po dzieciątku. Jeszcze taki wybieg dla dzieci...
  • Ej, ta działka koło mnie jest tańsza! A znajomy uruchamia fabryke domów!
  • To i ja się podepnę :D
    Znajoma sprzedaje mieszkanie o rzut beretem ode mnie. 3 pokoje, dwupoziomowe, 68 m kwadr.
    Największym plusem (przynajmniej moim zdaniem) jest lokalizacja. Gocławek, parafia Najczystszego Serca (mój kościół też blisko :D ). Niedaleko centrum handlowe (King Cross Praga), jeszcze bliżej Legendarny Bazar Szembeka! \m/  Spory park, w nim wybieg dla psów. Dwie minuty od przystanku, z którego do centrum jedzie się jakieś 20 minut.
    W cenie miejsce parkingowe w garażu podziemnym.
    Jakby ktoś był zainteresowany, niech puści priva.
  • Zapomniałam dodać, że dorzucam moje usługi z duuuuuuużym upustem :D
    Większym niż zwykle.
    Bo chyba jest oczywiste, że wielodzietni mają u mnie znizkę? ;;)
  • edytowano sierpień 2013
    Mam nadzieję, ze @Małgorzata32 i @Agnieszka82 zajrzą. One szukały domów
  • ale my naraie kupic domu nie mozemy wiec nam wynajem pozostaje :-(
  • Mam nadzieję, ze @Małgorzata32 i @Agnieszka82 zajrzą. One szukały domów
    Dom?

    Niestety niespełnione marzenie...
  • tatapafcia, czy ta działka na sprzedaż jest jeszcze aktualna?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.