Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wczesna Komunia FAQ

1246712

Komentarz

  • U lefebrystów na Garncarskiej 32.
  • hmm, wolałabym coś  poza lefebrystami
  • Poza lefebrystami u ks. Węcławskiego w Poznaniu.
    Podziękowali 1Anawim
  • tak o Poznaniu wiem... ale za daleko, chyba przyjdzie mi samej robić katechizację skoro w Wwie nic nie ma. Macie jakieś materiałydo takiej katechizacji do polecenia (o książce ks Węcławskiego wiem od Sylwi1974) a coś jeszcze?
  • edytowano październik 2013
    Mam materiały w formie elektronicznej, bardzo dobre. Ale z niesłusznego źródła... :\">
  • @Maciek:) A podzielilbys sie???
  • Podaj mi adres na priv.
  • ooo czy ja tez moge prosic o te materialy???
  • ok to ja też zerknę
  • Maciek  ma pewnie na myśli korespondencyjny katechizm z Garncarskiej, będący w istocie bdb. materiałem przygotowującym.
    Ja mam tradycyjnie zagwozdkę "gdzie posłać do I Komunii", zupełnie jak z Chrztami.

  • Ja mam tradycyjnie zagwozdkę "gdzie posłać do I Komunii", zupełnie jak z Chrztami.
    A ja już nie mam.
  • hmm, wolałabym coś  poza lefebrystami
    a czemu?
  • @Aneczka08

    Spytaj swojego proboszcza ,czy za dwa tygodnie (lub w innym terminie) wyspowiadał  by Twoje dziecko
  • @Maciek, ja też poproszę materiały.
  • edytowano październik 2013
    Atsd, mógłby mi ktoś przypomnieć tytuł ksiązki, którą polecała @Wanda w innym wątku? O świętych.
  • edytowano październik 2013
    Nie pytajcie Maćka o materiały, bo nie sa one jakąś wiedza tajemną i każdy może je otrzymać od piusaków:
    http://www.piusx.org.pl/kurs-katechetyczny
  • @Marcelina, tez mamy te zagwozdke. I to bardzo... Tzn. tu na miejscu w sumie alternatywy nie mamy, ale rodzina bardzo naciska na urzadzanie wszystkiego w PL.
    @Maciek, podeslesz mi tez te materialy? A, i bede w piatek rozmawiala z ksiedzem w wiadomej sprawie (no chyba ze bym nie byla w stanie zdrowotnie podjechac, ale nie przewiduje naglego kalectwa)
  • Nasza Ula na wiosnę przystąpi do Sakramentów, jako 6-latka. Sami przygotowujemy. :-)
  • Gregu, nie proponuję katechezy korespondencyjnej, tylko komplet materiałów do przygotowania dziecka do I Komunii św. To nie jest to samo.
  • @Maćku, a stacjonarnie kiedy te katechezy?


  • Maciej , jak tak,to daj namiary. 3 maja I Komunia.
  • W niedziele po sumie, czyli ok. 11:30.
  • @Maciek, czy ja też mogę poprosić o materiały do przygotowania do I Komunii Św.? Bardzo będę wdzięczna. Dopiero zaczęłam się interesować tematem, ale moja 6 letnia córa od dawna popłakuje w kościele - tak bardzo chce iść z nami do Komunii, więc zamierzam zrobić rozeznanie w parafii i zacząć ją przygotowywać.
  • Poproszę łopatologicznie  ;) czy mój proboszcz musi się zgodzić na Wczesną Komunię w innej parafii?  Proboszcz jest przeciwny i mówi, że to pycha  @-) a jest uparty i argumentów nie słucha.  Moja 6-latka tak chce przyjmować Pana Jezusa, że nie potrafię poddać się łatwo, z drugiej strony nie chcę po trupach ....
  • @aghi i jeszcze u św Rocha. Ale to było zanim zmieniono tam ostatnio proboszcza.
  • Poproszę łopatologicznie  ;) czy mój proboszcz musi się zgodzić na Wczesną Komunię w innej parafii?
    To zalezy od lokalnego biskupa. Zawsze możesz się posiłkować dekretem papieskim o wczesnej Komunii św.
  • Poproszę łopatologicznie  ;) czy mój proboszcz musi się zgodzić na Wczesną Komunię w innej parafii?  Proboszcz jest przeciwny i mówi, że to pycha  @-) a jest uparty i argumentów nie słucha
    Spytaj proboszcza, czy uważa, iż bł JPII zgrzeszył pychą. bo sam był dzieckiemwczesnokomunijnym i opcję wczesnej I KŚ popierał.
  • Wysłałem wszystkim, którzy prosili. Jakby nie doszło, to znaczy, że miałem zły adres mailowy.
  • @Maciek, a ja tez moge poprosić?  ;;) 
  • @aghi i jeszcze u św Rocha. Ale to było zanim zmieniono tam ostatnio proboszcza.
    u Rocha jest teraz fajny proboszcz - Piotr Garstecki :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.