Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Październik się zaczął:-)

edytowano październik 2013 w Arkan Noego
I miesiąc różancowy :) 

Byłam z małymi na różancu w Kościele na 7.15. 

Różaniec częściowo śpiewany -nasza Córeczka zachwycona . 
Lubię ten miesiąc właśnie dlatego... 
 
image

Komentarz

  • Podbiję bo się naprawdę zaczął,dziś :)
  • Skojarzenia z październikiem:

    Różaniec ofkors

    Miesiąc dbania o badania profilaktyczne piersi

    acha, kiedyś w PRLu były plakaty Lenin w październiku

    Studenci dopisywali: A koty w marcu

  • Skojarzenia z październikiem:

    Różaniec ofkorsMiesiąc dbania o badania profilaktyczne piersiacha, kiedyś w PRLu były plakaty Lenin w październikuStudenci dopisywali: A koty w marcu
    Aga lubię Cię czytać :x
  • Byłam z młodzą trójką... dzięki 3-latkowi porażka. Póbował się dorywać dzieciom do mikrofonu. I raz się poniosło jak mówi do chłopca z mikrofonem: "A potem ja, co nie kolego?" Tak rozśmieszył brata ministranta, że kolejną zdrowaśkę brat ledwo wchichrał do nagłośnienia. No po prostu wstyd mi było i jeszcze o-pe-er od wikarego zebrałam i młody też
    Ale nie
  • edytowano październik 2013
    ...ale nie poddam się
  • Winda, może chcesz się zamienić?
    Mój na szczęście jeszcze mało gada. Poza tym...nie do opanowania.
  • my różaniec raczej w domu....nie mam sił by bez męża na 17 wlec się z dziećmi 2 km w dwie strony na piechotę...z maluchami dziesiątkę mówimy...tyle wytrzymują - nie mam ochoty ich zniechęcać większą ilością

    za to z moim pierwszoklasistą robiłam cały tydzień wielki różaniec na konkurs....wiecie z czego tym razem....





    z wydmuszek oplecionych sznureczkami z krepiny :)
    piękny wyszedł....Piotruś sznureczki z rodzeństwem kręcił, a ja obklejałam wydmuszki...ale kurka fotki nie zdążyłam zrobić....może jak oddadzą
  • Nasza dzieciarnia odmówiła wczoraj z nami różaniec. Syn prowadził rozważania. :-)

    No i wszyscy wyglądali na szczęśliwych. :x
  • Ostatnią dziesiątkę śpiewaliśmy. :-)
  • Też udało mi się wczoraj być na różańcu w kościele. A przede wszystkim na Mszy. Błogosławiony czas, październik :x
  • My w domu. Do kościoła nam nie po drodze ;)

  • image

    ktoś wklejał w innym wątku ten obrazek, zapadł mi w pamięć
    :)
  • edytowano październik 2013
    Hmmm nie podoba mi sie ten obrazek :(
  • edytowano październik 2013
    Św. Maksymilian Maria Kolbe powiedział żołnierzom, chwalącym swą broń: „Ja też mam karabin maszynowy. Jest nim różaniec. Gdy go odmawiam, Zdrowaś Maryjo stają się kulami, które trafiają grzeszników, a tamci się nawracają. Wasze karabiny zabijają, a mój ożywia”.

    znalezione w necie
  • Hmmm nie podoba mi sie ten obrazek :(
    a mnie tak. :-)

    Choć może kontrowersyjny na pierwszy rzut oka to zawiera olbrzymią głębię. Tym bardziej w połączeniu ze słowami św. M.M. Kolbego.

    Dziś drugi dzień rodzinnego różańca. Z rozważaniami czytanymi przez drugiego syna. Chwała Panu! [-O<
  • Dziś Matki Bożej rożańcowej....
    Chciałam iść na Mszę,ale tak się źle czułam,że zrezygnowałam,szkoda mi....

  • Aga podobnie...
    Jutro idę. Msza św. za Śp. Ciocię Seniorkę (101).
  • edytowano październik 2015
    A mnie się udało pójść:) bardzo się cieszę
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.