Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

mydło galasowe :) pytanie Poznań

edytowano październik 2013 w Ogólna
czy ktoś wie gdzie w Poznaniu można kupić mydło galasowe? przed chwilą dowiedziałam się o jego istnieniu (podobno świetne na plamy) ale nie mam pojęcia gdzie kupić???
«1

Komentarz

  • .....może jednak ktoś?
  • a może ktoś wie czym odplamić pieluszki wielorazowe?
  • może sodą?

  • O rety- nigdy się nie spotkałam - a z czego ono jest zrobione?
  • @awia patrzałaś na Krzaszewskiego w hali? (u wylotu Zwierzynieckiej jest taki sklep z rzeczami dla dzieci i kosmetyką)
  • Kupowałam w sklepie wielorazowo.pl ale to wysyłka a nie Poznań :) kiedyś jak sama szukała w sklepie to nie mogłam znaleźć...

  • Pieluszki upierz z detergentem typu Nappy Fresh i się odplamią. U mnie tak było.
  • edytowano październik 2013
    @awia patrzałaś na Krzaszewskiego w hali? (u wylotu Zwierzynieckiej jest taki sklep z rzeczami dla dzieci i kosmetyką)
    GDZIE????Tzn nie kojarze miejsca(w sensie hali)
  • No właśnie nie a przydałoby się.

  • No też mowie, na przeciwko wylotu zwierzynieckiej jest hala w niej jest sklep z ciuchami, zabawkami i  kosmetyką. Ceny ok. czasem taniej niż w rossmanie czasem drożej.
  • Znaczy,ze warto iść w drodze na Polną(od Jackowskiego).
  • Gregorius, myślisz o Akpolu?
    Nie pamiętam jak to sie nazywa. ale wiem gdzie jest
  • @MamaMika jak Ci powiem, ze to  tam gdzie kiedyś była Modena to też Ci nic nie powie, bo to czasy tak zamierzchłe, że panny młodego wieku i do tego przyjezdne z kujawsko-pomorskiego nie wiedzą co to Modena
  • mi o ile nazwy ulic nie wiele mówią o tyle Modena już tak :)
  • ....ten Nappy Fresh może działa ale kosztuje koło 18zł za 500g, a może ktoś prał w czymś tańszym... :)
  • Kochane,gdy moje dzieci nosiły pieluszki wielorazowe,często gotowałam je w dużym garze,dodawałam proszek i starte na tarce szare mydło,pieluszki były jak śnieg białe.To samo robiłam z innymi  rzeczami.Tak prała moja babcia i mama.
  • @Elżunia ale prałaś tak wkłady czy całe pieluszki?
  • pieluszki można prać max w 60*
  • @awia - ale dodajesz tego Nappy Fresh jedną taka łyżkę do prania, do starcza na długo. Wiem, bo piorę. Jak bardzo zaplamione, to możesz tez namoczyć w misce i wsypać tego nappy do miski a potem jeszcze do pralki. A poza tym jest taki watek o pieluszkach wielorazowych i tam poczytaj sobie, bo na pewno jest tam wiele pomysłów na odplamienie. 
  • edytowano październik 2013
    @MamaMika jak Ci powiem, ze to  tam gdzie kiedyś była Modena to też Ci nic nie powie, bo to czasy tak zamierzchłe, że panny młodego wieku i do tego przyjezdne z kujawsko-pomorskiego nie wiedzą co to Modena
    Z opisu pasuje mi na Akpol. Przy Starostwie Powiatowym. I ja młodego wieku jestem, a wiem, gdzie była Modena :P
  • Tak, przy starostwie
  • No to już wiem,skoczę tam w pon,w drodzę na Polną.
    Dzieki!
  • @Elunia ; BARDZO DZIĘKUJĘ :)
  • Ale co to jest - ponawiam pytanie - z czego zrobione?
  • No, a biustonosze triumpha, które przypadkiem wpadły do pralki wraz z dresami synka - tyż wybielą?
  • Spróbuję, tylko jak znajdę sklep, gdzie to dają.
  • Normalnie rewelacja.
    Nowiutkie białe body zostało zanieczyszczone w okolicy pupy ;) - byłam pewna, że nie dopiorę. A tu namoczyłam i natarłam tym mydłem i NIC, Żadnego śladu! Czuję wdzięczność, że przeczytałąm tutaj o tym cudownym mydełku galasowym.
    PS
    Czekoladowego loda też wyprało.
  • @AB dzięki! ja chwilowo unieruchomiona jestem ale wyślę syna :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.