Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

ISLAM: O czym Zachód powinien wiedzieć

edytowano październik 2009 w Ogólna
«1345

Komentarz

  • To sie ciesze ze czytasz ksiazki, i jak Souad opisuje spalenie żywcem?
  • Znam kilka Polek które sa w związku małżeńskim i nie tylko z muzułmaninem, ale jako jakoś nie wierzę kiedy mowia ze sa zadowolone, bo nigdy nie usłyszałam zeby któraś powiedziała ze jest szczesliwa, z drugiej strony nie słyszałam również tego od Pakistanki, raczej mówią ze się spełniają.
  • A jesteś w związku z muzumaninem?
  • No to gratulacje, a kto zmienił wiare? Ty czy on- jeśli wolno spytać, bo mi sie to wydaje całkiem istotne.
  • [cite] Agnieszka:[/cite]
    [cite] forma:[/cite]No to gratulacje, a kto zmienił wiare? Ty czy on- jeśli wolno spytać, bo mi sie to wydaje całkiem istotne.
    nikt:bigsmile:
    A dzieci?
  • Poczekaj, tak dla jasności: jesteś chrzescijanką w związku z muzułmaninem? Polską muzułmanką... czy inna mieszanka - przepraszam za wścipstwo
  • Wybacz ale nie rozumiem...jak zatem wygląda wasza wspólna modlitwa?
  • I nieprzeszkadza ci ze twoj ukochany niewiezy w Chrystusa a zamiast tego w Machometa ktury poznał chrześcijańska i postanowił zgładzic chrzećcijan, żydow. Chyba ze takie drobnostki nie sa wstanie zakłucic waszych dobrych relacji bo wiara nie jest najsilniejszym autorytetem dla was.
  • No jasne ze wierzy, nie powiedziałam ze nie, ale jak w niego wierzy, przeciez dla muzulmaninow to ze Bog moze miec syna jest niedozeczne!!!!
  • O RETY, JASNE ZE WIERZA ALE JAK!!!! kim jest Jezus Chrystus dla twego ukochanego????
  • Mi chodzi o religijne wychowanie dzieci
  • Właśnie dzisiaj sobie o takiej sytuacji rozmyślałam, a tu ta dyskusja. :shocked:
    Jak może funkcjonować rodzina mieszana katoliczka- muzułmanin? Z tego co mi wiadomo muzułmanin biorący za żonę chrześcijankę często nie zmusza jej do zmiany wiary, natomiast nie może pozwolić by dzieci zostały wychowane na chrześcijan.
    Dla mnie z kolei niewyobrażalne jest by osoba wierząca zgodziła się wychowywać własne dzieci bez sakramentów i przekazania im prawd wiary - tego co ma najcenniejszego. I tu nie widzę płaszczyzny porozumienia. No chyba, że żadna ze stron nie traktuje swojej wiary poważnie i przedkłada własne uczucia nad odwieczną Prawdę... :confused:
  • A pewnie co tam komu łaska odkupienia grzechów w Chrystusie, wystarczy a żeby 4 na 6 sie zgadzało i do przodu:devil::shocked:
  • Czyli tak jak myślałam...
  • Dlaczego nie odpowiadasz na moje pytania?
  • No tak... Chcecie teraz nawracać Agnieszkę czy jej męża? :cool:
  • Ja nie zamierzam nikogo nawrócić, tylko mnie nieco drażni jeśli kto prawdy nie pisze...
  • No to bąć uprzejma powtórzyć bo nie zarejestrowałam: jak twój ukochany wierzy w Jezusa Chrystusa?
  • Czyżbyś nie wiedziała czy nie chcesz sie przyznać, ze ten którego jesteś połowa uważa Chrystusa za bzdurę?
  • A z czego to wnioskujesz?
  • Forma, może w imię jedności małżeństwa po prostu nie rusza się tak 'trudnych' tematów?
  • Forma- a wiesz,ze wscibskosc nie jest za bardzo dobra cecha?Agnieszka odpowiedziala i moze pisac tyle co chce.
  • Dokladnie-to sprawa ich malzenstwa.
  • CommentAuthorBarbara
    CommentTime39 sekund temu
    podziękujcytuj# 40
    Forma, może w imię jedności małżeństwa po prostu nie rusza się tak 'trudnych' tematów?
    to moze nie piszmy o chomosexualizmie, i zabijaniu nie narodzonych, to buzy spokój w takich rodzinach...
  • @Agnieszka: Czyli właściwie islam od chrześcijaństwa się prawie nie różni...
  • To znaczy ze nie wierzą w Chrystusa ale w jakiegoś proroka który nie istniał.
  • Forma ale ich malzenstwo to raczej nie Twoja sprawa prawda?
    Zostaw dziewczyne i raczej musialabys pogadac z mezem Agnieszki,ale raczej to Ci sie nie uda.Agnieszka jest chrzescijanka i daj spokoj.
  • Barbara, prawie??? Chyba zasadniczo:shocked:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.