Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Loteria Fantowa

2

Komentarz

  • MamaMika, jesteś WIELKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Wspaniale!!!
    Kochana jesteś aniołem:wink:
    Oby wszystko się udało!!!
  • A ja właśnie dostałam OPR od PEWNYCH OSÓB,ze za bardzo rozdmuchałam sprawę...
    Normalnie nie mogę sie opanować i ryczę ,jak wół...
    Chciałam,zeby duzo ludzi przyszło i pomogło...
    Pomódlcie sie o siły dla mnie.
    Miałam pisać maile do Biedrony,Lidla i Coca Coli z prosba o napoje i zywność.
    Nie mogę!!!!!
  • [cite] MamaMika:[/cite]A ja właśnie dostałam OPR od PEWNYCH OSÓB,ze za bardzo rozdmuchałam sprawę...
    Normalnie nie mogę sie opanować i ryczę ,jak wół...
    Chciałam,zeby duzo ludzi przyszło i pomogło...
    Pomódlcie sie o siły dla mnie.
    Miałam pisać maile do Biedrony,Lidla i Coca Coli z prosba o napoje i zywność.
    Nie mogę!!!!!

    Za bardzo rozdmuchałaś sprawę?????:shocked: Toż, anioł jesteś, nie człowiek!! Nie daj się!
    Ciekawe, czy te osoby, też by tak twierdziły, gdyby chodziło o zdrowie ich, lub ich bliskich (czego im nie życzę, z całego serca nie życzę).
    Życie każdego człowieka jest wielką wartością. Wspaniale jeśli możemy pomóc. Robisz swoje 100% i przy tym jeszcze ujawnia się talent organizatorski, silna osobowość (moze trochę skrywana), i jeszcze wiele innych. Nie myśl, że słodzę. To najprawdziwsza prawda i oczywista oczywistość, że tak jest:smile: Nie każdego byłoby stać na takie działanie. Może te "pewnae osoby", zazdroszczą zaradności?:confused:
    Nie daj się!

    o siły dla Ciebie +++
  • ryczę ,jak wół
    Dobra niewiasto...płakać to Ty powinnaś ze szczęścia...
    Jesteś wielkim człowiekiem...to co zrobiłaś to cud i wielkie poświęcenie...Kogo w dzisiejszych czasach stać na taki czyn???
    Tylko osoby o wielkim i otwartym SERDUCHU...

    Wielcy ludzie rzadko są doceniani za to co robią...często spotyka ich wzgarda i odepchnięcie...
    Ale Ty nie przejmuj się tymi ludźmi...bo kiedyś zadadzą im pytanie :
    Gdzie byliście jak byłem chory, głodny, spragniony, samotny,potrzebujący???

    Nie musisz się wstydzić tego co robisz...wręcz przeciwnie spójrz w lustro i uśmiechnij się do siebie...bo jesteś wspaniałą, mądra i bardzo ciepłą osobą...

    Szanuje Cię i bardzo podziwiam...
    Argi:bigsmile:
  • Dzięki Wam za wsparcie.Wzruszacie mnie bardzo i dodajecie sił.
    Dzisiaj pochodziłam troche po sklepach(w których wcześniej zostawiłam (niby) wizytówki z adresem int.bloga Renaty i z moim nr telefonu) i zbierałam rzeczy na loterię. Zszokowała mnie jedna Pani,która poprosiła,żebym przyszła troche później,bo jeszcze nic nie utargowała.Ja na to :shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked: i tłumaczę,ze nie zbieram pieniędzy,bo tym zajmuje sie Fundacja z Usmiechem,na co Ona:cry::cry::cry::cry::cry::cry:,że ją to bardzo poruszyło i zaczęła zdejmować rzeczy z wieszaków.Same ekskluziwy ciuchy,z cenami...W sumie na prawie 2000 zł:shocked::shocked::shocked::shocked:.
    Jak to ja,poryczałam sie,Ona też,na koniec padłyśmy sobie w ramiona...
    Jeszcze nie mogę do siebie dojść.
    Jutro Empik,Sephora i Centrum Informacji Miejskiej.Jak juz będę miała wszystko odebrane,zrobię zdjęcia i Wam pokażę.
  • Ważna i wspaniała rzecz...mam już transport.Zawiezie mnie koleżanka i jej mąż.DWOMA SAMOCHODAMI!!!!!!!!!:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • Dzieki Wam jeszcze raz za wsparcie,za to,że przesyłacie rzeczy na loterię,że piszecie do mnie i wspieracie modlitwą mnie i Renatę.
  • Mikuś
    :clap::clap::clap:
  • :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
  • Bridget,dostałam dziś płytkie od Ciebie.Bardzo dziekuję!!!
    Przesłuchałam a jakże...Jestem pewna,że znajdzie sie fan zapaleniec.
    Chcialam porobic zdjecia i wkleic,co udalo sie zebrac,ale tyle tego jest...
    Mój małżonek w przypływie nie wiem czego postanowił nas zawieźć na Kujawy.
    Jedziemy jutro.
    Nie wiem,czy bede miała dostep do kompa...jeśli ktos potrzebuje na mnie namiary,to mój adres zna Sylwunia i AB.
    Dziewczyny,mogę Was prosic o to,byście podały namiar na moja Mamę?
    Zastanawiam sie,co mam zrobić,jesli cos mi zostanie????
    Może aukcja na Alle?
    Co myslicie?
  • Dziewczyny,mogę Was prosic o to,byście podały namiar na moja Mamę?
    ---------------------------------

    oczywiście:bigsmile:
  • Dziękuję Sylwuś!!!!
  • [cite] MamaMika:[/cite]Bridget,dostałam dziś płytkie od Ciebie.Bardzo dziekuję!!!
    Przesłuchałam a jakże...Jestem pewna,że znajdzie sie fan zapaleniec.
    Chcialam porobic zdjecia i wkleic,co udalo sie zebrac,ale tyle tego jest...
    Mój małżonek w przypływie nie wiem czego postanowił nas zawieźć na Kujawy.
    Jedziemy jutro.
    Nie wiem,czy bede miała dostep do kompa...jeśli ktos potrzebuje na mnie namiary,to mój adres zna Sylwunia i AB.
    Dziewczyny,mogę Was prosic o to,byście podały namiar na moja Mamę?
    Zastanawiam sie,co mam zrobić,jesli cos mi zostanie????
    Może aukcja na Alle?
    Co myslicie?
    Ależ nie ma za co!tylko w deszczu uważaj aby autograf sie zmazal bo pisal takim cienkopisem:pirate:
  • Łomatko,jak to duzo pracy przy takiej imprezie...
    Jak sie uda,to napiszę jeszcze później.
  • odbierz wiad na fb
  • zaczekaj , zaraz Ci napiszę na privie
  • poszło :) dobrze, ze tu jeszcze zajrzałam :)
  • Potrzebny mi adres do wysyłki paczki - Sylwunia wysłałam Ci w tej sprawie PW (zgodnie z tym, co MamaMika wcześniej napisała)
  • nie mam
    moze odbiło
  • Wyszedł mi error, wysłałam jeszcze raz :smile:
  • ktos jeszcze? bo spac idę :tongue:
  • Dzięki, mam!!!
  • Właśnie przeczytałam cały wątek od początku. Popłakałam się jak głupia.

    Mikuś, poczytuję sobie za wielki honor to, że Cię znam.
    :whorship::whorship::whorship::whorship:
  • [cite] Cart&Pud:[/cite]Właśnie przeczytałam cały wątek od początku. Popłakałam się jak głupia.

    Mikuś, poczytuję sobie za wielki honor to, że Cię znam.
    :whorship::whorship::whorship::whorship:

    Ja też!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.