Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ustawa o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastepczej- PROTEST!

edytowano lipiec 2011 w Polityka
Konto skasowane na prośbę użytkownika.

Komentarz

  • Mozesz strescic co oni tam namodzili...? Ja od roku nie przyswajam prawa....
  • Prosze..... (chodzi mi o tematy kontrowersyjne)
  • Trója albo czwóra na świadectwie zamiast lepszych ocen i braki zadań domowych to jest powód do nadzorowania rodziców ?
  • Kto obroni dzieci? Kto stanie po ich stronie w urzędniczym umywaniu rąk...
  • Mielismy szczescie trafic na normalnych ludzi w MOPS...
    Sa ludzie i ludziska... :confused:
  • Wychodzi na to, ze trzeba będzie zadbać o to, żeby nasza sytuacja rodzinno-środowiskowo-finansowa byla na tyle zła, aby przyznano nam pomoc i na tyle dobra, zeby nie odebrano nam dzieci?....

    Zmywarka i samochód uniemożliwi nam świadczenie?
  • A co się zmienia na niekorzyść?
  • Ja nie kumam.... Bo nie znam poprzedniej..
    Mam taki rozpiździel w głowie z powodu problemów szkolno-wychowawczych z dziećmi, że nie ogarniam tych paragrafów
  • Bo na plus jest chyba, że przestają zmniejszać kwoty na starsze dzieci
  • no tak najłatwiej obciąć najsłabszym..., czyli zawsze za małe możliwości by płacić tym co słabo protestują, czyli obcinają na szkoły i rodziny...
  • Nas ta ustawa jednak nie będzie dotyczyć. Nie udźwigniemy problemów zdrowotnych. Smutno mi- jakbym gdzieś zgubiła kawałek serca...Może jeszcze kiedyś pójdziemy Waszymi śladami NIka i AB
  • a jeżeli jest to rodzeństwo to chyba ich nie rozdzielają? Mam znajomą która prowadzi taka placówkę (kilkoro dzieci z problemami + jej własne) i jej gmina daje pieniadze na wynajęcie sporego domu.
  • AB tym większy szacunek dla Ciebie i Twojej rodziny za serce które masz dla tych dzieci. Nie umiem zrozumieć tych pokręconych przepisów. Wynajęcie domu gdzie by dzieci mogły mieszkać wraz z ich zastępczymi rodzicami to w mniejszych miastach nie jest duży koszt, a dzieciom łatwiej by było znaleźć dom.
    Chociaż ja jestem tak wygodną osobą, i słabo radzącą sobie z własnymi dziećmi ze gdyby dawał nam ktoś pałac to nie czułabym się na siłach żeby stworzyć rodzinny dom dziecka.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.