Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dla Warszawiaków i nie tylko - Powstanie Warszawskie w smartfonie

edytowano lipiec 2011 w Polityka

Komentarz

  • A juz myslalam, ze to watek Prayboya i ze bede go prosic o wsparcie bys sie zgodzil na nasz przyjazd do Warszawy na 1 sierpnia. A tu zonczek lityl:wink:
  • zakupiłem właśnie 1 część "Wilczych tropów" dla syna na imieniny.
    Polecam - DOE tato to jest to!
  • WHAT??
    zobaczymy się???
    czekamy?
  • Prayboy moj maz by z Toba grac to piechota do Warszawy szedl :wink: Dzieci wiesz jak... pytaja tylko kiedy pojedziemy... ja juz moge jechac, gdybym mogla, lata w Warszawie nie bylam, a znam lepiej niz Smocza Jame:wink:

    Maz mi wczoraj powiedzial, zebym przestala marzyc:cry: Wez go troche przekonaj. :wink::cool::bigsmile:
  • Bo on chce i nareszcie by sie chlop nagadal z kims podobnie myslacym, a nie tylko zydowska gazeta dla Polakow, ale sytuacja domowa trudna, tyle ze moze by sie udalo.

    Prayboy licze na Tiebja:wink:
  • jeszcze nie doszło ale pewnie dojdzie
  • Napisalo, ze wyslalo :wink:
  • A my właśnie dzisiaj bylismy z dziećmi w muzeum powstania. Najmłodsza trochę marudziła. starsze były poruszone. a ja się poryczałam.
  • [cite] Prayboy:[/cite]zakupiłem właśnie 1 część "Wilczych tropów" dla syna na imieniny.
    Polecam - DOE tato to jest to!

    fajne... bardzo fajne :) nie wiem czy w tych zeszytach o Żołnierzach Wyklętych, które Rzepa wydawała nie był wydane jenden tych komiksów "Żelazny"....?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.