Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Bóg Ojciec mówi do Swoich dzieci

edytowano lipiec 2011 w Arkan Noego
jestem w trakcie czytania tych objawień

maja Imprimatur:

+ Petrus Canisius van Lierde,

Vic. Generalis e Vic. Civitatis Vaticanae, Roma die 13 Martii 1989.

fragment
Posłuchajcie, dzieci Moje. Przy pomocy pewnego porównania pragnę zapewnić was o Mojej Miłości. Dla Mnie wasze grzechy są jak żelazo, a wasze akty miłości - jak złoto. Nawet gdybyście dali Mi tysiąc kilogramów żelaza, nie będzie ono znaczyć dla Mnie tyle, ile dziesięć kilogramów złota, które Mi ofiarujecie! To znaczy, że odrobiną miłości można odpokutowć za ogromne niegodziwości.


objawienia Boga ojca

Komentarz

  • Posoborowe imprimatur nic nie warte.
  • Posoborowe pieprzenie o posoborowym imprimatur nic nie warte.
  • Gregorius a chociaz przeczytałeś te objawienia
  • @Krzysiu

    Tobie naprawdę Biblia nie wystarcza, potrzebujesz do duchowego rozwoju dodatkowej podniety?
    Nie potrafisz usłyszeć głosu Boga bezpośrednio do siebie skierowanego?
    Musisz posiłkować się jakimiś popłuczynami?
    Jeżeli już potrzebujesz potwierdzenie " z zewnątrz", to masz przecież oficjalne Dokumenty Kościoła, które przekazują Boże przesłanie, ale w jednak bardziej strawnej formie.

    Może dołączysz do pustelni ks.Natanka? - tam znajdziesz podobne sobie orginały.
  • maja imprimatur kościoła wiec można czytać

    wiec to nie są popłuczyny tylko objawienia Boga ojca :gx:
  • wiec to nie są popłuczyny tylko objawienia Boga ojca
    ---
    Wg tego co te objawienia miał...
  • [cite] krzysztof12:[/cite]maja imprimatur kościoła wiec można czytać

    wiec to nie są popłuczyny tylko objawienia Boga ojca :gx:

    Czytać można, ale po co?
    Bezpośrednie słowa Ojca mamy przecież w Biblii, mało tego - Karmiąc się Słowem Bożym pozwalamy Mu kształtować nas (przemieniać, uzdrawiać) , tego nie zapewnią Ci żadne prywatne objawienia.
    Jeśli już chcesz się formować jakąś lekturą, to polecam homilie Jana Pawła II kierowane do młodzieży.
  • Papież Benedykt XVI, podczas spotkania z pielgrzymami w Castel Gandolfo, zaapelował o zabranie ze sobą i rozważanie Pisma Świętego podczas wakacji.

    http://fronda.pl/news/czytaj/tytul/biblia_i_wakacje__14600
  • fragment
    â??Właśnie otworzyłem źródło wody żywej, które nigdy nie wyschnie, począwszy od dziś aż do końca czasów. Przychodzę do was, stworzenia Moje, aby otworzyć przed wami Ojcowskie serce płonące miłością do was, Moje dzieci. Chcę, byście były świadkami Mojej bezgranicznej i miłosiernej Miłości. Nie wystarcza Mi ukazywanie wam Mojej Miłości, chcę jeszcze otworzyć przed wami Moje Serce, z którego wytryśnie orzeźwiające źródło. Przy nim wszyscy ludzie ugaszą pragnienie. Zakosztują wówczas radości, których dotąd nie znali z powodu ogromnego lęku przede Mną, ich czułym Ojcem. Od kiedy obiecałem ludziom Zbawiciela, kazałem wytrysnąć temu źródłu. Sprawiłem, że przepływa ono przez Serce Mojego Syna, aby dotrzeć do was."

    "Mój Syn Jezus jest we Mnie, a Ja jestem w Nim w naszej wzajemnej Miłości. Jest Nią Duch Święty, trzymający nas złączonych więzią Miłości, która sprawia, że stanowimy JEDNO. Mój Syn jest zbiornikiem tego źródła. Ludzie mogą przychodzić i czerpać z Jego Serca, stale pełnego wody zbawienia, aż do przelania! Trzeba wam jednak przekonać się co do tego źródła, które Mój Syn wam otwiera, byście mogli doświadczyć, iż jest orzeźwiające i przyjemne! Wtedy przyjdziecie do Mnie za pośrednictwem Mojego Syna. Kiedy będziecie blisko Mnie, powierzycie Mi wasze pragnienia. Pokażę wam to źródło, dając się poznać takim, jaki jestem. Kiedy Mnie poznacie, będziecie orzeźwieni, odnowieni, wasze choroby zostaną wyleczone, wasze lęki rozwieją się. Wasza radość będzie ogromna, a wasza miłość znajdzie bezpieczeństwo, jakiego dotychczas nie doświadczyła.

    Ale w jaki sposób â?? powiecie Mi â?? możemy przyjść do Ciebie? Ach, przyjdźcie drogą zawierzenia! Nazywajcie Mnie Ojcem waszym, kochajcie Mnie w Duchu i Prawdzie, a to wystarczy, by ta orzeźwiająca i przepotężna Woda ugasiła wasze pragnienie. Jeżeli naprawdę chcecie, żeby dała wam wszystko, czego wam brak do poznania Mnie i umiłowania, i jeżeli czujecie się zimni i obojętni, wezwijcie Mnie tylko słodkim imieniem Ojca, a przyjdę do was. Moje źródło ofiarowuje wam miłość, ufność i to wszystko, czego wam brak, aby być zawsze kochanymi przez waszego Ojca i Stworzyciela.

    Ponieważ przede wszystkim pragnę dać się poznać wszystkim â?? aby wszyscy mogli radować się, już tu na ziemi, Moją dobrocią i czułością â?? stańcie się apostołami dla tych, którzy Mnie nie znają, którzy jeszcze Mnie nie znają! Ja pobłogosławię wasze trudy i wysiłki i przygotuję wam wielką chwałę blisko Mnie, w wieczności."
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.