Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

łopatolgicznie o facebooku (prosba)

edytowano wrzesień 2011 w Pomagajmy sobie
Kochani, nigdy nie uzywalam fb, a musze zaczac - w celach zawodowych.

Nie kumam tego systemu :neutral: Prosze Was bardzo, oswieccie mnie jak tego uzywac, jakies zawiłe mi sie to wydaje.

A moze mozecie polecic jakis tutorial na ten temat?

Mam juz profil, od jakiegos czasu, i strone mu przyporzadkowana (facebookowa), ale sie gubie w tym nadal, i lezy toto odlogiem.

Komentarz

  • Na Fb u góry masz takie prostokątne okienko z lupą.Możesz tam wyszukiwac znajomych.Nastepnie,gdy juz ich znajdziesz-klikasz na ich nazwisko i wyswietli Ci sie informacja,że możesz dodać ich do znajomych,lub inaczej mowiac-wysyłasz zaproszenie).
    Po zaakceptowaniu przez nich możesz pisać na ich tablicy,wysylać im wiadomości.Po lewej stronie na dole jest okienko czatu,gdzie mozesz z nimi też rozmawiać,gdy przy ich nazwisku będzie zielone kółeczko.
    Zaprosisz mnie do znajomych???:bigsmile:
    Namiary Ci podam.
  • Z FB sprawa jest prosta. Możesz publikować posty z linkami, zdjęciami itd. w tym celu masz zaraz na górze "zmień status" "dodaj zdjęcie" "zadaj pytanie" wpisujesz w ramkę co myślisz: np. oby jesień była ciepła i słoneczna... albo zasłuchałam się [wklejasz link] wciskasz wyślij i już. Czekasz na reakcje znajomych.
  • tylko ze ja musze dotrzec tez do nieznajomych - chodzi o promocje mojego rekodziela, zebym mogla z domu pracowac i wspomoc meza w zarabianiu, bo krucho jest ostatnio.

    no i jest ponoc tak, ze nawet jak ktos ma mnie w kontaktach, to niekoniecznie widzi moja facebookowa strone :confused: (strone, nie profil - mam dwie strony podlegajace pod moj profil, po hiszp. i po ang.) a ja wlasnie na stronie mam produkty dodane :/

    gubie sie w tym zapraszaniu, wysylaniu i ploteczkach, a musze to zrozumiec, bo dzisiaj bez fb ciezko cos wypromowac w necie, ehhh.

    ide zerknac na linka od Grega.

    edit: zabraklo ostatniego slowa
  • pejsbuk sux - tyle.
  • taaa.

    wcale mnie nie ciagnie, ale chyba nie mam wyjscia :sad:
  • Pustynny - nie daj się!
  • a ja nie mam fb i dobrze mi z tym:P
  • [cite] origami:[/cite]
    [cite] groszek:[/cite]pustynny, wielodzietni.org to dobre miejsce do promocji rękodzieła; dawaj, zaraz sprzedasz wszystko!!!

    Czy robisz różańce, cziotki i komboskiony?

    jak najbardziej :bigsmile:
  • ze srebra lub mosiadzu posrebrzanego. moze tez byc z miedzi jakby ktos chcial. a koraliki - z drewna, kamieniu polszlachetnych badz ceramiki.
  • mozesz mi priwa wysłac :)
  • Ja tylko wspomnę , że moje konto na FB praktycznie martwe jest , nie za bardzo się w tym orientuję i prawdę mówiąc nie mam czasu. Tak więc , niech się nikt nie obrazi , jak mu nie odpiszę albo odpiszę z dużym opoźnieniem. Nawet chciałam zlikwidować swoje konto na FB- ale nie umiałam .
  • Proszę o pomoc. Przez przypadek zamiast kliknąć w nazwisko kogoś, kogo Facebook sugerował mi jako znajomego (żeby zobaczyć, kto to), kliknęłam "add friend". A teraz za Chiny Ludowe nie wiem, w kogo kliknęłam. Chciałabym się wycofać z tego zaproszenia :dc:
    ,ale nie mogę znaleźć żadnej zakładki, w której dowiedziałabym się, kogo ja w ogóle zaprosiłam.
    Ja wiem, że ten ktoś może mnie zignorować, albo zaakceptować, a wtedy ja zawsze mogę "unfriend" , ale wolę w cywilizowany sposób wyjaśnić, że to pomyłka.
    Help, please!
  • Też jakoś nie czuję bluesa z tym fejsbukiem. Nie chciałam się w to wciągać. Znajomi mają czasem kłopoty, bo ktoś jest osobą publiczną, a tu ktoś wkleja głupi filmik na ich temat...
    I w ogóle
    Cieszy mnie forum tutaj i ... wystarczy

    Właśnie podobno zlikwidować konto z fejsa to nie takie proste
    to też mnie zniechęca

    ninowoczesna jestem
    trudno :confused:
  • Pustynny a mogę zamówić u Ciebie różaniec - mam w maju I Komunię chrześniaczki (moja jedyna córka nota bene :wink:) i tak się już dłuższy czas zastanawiam nad prezentem.
  • Agnieszko - byłby to dla mnie zaszczyt!
  • To piszę na priw :gf:
  • origami, klikasz na mojego nicka, i tak wchodzisz na mój profil. i tam jest takie okienko do wpisania wiadomości. ja ją dostanę na maila, i wtedy Ci odpowiem :bigsmile:
  • a tak swoją drogą, pytanie mam.

    własnie dodałam wpis na mojej facebookowej stronce (nie na profilu). i wybrałam opcję, żeby widzieli ją tylko anglojęzyczni - możecie potwierdzić, czy Ci z Was, którzy mnie mają w znajomych, naprawdę nic nie widzą? we wpisie zdjęcie w niebisekościach :D

    po polsku też chcę dodać, ale nie chcę, żeby dana osoba została zalana trzema tymi samymi wpisami, tyle ze w innych jezykach, wiec uzylam filtra jezykowego, ale nie wiem, czy dziala.

    help!
  • Ireno, chyba ostatnio ja dostałam od Ciebie zaproszenie na facebooku....
  • [cite] Jagna:[/cite]Ireno, chyba ostatnio ja dostałam od Ciebie zaproszenie na facebooku....

    Oj, nie zaglądałam tutaj. Tak, to ode mnie dostałaś, choć wcale nie byłam pewna, że Ty to Ty. No ale miałaś tylu znajomych wielodzietnych, że uznałam, że to musisz być Ty. :bigsmile:
  • Dziękuję Irenko za zaproszenie... Było dla mnie miłe. Ale powyższe słowa napisałam , bo powiedziałaś:
    [cite] IrenaB:[/cite]za Chiny Ludowe nie wiem, w kogo kliknęłam. Chciałabym się wycofać z tego zaproszenia :dc:
    I pomyślałam, że może zaprosiłaś mnie przez pomyłkę. Skoro jednak nie- to bardzo się cieszę! :)
  • Tamto to było wcześniej. I już wiem w kogo kliknęłam. W pewnego ojca ze szkoły mojego syna. Głupia sprawa, bo w życiu nie zamieniłam z tym człowiekiem ani jednego słowa, a tu nagle go zapraszam. On przyjął moje zaproszenie, ale jak go spotkam w szkole to chyba się pod ziemię zapadnę. Już nawet chciałam go dyskretnie usunąć z listy znajomych, ale chyba jednak tego nie zrobię. Włączył się nawet w różaniec dla Weroniki i Oli.
  • IrenaB - i może właśnie po to było to "omyłkowe" kliknięcie? :bigsmile:
  • [cite] pustynny_wiatr:[/cite]IrenaB - i może właśnie po to było to "omyłkowe" kliknięcie? :bigsmile:

    Hm....A wiesz, że chyba masz rację!
  • Bo w życiu nie ma przypadków!:cool:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.