Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kraków - Msza Św. w intencji wielodzietnych odmawiających NP

edytowano wrzesień 2011 w Polecamy
cytaty z wątku o Nowennie Pompejańskiej:

magmonda
CommentTime41 minut temu
podziękujcytuj# 1066
Nie wiem, czy to w tym wątku, ale:

u dominikanów w niedzielę 18 IX na Mszy św. o 10.30 będzie odprawiana Msza św. za wspólnotę rodzin wielodzietnych odmawiających Nowennę Pompejańską o potrzebne dla nich łaski.

To jest msza konwentualna: intencje są zbiorowe i czytane są ok. 10 minut przed mszą. Dodam dla zachęty, że tuż obok ołtarza znajduje się obraz Matki Bożej Pompejańskiej - Kresowianka wklejała tutaj zdjęcie.
No to zapraszam.

Komentarz

  • Cudownie. Dziękuję. potrzebuję. To co, spotkajmy sie choć na chwilę po, a może na dłużej?
  • ech,... no i nie pojawię się niestety... bo przyjeżdża na weekend do mnie kuzyn z żoną i maleństwem w drodze! :cheer::cheer::cheer: Za miesiąc już będzie po drugiej stronie brzuszka i rodzice chcą skorzystać z ostatków wolnego :)

    A tak się cieszę... bo żona kuzyna to moja najlepsza przyjaciółka z liceum - Pan Bóg z moim skromnym, nieświadomym niczego pośrednictwem poznał ich ze sobą :) I teraz będę ciocią jej maleństwa!

    Już teraz proszę o modlitwę na ten ostatni etap dla całej rodzinki! :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.