Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

potrzebuję pomocy kogoś blisko TCZEWA

edytowano wrzesień 2011 w Pomagajmy sobie
Zakupiłam wózek przez znany portal zakupowy))Wózeczek jak marzenie, okazja i całą rodziną się strasznie ucieszyliśmy....ale zupełnie ludzie sprzedający nie wzbudzili w nas zaufania, a w naszej sytuacji finansowej zaryzykować i stracić kilkaset złotych....to by była porażka. Dlatego szukam kogoś kto mógłby w naszym imieniu wózeczek "odebrać".

Komentarz

  • Orety! sprawdziłam i rzeczywiście |Olesia!
    Spróbuję się odezwać na prv.
  • @dużamamo - to zależy jak blisko Tczewa i kiedy miałoby to być. :bigsmile:
    Nie, żebym nie chciała, ale nieco zagonieni będziemy przez jakiś najbliższy tydzień...:wink:
    Czekam na priv.:bigsmile:
  • Olesiu wysłałam priv. To jest w samym Tczewie na ul. Hanny Hass
  • hehe, rzut beretem od nas:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • No to może nie narobię aż taaaakiego problemu?? ))) żeby to było ciutek bliżej....ale ten wózek naprawdę jakoś nam "przypadł" do gustu...:shamed:
  • @dużamama - nie doszło nic do mnie.:sad:
  • Olesiu napisz coś na : ja Tobie odeślę "zwrotkę".
  • Mam adres, pisze, można wykasować.:bigsmile:
  • mam nadzieję, że mail dotarł i wszystko jasno, choć pewnie chaotycznie opisałam:-)
  • Odebrałam.:bigsmile:
    Postaram się szybko odpisać.:bigsmile:
  • @dużamamo - wózeczek jest u mnie w domku. :bigsmile:
    Nie było problemu z odebraniem. Państwo byli bardzo mili, Pan pomógł mi nawet wózek zatargać do auta.:bigsmile:
    Czy mogę wysłać go po niedzieli...?
  • Kochana moja Olesia))) nie będzie żadnego problemu, wręcz nawet nie wymagam! Wiem jaki macie teraz czas i tym bardziej mi głupio że Wam zawracałam głowę!
    Dziękuję jest mi naprawdę lżej na sercu.... bo z wózkami w życiu miałam ciągle jakiegoś pecha))
  • Olesiu, przepraszam,że tu, ale napiszę dopiero wieczorem lub jutro. Właśnie dostałam informację że wózeczek jest już w Warszawie! Bardzo , bardzo Wam dziękujemy i jeszcze raz przepraszamy za wszelkie problemy, jakie temu towarzyszyły! Odezwę się, jak tylko "zwolnię" tempo...) Dla calutkiej rodzinki buziaki i pozdrowienia i podziękowania!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.