Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Przeziębienie

edytowano wrzesień 2011 w Pomagajmy sobie
...mnie rozkłada.
Wczoraj tylko kaszel,dzisiaj mega katar(do pasa),łamanie w kościach,ból głowy,powiększone węzły chłonne.
Nie pomaga makijaż(na wygląd) a mam umówione pojutrze spotkanie w sprawie pracy.
Proszę,napiszcie,jakie domowe sposoby ratują Was podczas przeziębienia.:hy::hy::hy:

Komentarz

  • weź gorącą kąpiel pij dużo ciepłych herbat...no i bańki są świetne...i







    sex!!!
  • Uuu, nie wiem, czy to tylko przeziębienie:sad: Brzmi poważniej. Polecam domowy sposób: iść do lekarza:wink:

    A jeśli nie masz ochoty, to mój trik na przeziębienie (lekarz nie wchodzi w grę - nie stać mnie:wink:) to Scorbolamid. Dwie pastylki i do łóżka. Po obudzeniu się - powtórka. Zabójcze, ale działa, przynajmniej na mnie.

    Chyba, że Ty przy nadziei? I stądto pytanie o domowe metody...
  • Nie,nie przy nadziei,raczej -lekarz nie wchodzi w grę))
    Argi,samotny???W sensie nie Ty,tylko sex.
  • Inhalacje z wody z solą albo z olejkiem eukaliptusowym (przy okazji się pory oczyszczą). Zdrowiej!
  • no co Ty Mika...

    w takim razie zostały bańki...polecam...tylko musisz leżeć przynajmniej jeden dzień a potem uważać aby ich nie przeziębić...czyli ciepło się ubierać...

    No i zdrowiej szybko...
  • Grzane piwo z sokiem malinowym, cytryną, imbirem, cynamonem, gożdzikami, gałką m. i żółtkiem. I pod kołdrę :cool:
  • ooooooooooooooooooooo,po co ja tu wchodziłam, tylko sobie smaku narobiłam:ff:
  • [cite] argento:[/cite]...i







    sex!!!
    chyba żeby sie z kimś bakcylem podzielić?

    czosnek i inhalacje
    a jak bardzo źle 2 polopiryny, gorąca kąpiel, maść kamforowa na plecy i stopy, i do łóżka

    ja chyba zacznę pisać prace naukową o nieskuteczności popularnych leków na przeziębienie; tyle tego schodzi chyba tylko dzięki reklamie

    MamoMiko - jak tam dzisiaj się czujesz?
  • A dla kobiety karmiącej??? Ostro leci mi z nosa... (dziś rano to nawet krew :shocked: ) no i raczej do popołudnia jestem uziemiona z Łucją. Jak jej nie zarazić? trochę się denerwuję... raczej przeziębienie się nie rozwinie, ale katar to nic fajnego:sad:

    pomocy:be:
  • herbatka imbirowa, gotować kłącze ze 3 cm, obrane i pokrojone z dodatkiem co kto woli i może, goździki, cynamon,pieprz, kardamon, ze 20 min gotować i potem przecedzając zalać tym herbatę czarną lub zieloną jak kto lubi i parzyć tyle co herbatę, pić z miodem - wyciąga z każdego przeziębienia
  • @Taja - Małą dużo karmić, żeby dostawała przeciwciała. Inaczej jej nie pomożesz, bo co miała złapać od Ciebie, to już złapała. Jest szansa, że nic jej nie będzie albo, że łatwo sobie z tym poradzi. A na katar - katarek.
    A Tobie - kasza jaglana i odstawienie cukru powinno szybko katar ograniczyć. Można dołożyć inhalacje z czosnku (porozgniatany czosnek poukładany w całym domu), żeby zapobiegać ewentualnym nadkażeniom bakteryjnym.
  • mnie to wyglanda na grypę a nie na przeziębienie
  • [cite] krzysztof12:[/cite]mnie to wyglanda na grypę a nie na przeziębienie

    nie no chyba, aż tak źle nie jest?

    Mąż wracając z pracy kupi imbir, póki co zaraz zacznę imprezę z czosnkiem:wink:

    Dziękuję:bt:
  • http://www.youtube.com/watch?v=hYdVwGrjlDo&feature=related
  • Ja też choruję :sad: Llekarz kazał leczyć się panadolem. Czekam na męża niech przeszpera internet co mogę a co nie bo to 14tc dopiero :sad:

    A może wy podpowiecie co mogę ? Normalnie głowę mi rozwala, mogę wziąć panadol ? Mam 38.7 i ciągle rośnie ..... :cry: idę leżeć.
  • No nawet raczej musisz przy takiej gorączce plus chłodzenie czoła ręcznikiem zmoczonym w letniej wodzie. A poza tym to nie wiem, co Wy tam macie za granicą za leki lub zioła, to sie nie wypowiem.
  • Z impirem w ciąży ostrożnie - pobudza macicę.
  • ale całować Łuśkę mogę? bo chyba się uzależniłam od całowania mojej śliczności:bs:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.