Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

szczatków namiotu typu igloo szukam.

edytowano wrzesień 2011 w Pomagajmy sobie
Konto skasowane na prośbę użytkownika.

Komentarz

  • AB - tu można kupić taki zestaw pałąków do namiotu w różnych cenach. A w Decathlonie też znalazłam.

    Poszukam u siebie, bo gdzieś mi leży uszkodzona muszelka plażowa - tam były te pałąki, ale w jednym strzeliła gumka. Może się nada?
  • No właśnie AB chyba tego potrzebuje, a ja mam je w rozsypce... Ciekawe, czy da się wymienić te gumki? Bo jak je powiązałam w węzły, to mi się już patyki nie chcą łączyć.
  • No to ja mogę Ci wysłać coś takiego:
    fd934ade5f3d654b.jpg ale jeden z pałąków ma przerwaną gumkę. Jeśli potrzebujesz innych kształtów, to najlepiej kupić taki zestaw tych patyków za 17 PLN jak linkowałam wyżej.
  • O! Małgosia była pierwsza :bigsmile:
  • AB sluchaj mamy caly namiot typu iglo, ale nie wiem czy potrzebny, uzywany byl moze z 8 razy do zabawy. Zapytam meza jak wroci. Caly jest - ze wszystkim, jesli Cie interesuje nadal.


    http://bapart.pl/178-311-thickbox/namiot-iglo-ikea.jpg
  • Ab -ja Ci radzę bierz od razu więcej - bo będzie dym:)
  • NAMIOT IGLO

    IKEA

    Rozmiary po złożeniu

    Długość: 120 cm
    Szerokość: 120 cm
    Wysokość: 95 cm
  • ...nie znam sie:confused:
  • Ten z IKEA za mały będzie. Wiem, bo mam taki.
  • AB - to może wyślę Ci tą muszelkę? Ja bym zrobiła tak - wycięłabym ten dół, najdłuższy pałąk (mający 3 metry - udało mi się go trochę "zacerować", tzn powiązać prawie wszystkie gumki) przymocować do przedniej krawędzi łóżka (dłuższej) razem z naciągniętą górą muszelki. Na przód łóżka, czyli na przód muszelki przywiesić jeszcze jakieś strzępki materiałów, na resztę podoszywać jakieś chłopięce elementy i będzie super.
  • To ja proszę adresik na priv - jutro będę na poczcie przy okazji zakupów, to nadam priorytetem. Długość muszelki po złożeniu to 2 metry, w najszerszym miejscu ma więcej niż 90 cm
  • Aga, a starszy mu tego nie zdemoluje?
  • U mnie zaszła ciekawa rzecz.

    Najstarszemu jak zrobiłam kryjówkę.... to poczuł ulge.. a teraz wogóle tam nie siedzi :cl:
  • Tak wtrące....
    Twojemu starszemu bym nie robila... dopóki jakichś szczególnych zasług nie będzie miał.
    Żeby sie nie czuł nagradzany za obawy rodzeństwa....

    Dzieci nie trzeba traktować tak samo, ale każde indywidualnie, przypominam... :wink:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.