Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nocny spacer z pochodniami nad Wisłą

edytowano wrzesień 2011 w Polecamy
Fundacja Ja Wisła zaprasza w najbliższą sobotę 24 września na nocny spacer z pochodniami praskim brzegiem Wisły. Spotykamy się w sobotę o godzinie 19 na parkingu przy wejściu do ZOO od strony mostu gdańskiego.

Wycieczka ma charakter edukacyjny. Podziwiać będziemy: widok Warszawy od strony Pragi, skąd rzeczne miasto portretował sam mistrz Canaletto. Iluminowana Starówka, budynki przy Trakcie Królewskim i pięć mostów odbijających się w Wiśle zapierają dech w piersiach. Złowić będzie można nawet bobra. Wycieczka o długości 6 kilometrów potrwa około 2 godzin i zakończy się około godziny 21 na barce Herbatnik w Porcie Czerniakowskim, gdzie przy ognisku wspólnie śpiewać będziemy nowy przebój Warszawy: Zostawcie Herbatnika. Koniecznie weźcie gitary, bębenki i inne instrumenty. Zachęcamy do dokumentacji fotograficznej i filmowej wrażeń z nocnej wycieczki i późniejsze podzielenie się efektami z nami i władzami stolicy. Maile można wysyłać na adres fundacja@jawisla.pl i sekretariatprezydenta@um.warszawa.pl

Będziemy mieć dla was pochodnie, aktywiści z fundacji z apteczkami zabezpieczać będą trasę przejścia i czuwać nad bezpieczeństwem uczestników. Aby pokryć koszty organizacji przedsięwzięcia uczestnictwo jest płatne 20 zł od osoby. Obowiązkowy strój terenowy, dobre buty, praktyczne są czołówki. Uwaga pochodnie mogą kapać parafiną, należy je nieść ostrożnie, żeby sobie i sąsiadom nie zakapać ubrań!

Przemek Pasek i załoga Ja Wisła



Ktoś by się z nami wybrał?

Komentarz

  • Złowić będzie można nawet bobra.
    ----------------------------------------

    6 x 20 zł za jednego bobra...
    trochę drogo

    (wszedłem bo myślałem że to marsz nienawiści organizowany przez PIS)
  • Nabijać kabzę zielonym lewakom?

    Nie, dzięki...
  • Myślę, że opłata będzie dotyczyła pochodni, czyli wydatek będzie dużo mniejszy.

    Uważam, że warto wspierać Przemka Paska w sporze z władzami Warszawy, które chcą zabudować Port Czerniakowski biurowcami. Skoro uważacie to za zielone lewactwo to trudno, będę zielonym lewakiem. Lepsze to, niż wspieranie HGW.
  • e tam ja wolę iść tu:

    Komitet Inicjatywy Ustawodawczej â?žStop aborcjiâ? organizuje pikietę przed warszawską siedzibą â?žKrytyki Politycznejâ? (ul. Nowy Świat 63), gdzie promowana ma być przeznaczona dla młodych odbiorców â?žDuża książka o aborcjiâ?.

    - Zabijanie dzieci to okropna rzecz. Stańmy po stronie kobiet i dzieci i chrońmy je przed tymi, którzy czerpią zyski z namawiania do zabijania. Ukażmy prawdę o tym, czym jest aborcja - apelują organizatorzy pikiety, która rozpocznie się w środę 21 września o godz. 17.30.


    Paradidel też będzie a mam bliżej niż nad Wisłę

    ktoś się wybiera - ?
  • [cite] Prayboy:[/cite]e tam ja wolę iść tu:

    <i>Komitet Inicjatywy Ustawodawczej â?žStop aborcjiâ? organizuje pikietę przed warszawską siedzibą â?žKrytyki Politycznejâ? (ul. Nowy Świat 63), gdzie promowana ma być przeznaczona dla młodych odbiorców â?žDuża książka o aborcjiâ?.

    - Zabijanie dzieci to okropna rzecz. Stańmy po stronie kobiet i dzieci i chrońmy je przed tymi, którzy czerpią zyski z namawiania do zabijania. Ukażmy prawdę o tym, czym jest aborcja - apelują organizatorzy pikiety, która rozpocznie się w środę 21 września o godz. 17.30.</i>

    Paradidel też będzie a mam bliżej niż nad Wisłę

    ktoś się wybiera - ?
    Może zrobię pikietę pod biurem pis...? Mam bliżej.
  • Przemek Pasek do mnie


    Dzieci do lat 6 wstęp wolny, starsze do 18 lat 10 zł
    PP

    Dnia 20-09-2011 o 14:17 otrzymano wiadomość od Maciek

    Mam pytanie, czy / jaka jest opłata za dzieci?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.