Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gondola Quinny

edytowano październik 2011 w Pomagajmy sobie
Ach jak byłoby pięknie gdyby miał ktoś taką gondolę - chętnie odkupię, bardzo chętnie...
Mam taką spacerówkę:
pushchairs-quinny-freestyle.jpg
Poszukuję też fotelika samochodowego Maxi Cosi tego dla maluszków, który pasowałby do tego wózka, ale bez fotelika jeszcze można przecierpieć - gondola by mnie uratowała - tak więc jeżeli komuś zalega, albo ma nowszy model dajcie znać proszę
:bigsmile:

Komentarz

  • dobrze sie jezdzi tym? bo ja ciagle choruje na jane slalom... :) ale to juz przy nastepnym, o ile takie bedzie..
  • Mafja - W porównaniu z tymi, które miałam do tej pory - jeździ sam, a w końcu musiałam kupić wózek przy trzecim dziecięciu, ale było już w wieku spacerowym no i teraz brakuje mi gondoli bo czwarte tuż tuż... oczywiście mąż nie czuje potrzeby bo na taras to dziecko można i w wanience wystawić, więc szukam z drugiej ręki na zachętę:wink:
  • agg

    a x-landera gondola by pasowała?
  • O - nie wiem, ale pójdę dziś na spytki do jakiegoś sklepu wózkowego i dam znać:)
  • to jak już dopytasz to daj znać:bigsmile:
  • [cite] Monika i Darek:[/cite]to jak już dopytasz to daj znać:bigsmile:

    Właśnie otrzymałam propozycję nie do odrzucenia - kaczorx1 mogłaby pożyczyć mi taką gondolę i przyznam, że pożyczka ratuje nas baaardzo - tak więc o ile wszystko się powiedzie, nie będę już w potrzebie - dziękuję serdecznie za chęci i zainteresowanie:ih::fi:
  • agga ja też chciałam pożyczyć:bigsmile:

    ale fajnie że Ci się udało dostać oryginalną:bigsmile:
  • agga ja Ci taką gondolę mogę dać! na zawsze, bezzwrotnie i w ogóle :)

    tylko muszę sprawdzić czy ją mam jeszcze na strychu, bardzo chętnie się jej pozbędę...
    jeśli jesteś zainteresowana - to daj znać, bo muszę się na ten strych wdrapać, a u nas to cała akcja jest :)
  • [cite] Madika:[/cite]agga ja Ci taką gondolę mogę dać! na zawsze, bezzwrotnie i w ogóle :)

    tylko muszę sprawdzić czy ją mam jeszcze na strychu, bardzo chętnie się jej pozbędę...
    jeśli jesteś zainteresowana - to daj znać, bo muszę się na ten strych wdrapać, a u nas to cała akcja jest :)

    Wysłałam priva!
  • [cite] Lila:[/cite]Madiko, a nie masz całej spacerówki na tym strychu?:wink:
    Ja wożę Marcinka w spacerówce-parasolce, kółka jak jabłka, mało wygodne...

    Na nowy nie reflektuję, bo ceny obłędne, ale jakby ktoś chciał się pozbyć wygodnej spacerówki na większych kółkach niż moje jabłucha, to chętnie odkupię.

    A używany wózek? My kupiliśmy gondolę/spacerówkę, duże pompowane koła. Gondola na 90 cm. Spacerówka wygodna, proste plecki.
    Cena 305zł. Szukaliśmy na allegro, ale znaleźliśmy na jakimś innym portalu.

    A tych kólko jabłuszek współczuję jeździłam takim na wakacje chociaż 4 kółka maleńkie, a dwa większe, a i tak było koszmarnie. Współczuję Lila.
  • Lila niestety wózek już jakiś czas temu oddałam znajomym, i tak mi tylko ta gondola została, bo jej nie chcieli ....
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.