Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Problem z kolkami? - oddam krople Delicol i lefax

edytowano październik 2011 w Pomagajmy sobie
Oddam dwa preparaty na kolk, kolki przeszły a zapas został, a tanie nie były, szkoda wyrzucić.
Delicol - kropelki ułatwiające trawienie laktozy, niektóre dzieci zaczynają ją lepiej trawić dopiero po kilku mies. - nieotwarte opakowanie,
Lefax - sprowadzony z NIemiec, użyty 4 razy, prawie cała butelka, ale niestety już otwarta (2 tyg. temu)

U nas najlepiej się sprawdził Delicol, chyba trafiliśmy w końcu przyczynę kolek u naszych dzieci, niestety dopiero przy trzecim...

Komentarz

  • My przyczynę ustaliliśmy dopiero przy piątym... brak suszarki do włosów.
  • @Taw - w razie problemów kolkowych - będę pamiętać!

    Mam marną suszarkę... A z prostownicą nie próbowaliście? Tą akurat mam dość sprawną :wink:
  • U nas nic nie pomagało, i tak ze środkową do 7 miesiąca kolkowaliśmy..., dopiero teraz ten dlikol pomógł, a na wyjazd zrobiłam za duży zapas..., ale całe szczęście, że już niepotrzebny:bigsmile:
  • A pieniste brzydkie kupki też suszarka likwiduje?
  • a bolące piersi? mam dość sprawną suszarkę:dw:
  • @Taja na bolące piersi to okład z zimnej kapusty. Nie mówiłam? Całkiem serio piszę. A suszarka - broń Boże. Można jeszcze rozgrzać trochę pierś przed karmieniem, to lepiej pokarm wypłynie. Ale też raczej nie suszarką, bo suche powietrze będzie niekożystne dla delikatnej i podrażnionej skóry na brodawkach i otoczkach.
  • Nie mam suszarki,ale u nas pomagał włączony odkurzacz:tongue:
  • Ja się nieśmiało spytam , czy ten delicol jest aktualny wciąż?
  • Aktualne, prześlij adres na priv i wysyłam.
  • Dorota.

    Jak skończy Ci się delicol to spróbuj kupić w internecie lub poszukaj po aptekach tańszego.
    Na allegro widziałam po 19,00 zł

    a w aptece u nas w jednej 46 zł a 500 m dalej 36 zł - warto poszukać:)
  • @Zuzapola adres swój wysłałam do Ciebie

    Uja jak szukałam w pobliskich "tanich" aptekach to cena wahałała sie od 38 do 49. Na allegro rzeczywiście sporo taniej. Skąd takie różnice? przecież sprzedawca na allegro też nie wystawia aukcji charytatywnie.
  • Nie wiem skąd różnica, na allegro wystawiają normalnie paragony z Apteki - czyli tak jakbyś kupiła w aptece.

    Podejrzewam że apteki nabijają ceny bo to jedyny taki lek i nie ma zamiennika, a że rodzic dla płaczącego dziecka zrobi wszystko no to biznes się kręci.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.