Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Tanie zdjęcia

edytowano październik 2011 w Pomagajmy sobie
Dostałam ofertę z fotobox. Korzystał ktoś może?Czy to uczciwe jest?
Mam zaległości w odbitkach kilkuletnie, będzie tego sporo( z tysiąc) i szukam tanich opcji.

Komentarz

  • Korzystałem z FotoPrint - http://www.fotoprint.com.pl/

    Bardzo krótkie terminy, gęsta sieć punktów odbioru, polecam.
  • ja znalazlam tania oferte na poczatku tego roku...zrobilismy 1000 x 10x15 chyba za 190 dostawa gratis.. zadowoleni.. (na allegro)
  • a my korzystamy z ufoto. pl
    tylko trzeba polować na promocję - właściwie ciągle jakaś jest, teraz chyba 80 zdjęc za 25 zł - kiedyś udało nam sie duże w formacie a3 wywołać za 3 zł.
  • a jak z jakością w tych punktach wyrabiania zdjęć?
  • W tym "moim" bez zarzutu.
  • my jestesmy zadowoleni... na prawde... i jak sobie pomyslelismy,ze omal nie zaplacilismy za to samo 600 zl u fotografa to glowa boli
  • A co myślicie o empiku? Ja od paru lat mam zaległości w zdjęciach a z 10 sztuk wywołałam przerzucając do empiku - ale to taka mała ilość i nie mam porównania z innym punktem, a też muszę się zebrać i hurtowo wywołać... pociągające jest to, że do empiku nie trzeba chodzić, można przesłać...
  • [cite] agga:[/cite]muszę się zebrać i hurtowo wywołać...
    :fa:camera-1.gif
  • Dzięki za wątek , u nas czeka tyle, że nie sposób zliczyć, obstawiam, że ponad 4 tyś zdjęć.
    Jak fundusze pozwolą kiedyś tam , to już wiem gdzie uderzać :wink:
  • ja robiłam ostatnio 200 zdjęć w www.fotosam.pl wychodziło 39 groszy 10x15 a jakość b dobra.
  • Hipolit- a myślałam że my mamy dużo
    Nie ma to jak wymiana doświadczeń. tylko teraz nie wiadomo na co się zdecydować:gz:
  • empik dla mnie za drogi i wcale niewspolmierna jakosc- tak uwazam... a tam mysmy tez wyslali ten 1000 na plycie... to byl zaklad w gdansku chiba... moge poszukac dokladnie jak ktos chce
  • w rossmanie wywoływałam, wysyłałam przez stronę i odbierałam w sklepie (mogą wysłać pocztą), jakość b. dobra i czekam zawsze na promocję :)
  • Ja też wywołałam ostatnio 1000 zdjęć wprawdzie w UK więc nie ma co porównywać cen ( choć na złotówki wyszło 500 zł ) ale chciałam napisać jaaaaaka to czasochłonna praca później .... poukładać , opisać. Obiecałam sobie, nie dopuścić już do takiej zaległości :smile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.