Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ukochani Święci

2»

Komentarz

  • Najczęściej wzywam św. Antoniego, I Archanioła Michała,
    a ulubieni?
    Najświętsza Maria Panna
    św Franciszek
    sw. Klara
    św Krzysztof
    św. Juda Tadeusz
    św. Rita
    św. Roch
    św. Jadwiga żona Henryka
  • Ale pomocny watek. Spisuję sobie świętych na bal dla dzieci.
  • edytowano październik 2013
    św. Józef, św. Antoni, św. Teresa Benedykta, bł. Jerzy Popiełuszko, św. Jan Vianney, św. o. Pio, św. Krzysztof, św. Rita, św. Andrzej Bobola, św. Filip Neri, św. Franciszek
  • nasza ulubiona rodzinna modlitwa - to litania do naszych patronów...każdy dziec zna swojego...w międzyczasie poczytujemy lub opowiadamy im o nich
    mamy już niezły zastaw
    Św Szymon
    Św Katarzyna ze Sieny
    Św Zuzanna
    Św Maria Magdalena
    Św Tereska
    Św Franciszek
    Św Piotr
    Św Antoni
    Św Julia



    a na stałe jest też z nami ( choć nie patronuje żadnemu z nas bezpośrednio) Św Józef, Św Ignacy, Św Sebastian męczennik i bł Jan Paweł II...dzieci się przekrzykują, kto wypowie wezwanie ;)  ) - bardzo czujemy ich opiekę

  • edytowano październik 2013
    św. Ignacy Loyola, bo napisał EXERCITIA SPIRITVALIA i założył SOCIETAS JESV.
  • edytowano październik 2013
    A ja bardzo kocham świętego Jana Ewangelistę za to jakim był człowiekiem. Do końca przy krzyżu i Matką Boską się zaopiekował i potrafił ustąpić pierwszeństwa świętemu Piotrowi... wiele by pisać. Dlatego jest patronem mojego syna.

    I jest mi bliska święta Joanna Beretta Molla, mamy w parafii Jej relikwie i ołtarz Jej poświęcony, przyklękałam tam jak było mi źle w ciąży lub gdy chorowały bliskie mi dzieci.
  • edytowano październik 2013
    Bł.  Maria Teresa Ledóchowska( najstarsza z dziewięciorga rodzeństwa:))), Św. Faustynka, Św. Tereska 
  • Wielu mam ulubionych świętych, większość z nich została już tu wymieniona. Jednak ten najukochańszy ze wszystkich to niezmiennie św. Antoni  :x
  • się powtórzę, a co - Urszula Ledóchowska, jak nikt inny   8->
  • św. Rita

    św. Franciszek 

    i św. Jan Bosco

  • Też się powtórzę

    bł. Jan Paweł II

    św. Teresa od Dzieciątka Jezus

    sw. s. Faustyna

    św. Teresa Benedykta od Krzyża

    św. Franciszek

  • Popieuszko !!!!



    Antoni z Padwy
    Faustyna
    Jan Paweł II
    mała Jadzia corka mojej przyjaciołki
  • Rita, Maksymilian Maria Kolbe, Teresa z Avila, Teresa  Lisieux, Matka teresa z kalkuty, św. Józef, Sw. jadwiga królowa (Byłam na kanonizacji w dniu moich 40 urodzin), Franciszek, Benedykta od Krzyża
  • O tak...dzięki Mamababcia, św. Jadwiga Królowa, jasne
  • Święty Anioł Stróż  :x
  • A ja całkiem niedawno poznałam św Filipa Neri.

    Wraz z ekipą zespołowa zrobilismy sobie projekcje tego filmu.
    Jesli ktoś nie widział BARDZO BARDZO polecam zrobić  sobie rodzinny  seans filmowy.
    Moi chłopcy byli zachwyceni! myśle ż eod lat 7-u mozna ogladac. Pieknie zrobiony, genialny!!!!




  • Czytaliśmy komiks. W niedzielę będzie film:)

    My byliśmy zachwyceni św. Laurą Vicuna. Podobno też jest film o niej.

     

  • Czytaliśmy komiks. W niedzielę będzie film:)

    My byliśmy zachwyceni św. Laurą Vicuna. Podobno też jest film o niej.  
    póki co bł. :)
  • Nie ma:(  Nasz księżulo mówił, że jest u sióstr i tu sobie nie przypomnę jakich.  Ale był pewny, że jest.

  • Dziś św. Teresy, taka piosenka....


    jej słowa...

  • Zapomniałam- św. Rita od spraw beznadziejnych !!!
  • sw.Rita, sw. Charbel i nasi patronowie
  • św. Tereska od Dzieciątka Jezus. św. Franciszek ofkors, Św. s. Faustyna, św. Teresa Benedykta od Krzyża (Edyta Stein)...
  • edytowano październik 2015
    Sw Filip Nereusz:) Sw Franciszek Ksawery, Sw Franciszek z Asyzu, Sw Katarzyna Sienenska
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.