Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Droga, Bruzda, Kuźnia

edytowano grudzień 2007 w Arkan Noego
-4530813648547485176

Tryptyk duchowych rozważań twórcy Opus Dei jest dla milionów ludzi na całym świecie środkiem do zbliżenia się do Boga. "Droga, Bruzda, Kuźnia" są owocem głębokiego życia wewnętrznego ks. Josemarii Escrivy; zostały napisane, aby czytelnik mógł konfrontować swoje życie z Ewangelią, rozwijać modlitwę, miłość i ducha gorliwości apostolskiej. Teraz trzy książki zostały wydane w jednym tomie, na papierze biblijnym i w twardej plastikowej oprawie.

Promocja książki Josemarii Escrivy na konferencji prasowej - 9 stycznia 2001, PAI, Warszawa.

Komentarz

  • "Drogę" kupił mój Tato w 1982. Było to pierwsze wydanie w Polsce, drugie polskojęzyczne po londyńskim. Pamiętam, że w tamtych latach czasami tam zaglądałem, ale tak naprawdę zaczynałem ją poznawać i rozumieć wiele lat później.

    Okładka jest prawie taka sama jak tego wydania:

    290434684
  • Tak, tak! ja też polecam
    Moje pierwsze spotkanie z Drogą to rok 1999 - wakacje po maturze, padał deszcz a my siedzieliśmy pod namiotami i wszystko już "wyczytaliśmy". No dobra, mówię do kolegi, pokaż co tam masz. Zaznaczę w tym miejscu, że wtedy nie za szczególnie mi było blisko do Boga (o rety, co za eufemizm:wink:).
    No i zaczęłam czytać... te myśli, faktycznie proste, drążyły moje myśli i serce i w końcu się okazało, że "Droga" pokazała mi drogę do Boga.
    Oczywiście nie polecam czytania tych książek z ekranu komputera, bo to mało nastraja do modlitwy, ale przynajmniej fragmenty książek św. Josemarii, można przeczytać tu:
    Pisma Escrivy
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.