Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Mam biznes do Prayboya

edytowano listopad 2011 w Pomagajmy sobie
@Prayboyu,
wysłałam Ci PW i nie wiem czy doszła, zapytując o polecaną przychodnię (albo jaką bądź) na Włochach lub okolicy gdzie mogę zapisać dziecko.

Jakbyś mógł wspomóc radą :bigsmile:

Ps. nasza skodzinka dalej jeździ

Komentarz

  • up:bigsmile:
  • Jednak powinnam iść już spać. Przeczytałam: Mam biznes do Playboya... Za dużo czytam dzieciom w dzień książek (nie ma górnej granicy, dziś bez przerw 3 godziny), a potem już ledwo widzę :bigsmile:
  • Podbijam, aby nie zginęło :wink:
  • My mamy dzieci zapisane do przychodni WAT na Kartezjusza, bo tam kiedyś mieszkaliśmy i tak zostało. Nigdy nie było problemów z numerkami, mało dzieci było tam zapisanych. Teraz mamy odcięty dojazd przez remont dźwigowej, ale mamy już za sobą etap szczepień. Bywamy tylko na bilansach.
    Chcemy przenieść się do nowej przychodni na Cegielnianej, ale ile jeszcze potrwa wyposażanie, tego nie wie nikt. Śledzimy w każdym razie na bieżąco, bo nam zależy.
    Prayboy mówi, żę ma być oddana za rok do użytku. Zobaczymy...
    O przychodni na Rejonowej nic nie wiemy, a ta jest najbliższa.
  • Cegielniana to tam przy Lidlu? Myślałąm, że to kwestia kilku miesięcy :cry:
    Tam do przychodni WAT można się zapisać nie będąc wojskowym?
    Jak tak to też się zapiszemy
    Ja słyszałam tylko, że nasz rejon to chyba na powstańców śląskich, ale tam ponoć przepełnienie.

    dzięki za info (a ta dźwigowa straszna - nie ma żadnego info kiedy ją otworzą )
    korzystacie ze skrótu ul.potrzebna- ul.ordona?
    :sad:
  • Przy lidlu.
    Urząd gminy "zapomniał" wpisać do budżetu wydatków na wyposażenie, stąd problem.
    Do Wat może każdy, polecam. Kameralnie, na uboczu a przy okazji można iść ne piękny spacer z maleństwem.
    Nie korzystamy ze skrótu bo szkoda zawieszenia samochodu, poza tym nie bywamy po tamtej stronie. Dźwigowa zapewne w przyszłym roku dopiero.
    Na Powstańców to faktycznie nie radzę - tłumy.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.