Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Odra

edytowano listopad 2011 w Pomagajmy sobie
Jak wygląda wysypka bo wszystie objawy u małej pasują tylko do wysypki nie mam porównania?

Komentarz

  • Plissssssssssss
  • Ja Ci nie pomogę, bo nie miałam odry w domu.
    Może spróbuj wyguglać...?
  • No właśnie wielkie g... mi wychodzi wizytę mam na 12.40 i nie wiem czy młodego posyłać do szkoły.
  • Nie posyłaj.
  • Wysypka, z grubsza, jak przy trzydniówce. Zaczyna się na twarzy i kp.
  • Ma takie wielkie place czerwone i na tym jakby białe pęcherze ale raczej bez wody w środku i intensywnieje przy cieple
  • Ma w buzi na wysokości polików cętki i opuchnięte to jest, a to coś zmienia?
  • Już jesteśmy, to nie odra mała dostała antybiotyk do oka i Bactrim do brzucha :-)
  • Oby pomogło...
  • Mam nadzieję na razie oby się znalazło bo kropli nie ma w pobliżu jak mała zaśnie skoczę do Tesco .Pech bo przede mną osoba wykupiła ponoć ostatnią sztukę i mam czekać. To nie rzadkość ostatnio.
  • @Tomira - może daj jej jeszcze jakiś probiotyk osłonowo, bo Bactrim, to, w zasadzie, też antybiotyk. (Kiedyś się Biseptol nazywał)
  • O dobrze że napisałaś lekarka nic nie mówiła ale głowę dam że zapomniała po prostu.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.